Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) - Декларация о готовности

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Уважаемый apxitektop, расскажите пожалуйста подробнее по процедуре регистрации декларации, а именно интересует такой момент:

Подал декларацию, три раза исправлял мелкие и грамматические ошибки (благо что ДАБИ теперь на местах и делается это легко и быстро) в итоге декларацию мне таки зарегестрировали и присвоили номер который я вижу в реестре с прошлой недели. Подавал 2 экземпляра чтобы один из них получить на руки (мой пока так и не вернули - говорят все еще в работе).

Собственно вопрос - когда и для чего должен прийти инспектор ГАСК для проверки строения? В ГАСКе мне сказали что у них на это есть 3 месяца и если во время визита они заметят что я указал неверные данные то регистрацию декларации могут аннулировать. Там тех данных указанно было пару строчек. Никакой конкретики если разобраться.

Раскажите пожалуйста так ли это и в каком порядке происходит регистрация/визиты инспекторов. Что они проверяют и как строго?

Такая каша в голове с этим вводом в эксплуатацию, что зачем и для чего вообще непонятно. Из-за этой запутанности у нас гилят цены на услугу "ввод в эксплуатацию под ключ" от 50.000грн!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый apxitektop, расскажите пожалуйста подробнее по процедуре регистрации декларации, а именно интересует такой момент:

Подал декларацию, три раза исправлял мелкие и грамматические ошибки (благо что ДАБИ теперь на местах и делается это легко и быстро) в итоге декларацию мне таки зарегестрировали и присвоили номер который я вижу в реестре с прошлой недели. Подавал 2 экземпляра чтобы один из них получить на руки (мой пока так и не вернули - говорят все еще в работе).

Собственно вопрос - когда и для чего должен прийти инспектор ГАСК для проверки строения? В ГАСКе мне сказали что у них на это есть 3 месяца и если во время визита они заметят что я указал неверные данные то регистрацию декларации могут аннулировать. Там тех данных указанно было пару строчек. Никакой конкретики если разобраться.

Раскажите пожалуйста так ли это и в каком порядке происходит регистрация/визиты инспекторов. Что они проверяют и как строго?

Такая каша в голове с этим вводом в эксплуатацию, что зачем и для чего вообще непонятно. Из-за этой запутанности у нас гилят цены на услугу "ввод в эксплуатацию под ключ" от 50.000грн!

 

1. З 10.06.2017 року законодавство не передбачає подання двох примірників Декларації. Та, відповідно, не передбачає повернення замовнику будь-яких документів за результатами реєстрації Декларації.

Інформація про зареєстровану декларацію є на саті ДАБІ України. Також нотаріуси та реєстратори мають можливість (та і зобов'язані) отримати Відомості з Єдиного реєстру документів (де має міститися зареєстрована декларація).

2. З приводу "спілкування" з ДАБІ вже була тема на Форумі. Я трохи пізніше напишу коротко про права ДАБІ, але не всю інформацію зможу викласти публічноЖ-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

 

Подскажите пожалуйста, в декларации указывать дату и номер повідомлення про початок будівельних робіт або зміну даних у повідомленні про початок будівельних робіт.

 

Какую дату хотят видеть в графе "Дата подання повідомлення ".

Дата отправки по почте? Верно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

 

Подскажите пожалуйста, в декларации указывать дату и номер повідомлення про початок будівельних робіт або зміну даних у повідомленні про початок будівельних робіт.

 

Какую дату хотят видеть в графе "Дата подання повідомлення ".

Дата отправки по почте? Верно?

 

Доброго дня!

 

Дата відправлення пошти (чек та опис), дата в Описі ЦНАП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

 

Дата відправлення пошти (чек та опис), дата в Описі ЦНАП.

 

 

доброго дня. дуже дякую.

двох повідомлень окремими строками?

В акті БТІ немає в мене "Вартість основних засобів, які приймаються в експлуатацію". Що робити? Що вписувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня. дуже дякую.

двох повідомлень окремими строками?

В акті БТІ немає в мене "Вартість основних засобів, які приймаються в експлуатацію". Що робити? Що вписувати

 

Так, кожне повідомлення окремим рядком з усіма потрібними датами та номерами.

 

Див. повідомлення №23 в цій темі)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, кожне повідомлення окремим рядком з усіма потрібними датами та номерами.

 

Див. повідомлення №23 в цій темі)

 

 

Вибачте не побачила. Звісно в мене є сумма в яку обішлось будівництво. Для чого це потрібна оцінка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте не побачила. Звісно в мене є сумма в яку обішлось будівництво. Для чого це потрібна оцінка?

 

Для чого вона потрібна для будинків до 300 кв.м - не знаю... )

Може з часом, вона буде на щось впливати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак зарегестрировал я свой дом Ж-)

Все заняло у меня около полутора месяцев времени и порядка 4000грн

На руках были зарегестрированое уведомление в ГАСК и стройпаспорт от 2015г. Строились по стройпаспорту.

 

1. Сделал Техпаспорт (выбрал по срокам за месяц). На общую площадь 255м2 обошелся в 2750грн

2. Подал декларацию. (Подавал все таки в 2х экземплярах чтобы иметь зарегестрированный документ с номером и печатью на руках - потом пригодилось при регистрации т.к. база данных у них не открывалась)

Какое же счастье иметь ГАСК на месте! Раз 5 они мне звонили и я бегал исправлять мелкие опечатки и неверные трактования. Если бы как раньше по почте с отказами то морочился бы наверное месяца 2-3 как с уведомлением в свое время. (Смотрите сканы в приложении как и что должно быть указано и где должны быть подписи).

Регистрируют бесплатно, по срокам - 2 недели.

3. Регистрировал у гос.регистраторов, у нас они вместе с БТИ благодаря этому справку о присвоении адреса не требовали. Регистраторы в исполкоме хотели так же справку о присвоении адреса. По срокам - неделя и 850грн.

 

Инспектор из ГАСК пришел через неделю после того как у меня на руках уже был номер зарегестрированой декларации. На следующий день после того как я зарегистрировал свой дом в едином реестре. Осмотр и фотофиксация были весьма формальны. По словам Инспектора одна из самых частых проблем - то что люди проживают в не сданном в эксплуатацию доме (штраф около 10000грн).

Еще через пару дней меня позвали в ГАСК получить АКТ в котором указано что дом построен без нарушений.

 

Всем желаю легкой и безпроблемной регистрации!!!

288134548_(1)_860x1200.thumb.jpg.19ea6f08a23288cd50029f5f339bd209.jpg

917951602_(2)_860x1200.thumb.jpg.4611197ee2ce3368364524ee2b8ecd70.jpg

802170026_(3)_859x1200.thumb.jpg.31d33e3ced0bab754febcd894a6e5294.jpg

  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... По словам Инспектора одна из самых частых проблем - то что люди проживают в не сданном в эксплуатацию доме (штраф около 10000грН.

 

Вже через секунду після реєстрації ніякої мови про екусплуатацію (проживання) у невведеному в експлуатацію будинку мови бути не може!

Штраф, зазвичай, 6800 грн. Але можливий лише до прийняття об'єкту в експлуатацію, та за умови якимось чином проведення законної перевірки. А це практично нереально, якщо немає скарг сусідів. Хоча і в цьому випадку, це важко довести)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Шановні і шановний Apxitektop! Підскажіть, будь ласка, сьогодні побачив в реестрі декларацію - що мені далі робити і в який термін( 7 днів, чи скільки). Велика подяка за допомогу! Змінено користувачем apxitektop
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Шановні і шановний Apxitektop! Підскажіть, будь ласка, сьогодні побачив в реестрі декларацію - що мені далі робити і в який термін( 7 днів, чи скільки). Велика подяка за допомогу!

 

Йти до нотаріуса або державного реєстартора для реєстрації права власності (якщо вже маєте адресу).

А можете і нічого не робити - закон Вас ні до чого не зобов'язує. Поки не зареєструєте права - не платите податокЖ-)

Змінено користувачем apxitektop
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Планирую подать Декларацию о готовности объекта к эксплуатации.

Строительство начинал на основании Строительного Паспорта, и после подачи Декларации о начале строительства.

Вопрос - Подавать нужно только одну декларацию? ДЕКЛАРАЦІЯ про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорт.

Или еще и вторую? - ДЕКЛАРАЦІЯ про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

На странице местного ЦНАП указано следующее:

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них.

Два примірники декларації про готовність об`єкта до експлуатації відповідно

формуляр 1 – у разі реєстрації Декларації щодо об'єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта

формуляр 2 – щодо об'єктів, які належать до І-ІІІ категорії складності

Построенный дом (1эт. 116м2) относится к категории II, что указано у Декларации о начале строительства и в Строй.Паспорте...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Планирую подать Декларацию о готовности объекта к эксплуатации.

Строительство начинал на основании Строительного Паспорта, и после подачи Декларации о начале строительства.

Вопрос - Подавать нужно только одну декларацию? ДЕКЛАРАЦІЯ про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорт.

Или еще и вторую? - ДЕКЛАРАЦІЯ про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

На странице местного ЦНАП указано следующее:

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них.

Два примірники декларації про готовність об`єкта до експлуатації відповідно

формуляр 1 – у разі реєстрації Декларації щодо об'єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта

формуляр 2 – щодо об'єктів, які належать до І-ІІІ категорії складності

Построенный дом (1эт. 116м2) относится к категории II, что указано у Декларации о начале строительства и в Строй.Паспорте...

 

Подавати 1 примірник, Додаток 2, в редакції від 28.04.2018 року.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подавати 1 примірник, Додаток 2, в редакції від 28.04.2018 року.

Дякую!

Те саме підтвердили у місцевомі Відділі Державного архітектурно-будівельного контрою ХХХХ міської ради, куди дана декларація повинна бути передана на реєстрацію з ЦНАП.

Також зауважили, щоб не плутали дату поданнія повідомлення (в мене це дата вручення рекомендованого листа) з датою реєстрації у реєстрі (дата, яка присутня у базі/реєстрі ДАБІ).

Після реєстрації даний документ (Декларація) буде мені повернута з номером, датою реєстрації, за підписом, та з печаткою. Відповідно, після цього номер буде вже "світитися" у реєстрі ДАБІ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!

Те саме підтвердили у місцевомі Відділі Державного архітектурно-будівельного контрою ХХХХ міської ради, куди дана декларація повинна бути передана на реєстрацію з ЦНАП.

Також зауважили, щоб не плутали дату поданнія повідомлення (в мене це дата вручення рекомендованого листа) з датою реєстрації у реєстрі (дата, яка присутня у базі/реєстрі ДАБІ).

Після реєстрації даний документ (Декларація) буде мені повернута з номером, датою реєстрації, за підписом, та з печаткою. Відповідно, після цього номер буде вже "світитися" у реєстрі ДАБІ.

 

До Вас дата реєстрації повідомлення не має жодного відношення, бо декларація не передбачає її внесення взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До Вас дата реєстрації повідомлення не має жодного відношення, бо декларація не передбачає її внесення взагалі.

"ДЕКЛАРАЦІЯ про готовність..." мітить розділ 3. Інформація про повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

У цьому розділі (у таблиці) потрібно записати Дату подання повідомлення.

Зауваження було про те, що це не дата реєстрації повідомлення про початок робіт у базі/реєстрі, а дата подання до органу Інспекції ДАБК. У моєму випадку, це дата вручення рекомендованого листа посадовій особі ДАБК.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"ДЕКЛАРАЦІЯ про готовність..." мітить розділ 3. Інформація про повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

У цьому розділі (у таблиці) потрібно записати Дату подання повідомлення.

Зауваження було про те, що це не дата реєстрації повідомлення про початок робіт у базі/реєстрі, а дата подання до органу Інспекції ДАБК. У моєму випадку, це дата вручення рекомендованого листа посадовій особі ДАБК.

 

Датою подання - є дата подання:)

Не дата вручення, не дата присвоєння вхідного номеру, не дата реєстрації, не дата передачі до ЦНАП, ні жодна інша дата.

 

Формально, зазначення будь-якої іншої дати, крім дати подання, є наведенням недостовірних даних у декларації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обязательно строить все объекты, которые есть у Вас в строительном паспорте.

.

 

это конечно порадовало:beer: а то я тут по юности напланировал:D. а сейчас лишь бы дом до путя довести. думал уже нужно переделывать стройпаспорт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, шановні.

Подали декларацію про готовність об єкта вдруге, вперше зробили дві помилки при заповнені, отримали смс-повідомленя з ЦНАПу про те, що є відповідь стосовно нашої декларації, але в реєстрі наші данні не внесені. Питання: як швидко данні про декларацію потрапляють в реєстр і чи можна якось впливати на швидкість внесення данних.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, шановні.

Подали декларацію про готовність об єкта вдруге, вперше зробили дві помилки при заповнені, отримали смс-повідомленя з ЦНАПу про те, що є відповідь стосовно нашої декларації, але в реєстрі наші данні не внесені. Питання: як швидко данні про декларацію потрапляють в реєстр і чи можна якось впливати на швидкість внесення данних.

Дякую.

 

Доброго дня!

 

А у Вас реєстрація чи знову повернення?

 

Якщо реєстрація і це не м. Київ, то від 1 до 7 днів можуть вносити в базу на сайті...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датою подання - є дата подання:)

Не дата вручення, не дата присвоєння вхідного номеру, не дата реєстрації, не дата передачі до ЦНАП, ні жодна інша дата.

 

Формально, зазначення будь-якої іншої дати, крім дати подання, є наведенням недостовірних даних у декларації.

 

хм. я подавал через сайт ДАБИ. Уведомление о том, что попало кудато пришло только через две недели. даже три. В день подачи вообще никаких подтверждений от робота, что я отправил что-то кудато. только один скрин сделал. Но что там, от кого и кому-не понятно. только внизу системная дата моего компа

698152700_.thumb.png.7ad338e5a0c034ed55a2ffed030f53b4.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм. я подавал через сайт ДАБИ. Уведомление о том, что попало кудато пришло только через две недели. даже три. В день подачи вообще никаких подтверждений от робота, что я отправил что-то кудато. только один скрин сделал. Но что там, от кого и кому-не понятно. только внизу системная дата моего компа

 

Я подаю через ЦНАП, щоб не виникало питань)

 

Але є багато ситуацій, коли особа не може ніяк встановити дату подання, тоді можна отримати в ДАБІ інформацію про дату надходження до них повідомлення, і зазначити її у Декларації. Хоча це і не буде "датою подання", від якої відраховується момент отримання права на виконання будіельних робіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні подав через ЦНАП Декларацію про готовність до екплуатації.

Беручи до уваги, що чека про відправлення поштою Повідомлення про початок будівництва немає, датою подання зазначив дату вручення рекомендованого листа з Повідомленням посадовій особі ДАБІ (є квітанція про вручення).

Побачимо, який буде результат. 10 роб.днів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можете і нічого не робити - закон Вас ні до чого не зобов'язує. Поки не зареєструєте права - не платите податок

Наскільки я поняв, після проведеної реконструкції старого будинку (по будівельному паспорту, з документом на право власності) після завершення робіт та введення в експлуатацію можна не реєструвати право власності на реконструйований будинок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...