Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

нюанси утеплення мансандри

DidMazay

Рекомендовані повідомлення

В інструкціях виробників ват стандартно приводиться поперечний розріз кровельного пирога і ніде немає продольного. Особливо в місці стику з стіною. Порадьте який з двох наведених варіантів правильний. Чи може є третій?

272163935_Fronton1.JPG.4c2d1c898ea94fddaff4a338491b8a4e.JPG Fronton2..JPG.5a83e40f177c9b921ac91f62bae30035.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В інструкціях виробників ват стандартно приводиться поперечний розріз кровельного пирога і ніде немає продольного. Особливо в місці стику з стіною. Порадьте який з двох наведених варіантів правильний. Чи може є третій?

[ATTACH]15881[/ATTACH] [ATTACH]15882[/ATTACH]

 

У Вас край крыши держится на фронтоне, а не на стропилах?

Почему нет воздушного зазора между мембраной и контробрешёткой?

В притык к фронтону должны стоять стропила. Утепляете только между стропилами. Что-то попытался изобразить.

picture.php?albumid=98&pictureid=950

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас край крыши держится на фронтоне, а не на стропилах?

Почему нет воздушного зазора между мембраной и контробрешёткой?

В притык к фронтону должны стоять стропила. Утепляете только между стропилами. Что-то попытался изобразить.

Ні край даху у мене лежить не на фронтоні. Край даху буде виступати на 90 см за фронтон і ззовні будинку буде ще по 1 лазі (стропилу) на вмурованих в фронтон 1,5м балках.

Повітряного зазору немає тому, що це менбрана а не пароізоляція. Я беру дорожчу менбрану зате використовую повністю всю ширину лаги 150мм для мінвати і не буду мучитись з мотузками для забезпечення зазору.

Впритул до фронтону, як я розумію, лаги ставлять щоб фронтон не впав від вітру (тонкий фронтон краплять до лаги). В моєму випадку товщина фронтону = товщині основної стіни. Більше того, на фронтоні лежать панелі перекриття (в тому місці де зазвичай розміщена затяжка лаг) а на них спираются серединами лаги.

Питання було про спосіб утеплення стику фронтону і даху. Що в цьому місці більш тепле стіна чи дах? Я так зрозумів, що Ви за стіну. Чому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що Ви за стіну. Чому?

Потому что в этом варианте будет классный мостик холода и будем платить за отопление немного больше чем при первом варианте.

В месте стыка с одной стороны минвата толщиной 15-20 см, что достаточно для хорошей теплоизоляции.

И в этом же месте буквально сантиметр в сторону теплоизоляцию обеспечивает стена фронтона, толщиной тоже 15-20 см. А такой толщины маловато для хорошей изоляции что для кирпича, что для газобетона, соответственно теплопотери в этом месте будут больше.

Fronton2..jpg.6dc00f7d6d07f5f173197154cd6dac97.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что в этом варианте будет классный мостик холода и будем платить за отопление немного больше чем при первом варианте.

Дякую, моя думка розвивалась в цьому ж напрямку. Буду робити по варіанту А. Головне не забути мінвату на стіну покласти до прибивання менбрани, бо інакше туди вже не дістанешся.

І ще одне питання. Раробар"єр між собою зклеюють спецстрічкою це ясно. А чи потрібно його приклеювати до стіни фронтону (виноска 1 на мал Б) та до стіни на якій маулрат? Якщо потрібно то чим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше всего использовать бутиловую ленту, она хорошо клеится практически к любым основаниям.

После этого прижать штукатуркой. Под штукатурку можно приклеивать паробарьер не сплошным слоем а точечно, чтобы временно закрепить перед штукатуркой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...