Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як обігріти будинок без електрики?

po-ol

Рекомендовані повідомлення

Всім добрий день? планую свій майбутній будинок, і хочу спочатку у всьому розібратися!

Як зробити опалення, щоб могло працювати без насоса, і не було по домі проведено лишніх видимих труб, типу(парове опалення)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камин с водяным греющим контуром

 

В таком случае есть и с воздушным контуром, разводка гофрорукавов в каждое помещение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

В таком случае есть и с воздушным контуром, разводка гофрорукавов в каждое помещение.

 

Есть отзывы на форуме по каминам с воздушным контуром? У кого то работают, как основной источник обогрева дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть отзывы на форуме по каминам с воздушным контуром? У кого то работают, как основной источник обогрева дома.

 

Не встречал на форуме, но лично видел на Русановских садах, делали отопление (газовое), и хозяин заказал данный девайс. Когда растопили камин, стало очень тепло в комнатах. Как дальше события разворачиваются не скажу, не живу там.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Темку на форуме нужно создать по греющим каминам, может народ напишет больше.

 

да было уже стотысяч таких тем.

у меня сосед третий год так отапливается, 120м2, тепло, но хлопотно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ є і електрика є, просто в нас буває таке, що вітерець подує з синіми хмарами і нам світло виключили, дзвониш в РЕС відповідь тіпа "обрив на лінії", а мені тоді, що мерзнути поки все устаканиться! Но це ще пів біди можна якось перебитися, але якщо справді буде обрив на лінії щей серйозний тоді, що???

Може якісь варіанти є? я про те щоб стояв котел і на ТП і на газ просто щоб циркуляція була без насоса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газ є і електрика є, просто в нас буває таке, що вітерець подує з синіми хмарами і нам світло виключили, дзвониш в РЕС відповідь тіпа "обрив на лінії", а мені тоді, що мерзнути поки все устаканиться! Но це ще пів біди можна якось перебитися, але якщо справді буде обрив на лінії щей серйозний тоді, що???

Може якісь варіанти є? я про те щоб стояв котел і на ТП і на газ просто щоб циркуляція була без насоса?

 

А не проще купить Гену с стартером и автоматикой ? Или у Вас света нет месяцами ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... просто щоб циркуляція була без насоса?

Гравитационка Вас спасет:)

Только много толстых стальных труб в доме будет:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не проще купить Гену с стартером и автоматикой ? Или у Вас света нет месяцами ?

Такий варіант я розглядав, і я не проти того, щоб стояв насос навіть за! Якщо була б альтернатива насосу, без лишніх проблем то це мені кажеться краще, ніж бути залежним від світла!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гравитационка Вас спасет:)

Только много толстых стальных труб в доме будет:beer:

А можна детальніше? Що таке Гравитационка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна детальніше? Що таке Гравитационка?

-----------------

по домі проведено лишніх видимих труб, типу(парове опалення)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-----------------

Дякую, я зрозумів! А можна якось зробити по сучасному, наприклад поліпропіленовими трубами і їх в стіну запхати? Ще одне питання, а якщо котел буде стояти в підвалі, це міняє щось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий варіант я розглядав, і я не проти того, щоб стояв насос навіть за! Якщо була б альтернатива насосу, без лишніх проблем то це мені кажеться краще, ніж бути залежним від світла!

 

Але, тоді гравітаційна система.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна детальніше? Що таке Гравитационка?

Водяная система отопления с естественной циркуляцией. Вода циркулирует благодаря разности плотностей горячей и остывшей воды. Характеризуется из-за малого перепада давления малой скоростью движения теплоносителя и, вследствие, большими диаметрами труб (стояк от колтла 11/2"-2")

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И между прочем есть реально реализованные обьекты у форумчан,лично принимал участие,гравитационки утопленны в стены и всё чисто и красиво.Кстати,циркуляционные системы начали применять относительно недавно,большинство эксплуатируемых на данный момент систем в частном домостроении построенно именно на гравитационном принципе.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гравитационка конечно рулит,но посчитав разницу в материале (одноуровневое здание) хватает на газовый генератор, а это не только насосы но и телек посмотриш на Новый год:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот моя темка,www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=58988 света пока ек, но в доме 1 этаж 18, 2-20 можно и больше, но мне хватает, когда надо довожу до 26 свободно

 

с уважением я

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как указал тов. Водяной, ППР дорогое удовольствие для гравитационки, понадобятся трубы 75 диаметра, а это на сегодняшний день от 200грн за метр. Тогда уж лучше сталюку в футляре и в стену.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гравитационка конечно рулит,но посчитав разницу в материале (одноуровневое здание) хватает на газовый генератор, а это не только насосы но и телек посмотриш на Новый год:)

Що таке газовий генератор, те саме що й бензиновий тільки на газі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що таке газовий генератор, те саме що й бензиновий тільки на газі?

 

Работают как на балонном газу так и на природном.

Удобство в том ,что с канистрами не бегаеш по дому и на рыбалке газ+таганок+генератор+:beer: и домой не хочеца:friends:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...