Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скільки кіловат брати для підключення власного будинку?

roviv

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани,прошу вашої поради,хто з власного досвіду,а може електрики дадуть практичні поради по підключенню напруги до власного будинку.Хочу підключати свою будову,ось пішов в наш РЕМ дізнатись що і як,ціни мене звісно занурили в легкий мат:o За 3 фази і 7 кіловат нарахували майже 17000 грн...за одну фазу (7кВт) майже 10 тисяч...Ну то таке...країна неадекватних цін...Ось хотів би почути поради скільки брати кВт на будинок приблизно 230-250 кв м...Запевняють,що достатньо 5 кВт і однієї фази,але щось беруть сумніви.Хто що порадить,що оптимально по кВт і по фазах.Ніякого якогось тяжкого обладнання не планується ставити.Все стандартно,телевізори,холодильники і т.д і т.п.Дякую за поради.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

самому прикинуть можно, к примеру час пик вечером, жена занимается на кухне, вы на участке, спиногрызы за компами, получим:

посудомойка 1500

кондишн 1000

стиралка 500

холодильник 300

вытяжка 100

бойлер 500

компы 1200

свет 200

насос 300

эл инструмент 2000

 

в итоге и навскидку получаем 6.6 кВт. числа не претендуют на 100% точности, но пример для расчётов можно взять.

вопрос в другом, сколько просить, чтобы автомат держал пики нагрузок?

к примеру к я сомневаюсь в том, что автомат на 16 ампер потянет даже маломальскую сварку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

самому прикинуть можно, к примеру час пик вечером, жена занимается на кухне, вы на участке, спиногрызы за компами, получим:

Та я вже прикидав,але хотілося б почути й думки-поради інших споживачів чи електриків які добре на цьому розуміються...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что там понимать - в доме 250 квадратов может быть только кондиционирование на 10 кВт в жару ... А может и не быть ... И как мы можем посоветовать ?

 

Лично моё мнение - 15 кВт три фазы минимум на такого размера дом, да и то, это так, эконом версия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Киловатт 10 и 380В, не меньше.

А еще лучше, проект сделайте своей электроустановки. А по схеме попроще будет считать.

Может у Вас варочная поверхность с духовым шкафлм будет?

Гадать на гуще неприкольно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани,прошу вашої поради,хто з власного досвіду,а може електрики дадуть практичні поради по підключенню напруги до власного будинку.Хочу підключати свою будову,ось пішов в наш РЕМ дізнатись що і як,ціни мене звісно занурили в легкий мат:o За 3 фази і 7 кіловат нарахували майже 17000 грн...за одну фазу (7кВт) майже 10 тисяч...Ну то таке...країна неадекватних цін...Ось хотів би почути поради скільки брати кВт на будинок приблизно 230-250 кв м...Запевняють,що достатньо 5 кВт і однієї фази,але щось беруть сумніви.Хто що порадить,що оптимально по кВт і по фазах.Ніякого якогось тяжкого обладнання не планується ставити.Все стандартно,телевізори,холодильники і т.д і т.п.Дякую за поради.:)

 

Если в доме есть газ то при рациональном подходе 7 кВт хватит. Если только электричество то нет.

Конечно если будет больше мощность выделена то хуже не будет, но смотря сколько за это больше нужно будет доплатить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани,прошу вашої поради,хто з власного досвіду,а може електрики дадуть практичні поради по підключенню напруги до власного будинку.Хочу підключати свою будову,ось пішов в наш РЕМ дізнатись що і як,ціни мене звісно занурили в легкий мат:o За 3 фази і 7 кіловат нарахували майже 17000 грн...за одну фазу (7кВт) майже 10 тисяч...Ну то таке...країна неадекватних цін...Ось хотів би почути поради скільки брати кВт на будинок приблизно 230-250 кв м...Запевняють,що достатньо 5 кВт і однієї фази,але щось беруть сумніви.Хто що порадить,що оптимально по кВт і по фазах.Ніякого якогось тяжкого обладнання не планується ставити.Все стандартно,телевізори,холодильники і т.д і т.п.Дякую за поради.:)

а какой это РЭС, если не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а какой это РЭС, если не секрет?

Івано-Франківська область,м.Коломия.

 

Добавлено через 3 минуты

Лично моё мнение - 15 кВт три фазы минимум на такого размера дом, да и то, это так, эконом версия.

Я ж серйозно питаю,а Ви жартами займаєтесь,ну для чого 15 кВт???

 

Добавлено через 31 секунду

Если в доме есть газ то при рациональном подходе 7 кВт хватит. Если только электричество то нет.

Так точно,буде газ.Просто мене в Ремі взагалі запевняють,що 5 вистачає,сумніви з'явились,ось і питаю:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж серйозно питаю,а Ви жартами займаєтесь,ну для чого 15 кВт???
Я не шучу. А вы видимо подумали, что три фазы 15 квт это три раза по 15 ? Нет, это 3 фазы по 5 квт и это совсем не много для дома такого размера.

 

Я вам уже намекал - пока мы не будем знать список потребителей энергии у вас в доме - мы занимаемся исключительно гаданием и ответы могут быть только "среднестатистические". Среднестатистический ответ для большого усадевного дома - это 15 квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не шучу. А вы видимо подумали, что три фазы 15 квт это три раза по 15 ? Нет, это 3 фазы по 5 квт и это совсем не много для дома такого размера.

Звісно,що я так не подумав,я будівельник по професії,в електриці не розбираюсь,але що таке 3 фази 15 кВт знаю.Говорив з знайомим в нього 1 фаза і 8 кВт каже,що все ок і дім ще більший.От не розумію як тоді в ремі можуть запевняти,що 5 то є достатньо...А платити за 15(3 фази) коло 40 тисяч гривень не збираюсь бо воно мені не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беріть 3 ф, кВт 8 -10. Переваги потім будуть очевидні:

- рівномірний розподіл навантаження (споживачів) по фазах;

- резервування

- більш широкі можливості по підключенню різноманітного домашнього обладнання.

 

Простіше кажучи, згадайте випадки коли на вашій фазі "висить" сусід із самопальною зваркою. А запас потужності, навіть якщо зараз не потрібно, буде не зайвим, далі буде тільки дорожче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 фаза 5 квт- 25А автомат на вводі, 3 фази 5 квт- 10А автомат на вводі, якщо немає трифазних споживачів, не потрібне вам в побуті 3 фази. 98 вдсотків приватних будинків мають на вводі 220 вольт і 16А атомат, і вистачає. З іншого боку, якщо є кошти на будівництво не маленького будинку, то знайдуться кошти і на підключення.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беріть 3 ф, кВт 8 -10. Переваги потім будуть очевидні:

- рівномірний розподіл навантаження (споживачів) по фазах;

- резервування

- більш широкі можливості по підключенню різноманітного домашнього обладнання.

 

... и невозможность включить на одну фазу более 2.6-3.3 кВт. Розетки можно сразу маркером нумеровать, цифрами 1,2,3 чтобы легче было прикинуть, куда и в какой комнате можно включить утюг :)

 

Меньше 15 кВт, как верно заметили выше - делать три фазы - это делать только хуже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради,напевно буду підключати 1 фазу 8 кВт,а то так можна й все життя будуватись...:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...