Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розкажіть про те, як грамотно поциклювати підлогу

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Планую самостійно поциклювати і полакувати щойновложену дерев’яну підлогу (дошка шпунт-паз).

 

Підкажіть як правильно циклювати-шліфувати паркетно-циклювальною машиною таку підклогу які шукурки використовувати порядок використання. Словом максимально розкажіть про цей процес.

А також підкажіть як правильно полакаувати таку підлогу. Я так розумію спочатку потрібно нанести грунтовку (лак-капон) а потім 2 рази полакувати паркетним лаком?

 

такий нюанс. У мене підлога трохи заходження в процесі стройки тобто є сліди землі-грунту. Перед шліфовкою потрібно мити підлогу чи шліфофвка зчистить все разом з грязим плямами які виникли під час ходьби по підлозі брудним взуттям?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте.

Грамотно будет заказать мастеров, хотя бы на шлифовку, покрыть можно самому пробовать.

Нужно видеть пол чтобы определить какими номерами наждачки его шлифовать.

Сколько у вас метров? Какое дерево? Какие перепады?

Но лучше позвоните, расскажу подробно, долго переписываться будем.

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Доброго дня! Планую самостійно поциклювати і полакувати щойновложену дерев’яну підлогу (дошка шпунт-паз).

 

Підкажіть як правильно циклювати-шліфувати паркетно-циклювальною машиною таку підклогу які шукурки використовувати порядок використання. Словом максимально розкажіть про цей процес.

А також підкажіть як правильно полакаувати таку підлогу. Я так розумію спочатку потрібно нанести грунтовку (лак-капон) а потім 2 рази полакувати паркетним лаком?

 

такий нюанс. У мене підлога трохи заходження в процесі стройки тобто є сліди землі-грунту. Перед шліфовкою потрібно мити підлогу чи шліфофвка зчистить все разом з грязим плямами які виникли під час ходьби по підлозі брудним взуттям?

 

Роликов по перешлифовку пола много, если не хотите никого нанимать смотрите ютуб :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...