Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

що робити з високою напругою

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Я вже в одній темі писав, що в мене по одній з трьох фаз напруга 260-270 В. Численні звертання в РЕС нічого не дали, все звелося до того, що типу бригада виїжджала, заміряла на трансформаторі - все в нормі, а "то в мене сама напруга утворюється, типу електростанція в сутеринах :) ".

 

Я так зрозумів, що нічого з ними не вирішу...

 

Треба якось "боротися" з високою напругою на вході.

На вході пакетних трьохфазний і личильник - запромбовані, потім ідуть реле контролю напруги, дифреле, електромагнітний пускач і пакетники на окремі лінії (господарські будівлі, сам будинок, зовнішнє освітлення...)

 

Що можна придумати, щоб понизити на вході напругу по одній з фаз???...

 

П.С. Пропозиції типу повністю її виклдчити не ідуть: по-перше, в мене є 3Ф обладнання, по-друге, вся апаратура в ел.щитку 3Ф. і без однієї з фаз блокує всю мережу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стабилизатор на ключевую электрику, действительно боящуюся высокого напряжения.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так стабілізатором тут не обійтися...хіба викинути всі навороти із ел.щитка і залишити тільки віхдний автомат і лічильник, тоді ел. буде працювати - інакше, або реле контролю напруги вирубає електромагнітний пускач, який в свою чергу обезточить весь дім, або саме пускач вирубається.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перше питання: яка напруга на інших фазах в той час коли на цій фазі 260-270.

Друге:з якої лінії живиться ваш будинок(воздушна чи кабельна)

Третє: яка відстань від вашого будинку до підстанції яка живить ваш будинок

четверте:яким чином з"єднаний контур заземлення з вашим щитком(земля ізольована чи загальна)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перше питання: яка напруга на інших фазах в той час коли на цій фазі 260-270.

Друге:з якої лінії живиться ваш будинок(воздушна чи кабельна)

Третє: яка відстань від вашого будинку до підстанції яка живить ваш будинок

четверте:яким чином з"єднаний контур заземлення з вашим щитком(земля ізольована чи загальна)

 

1 На інших фазах без змін 230-240.

2. Живиться від стандартної повітряної лінії, що йде по ел. опорах.

3. Відстань - десь метрів 300-400 до трансформатора.

4. Землю робила фірма - 3 кутники 70-ка по 2,5 м забиті в землі по периметру 10м. і між собою зєднані катанкою 12-ю, потім це все підведено в щиток, де заземлено сам щиток і зроблена шина заземлення, куди підєднуються всі ел. кабеля, що відведені в госп.будівлю, будинок і зовн.освітлення...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже в одній темі писав, що в мене по одній з трьох фаз напруга 260-270 В. Численні звертання в РЕС нічого не дали, все звелося до того, що типу бригада виїжджала, заміряла на трансформаторі - все в нормі, а "то в мене сама напруга утворюється, типу електростанція в сутеринах :) ".

Треба якось "боротися" з високою напругою на вході.

Що можна придумати, щоб понизити на вході напругу по одній з фаз???...

П.С. Пропозиції типу повністю її виклдчити не ідуть: по-перше, в мене є 3Ф обладнання, по-друге, вся апаратура в ел.щитку 3Ф. і без однієї з фаз блокує всю мережу...

 

Учитывая наличие трехфазных потребителей, заниматься стабилизацией одной из фаз в отрыве от других не рекомендуется, тут только трехфазный стабилизатор подойдет.Недавно именно такую проблему решали - дом рядом с подстанцией, межфазное напряжение постоянно на уровне 410-420В. У человека постоянно выбивали автоматы, что-то горело. Решилось установкой трехфазного стабилизатора на входе в дом.

 

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

alkul

та ну, такий варіанти не піде (не збираюся тратити такі гроші). Я вгрохав такі гроші за підключення світла і згідно договру маю отримувати якісні послуги. Завтра напишу заяву на нач. і нехай розбираються, то їхні проблеми, а не мої

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріше всього це вина РЕМ . Довга лінія, перекос фаз ніхто не контролює ,і скоріше всього трансформатор загнали в 5-те положення на зимовий час(зимою піднімають напругу на виході з підстанціі в зв"язку з більшим споживанням),а зараз коли споживання впало напруга підвищилася.Якщо на виході з ТП напруга має бути 235-240в то в вас дома може впасти в середньому на10-15в за рахунок того що ще до вас по лінії є споживачі ,які також щось споживають.А та фаза на якій в вас висока напруга видно недогружена(споживачі в основному живляться 1-ю фазою).так ось і ра***те що якщо в вас напруга дома на інших фазах 240в то прибавте тих 20в на втрати на довжину лінії .Ось вам напруга 260 в.на третій фазі. При підключені ніхто не звертає на це увагу .Тому виникають таки ситуації.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

завтра їду до начальника і головного інженера - буду писати заяви і "капати на мозги", щоб питання це вирішили8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

завтра їду до начальника і головного інженера - буду писати заяви і "капати на мозги", щоб питання це вирішили8-)

 

скажіть їм (а краще напишіть в заяві), що яко не налагодять, то Ви купите трьохфазний стабілізатор, а кошти відсудите з РЕС.

 

По Україні вже є такий прецедент.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а чи було виконане це рішення суду? хоча технічно немає ніяких проблем кинути вимогу на п\р компанії енергозбуту, що на квитанції написаний, а там завжди якісь гроші є.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а чи було виконане це рішення суду? хоча технічно немає ніяких проблем кинути вимогу на п\р компанії енергозбуту, що на квитанції написаний, а там завжди якісь гроші є.

 

Інформація про перцедент була переказана відвідувачем юридичного семінару в обл. енерго. Чи було виконене це рішення інформації немаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інформація про перцедент була переказана відвідувачем юридичного семінару в обл. енерго. Чи було виконене це рішення інформації немаю.

 

Тут головне, щоб справу не "замилили" поки не минув строк добровільного виконання і по його закінченні державний виконавець виніс постанову про стягнення 10% на користь держави. А далі, то вже майже справа техніки - державну недоїмку просто так ніхто не пробачить, навіть можновладці не зможуть "на дурника" закрити справу. А раз винні державі, то і громадянину також будуть винні. Знайомі колись таким чином добились правди.

 

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...