Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю недорого вагончик

plus

Рекомендовані повідомлення

К сентябрю куплю недорого строительный вагончик, который находится по Житомирке или в Макаровском районе
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все еще хочу недорого купить вагончик-бытовку, желательно в Макаровском районе или по Житомирской трассе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Можливо сьогодні поїду дивитись на кунги в Радомишль, сказав продавець є великий вибір від 3,5 до 10т.грн. Якась база і там вибирай що душа бажає ГАЗ 66 за 3,5т, більші-дорожче.

Якщо мене зацікавить і буде достойний вибір, буду купляти собі бо дешевше ніж 4тис за 66го не бачив, можу поторгуватись при наявності компаньйона.;)

Сфоткаю на тел. товар і покажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо сьогодні поїду дивитись на кунги в Радомишль, сказав продавець є великий вибір від 3,5 до 10т.грн. Якась база і там вибирай що душа бажає ГАЗ 66 за 3,5т, більші-дорожче.

Якщо мене зацікавить і буде достойний вибір, буду купляти собі бо дешевше ніж 4тис за 66го не бачив, можу поторгуватись при наявності компаньйона.;)

Сфоткаю на тел. товар і покажу.

 

 

Готов поучавствовать в качестве компаньена на оптовую закупку:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був вчора, правда сфотографувати не получилось бо почався дощ і стало сіро, а камера в тел. 2м.п. тому нічого не видно.

Я беру собі зіловського кунга 60х років за 8тис. + доставка мені 45км-300 грн., мій кран для вигрузки.

Що має на даний час продавець:

1. Кунг Газ 66 висота 1,5м - 3,5т.грн. таких є декілька (для складу і проживання).

2. Кунг Газ 66 висота 1,8м із перегородкою і двома дверима + пічка - 8,5т.грн.

3. Кунги Зіл/Урал висотою 1,85м (чуть довші ніж Газ 66) -8,5-9т.грн.

Деяки кунги ще в салідолі, в тих де відсутні вікна він вирізає отвори і ставить, всі абсолютно чистить, красить і робить людськи ручки, зовні виглядають як тільки із завода (два стояли готові), в деяких ще був запах вояк :D, два були ще на авто, які він не встиг розгрузити.

 

Впринципі можна і торгуватись, я говорив що цікавляться люди, сказав все вирішуємо, має повний пакет документів, потім можна продавати без гемороя, або він забере сам тільки чуть дешевше, доставить може сам і даже два штуки за один раз.

Будуть питання пишіть в приват, я зараз телефоную і говорю щоб готовв мені на суботу.

Телефонував я в Новоград-Волинський у військову частину, там Газ 66 висота 1,5м - 4т.грн, зіловські від 11тис. за період пошуків це для мене саме вигідне.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...