Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

дача - Літочки (Любич)

pokep

Рекомендовані повідомлення

Продається дача, с.Літочки. 6 соток, 3пов цегляний будинок, оштукатурений, приватна власність (державний акт).

 

Власна скважина (дуже добра вода, є електронасос). До річки 5хв пішки, до лісу теж 5хв (заповідні зони).

 

Будинок електрифікований, є кілька стареньких проте цілком робочих телевізорів. Опалення - піч на кухні (1й поверх), груба - на 2му поверсі.

Кімнати омебльовані (ліжка, тумби, крісла, вішалки) набір посуду, плита (газова, пропан-бутан балон), холодильник (все б/в, але в доброму стані)

 

Гараж (є вхід з будинку).

 

3й поверх - повноцінний, але меблів там нема, використовувався як службове приміщення (сушка, склад для дошки).

Перекриття між 1м і 2м поверхом - панель, між 2м і 3м - дерев"яні.

 

Фотогалерея:

(ссылка устарела)

 

 

координати на мапі

maps.google.com.ua/maps?q=50.774279,30.771672&num=1&t=h&sll=48.382803,31.17461&sspn=7.995795,18.07778&ie=UTF8&ll=50.774573,30.771139&spn=0.005794,0.021136&z=16

 

контакти і ціна:

+380953133446

+380934572679

Катерина Павлівна

 

на деякі питання можу відповісти і я

 

від себе скажу, що природа там просто фантастична і влітку бажання жити там виникне у вас не тільки на час відпустки, а і в звичайні будні дні ;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капец :(. Максимальная хотелка, которую я мог предположить - 40 туе, ну 45 с торгом до 30 (реальная цена, ИМХО).

Извините, не сдержался, удачной продажи!

Только вот кому? Ума не приложу, где вы себе покупателя по такой цене найдете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капец :(. Максимальная хотелка, которую я мог предположить - 40 туе, ну 45 с торгом до 30 (реальная цена, ИМХО).

Извините, не сдержался, удачной продажи!

Только вот кому? Ума не приложу, где вы себе покупателя по такой цене найдете.

неплохо торгуете - с 45 до 30... но увы - цену устанавливаю не я, " мопед не мой, я только разместил обьяву" (с) я только озвучил хотелку хозяйки :beer:

 

а если есть реальный интерес - звоните, смотрите вживую, договаривайтесь, тогруйтесь. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Место хорошее, но 6 соток - размер не мой.

Просто довольно давно ищу себе дом в селе и могу сказать, что ваше предложение совершенно неконкурентоспособно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Место хорошее, но 6 соток - размер не мой.

Просто довольно давно ищу себе дом в селе и могу сказать, что ваше предложение совершенно неконкурентоспособно.

 

6 соток - дефолтний сайз у тих місцях. будинок не в селі, а в дачному кооперативі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...