Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ще один ремонт квартири в новобудові

inoname

Рекомендовані повідомлення

Супер!

Єдине, що столешню можна спробувати зробити цього ж кольору що і фартук.

А фартук з чого? Це скло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нє, то вже буде занадто. Там полоска, фартух і цоколь одного кольору.

Так, це скло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект малював дизайнер чи фірма яка робитиме кухню?

 

Теж планую робити білу глянцеву, ось тільки не вирішила чи з коричневим чи сірим фартуком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Отже, продовжую. Сьогодні поклали паркетну дошку і встановили двері в ванну кімнату.

Паркетну дошку вибрали кольору "бронзовий дуб", в якості підкладки використали Steiko 4мм. Прийшли майстри, троє, пропилососили стяжку, постелили підложку і десь до обіду поклали дошку. Тут все без нюансів.

З дверима було цікавіше. Відвідав кілька магазинів, мені дуже сподобався дизайн із несучим склом, але там вони були низької якості, зі штучним шпоном за захмарною ціною (десь від 4 тис грн). Тому там я їх не купляв, а знайшов приватний цех, завіз звідти майстра в той магазин, тицьнув пальцем на двері - отакі хочу, але зроби добре.

Зробили. Із масиву сосни, з натуральним шпоном + підігнали під мій дверний проріз. Вийшло 2 тис грн без замка і ручки. Завіси + ручки + замок обійшлися ще у додаткових 500 грн.

До речі, замок купив із магнітним язичком. Радості немає меж - закриваються мізинцем і майже беззвучно. Дуже раджу.

А незльзя ли узнать контакты мастера ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З дверима було цікавіше. Відвідав кілька магазинів, мені дуже сподобався дизайн із несучим склом, але там вони були низької якості, зі штучним шпоном за захмарною ціною (десь від 4 тис грн). Тому там я їх не купляв, а знайшов приватний цех, завіз звідти майстра в той магазин, тицьнув пальцем на двері - отакі хочу, але зроби добре.

Зробили. Із масиву сосни, з натуральним шпоном + підігнали під мій дверний проріз. Вийшло 2 тис грн без замка і ручки. Завіси + ручки + замок обійшлися ще у додаткових 500 грн...

 

Добрый день! Очень понравилась дверь в санузел. Возник вопрос: когда в ванной горит свет, видно ли силует человека, который там находится???

у меня унитаз планируется прямо перед дверью, несильно хотелось бы, чтобы снаружи было видно, что происходит в "этой комнатке":angel:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, не видно нічого, навіть силуетів. В мене скло - тріплекс. Воно абсолютно непрозоре.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Скиньте, будь ласка, в приват контакти дизайнера і орієнтовну ціну матеріалів і роботи за м2.

 

Через 3 місяці чекає мене ремонт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 тижні потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
Отож, продовження.

Вирівняли та підготували всі стіни і полоток.

В коридорі та кухні поклали керамограніт, встановили вхідні двері, закінчили ванну.

Купили фарбу Садолін Біндо 7 під покраску стін, закольорували колірником з каталогу Бенджамін-Мур і купили паркетну дошку Сінтерос для кімнат. Завершуються підготовчі роботи. Далі буде.

 

уже дстаточно красиво!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Прошу написати яка плитка використана у ванній на підлогу і стіни, які розміри ванни? А також, будь-ласка, з чого зроблені вставки в стіні для освітлення спальні, де замовляли, а також про фартух на кухні.

 

Наперед вдячна.

Змінено користувачем myrslava
доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Вибачте, певний час не було змоги сюди заходити.

Плитка в ванній Golden Tale, площа ванної 5.2 м кв

Фартух в кухні - скло 6 мм

Про вставки для освітлення не дуже зрозумів питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...