Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Cоорудить септик -2

Lipton

Рекомендовані повідомлення

Т.к. одноимённая тема существует, продолжим эту "трилогию" под номером 2.

А вопрос собственно состоит вот в чём - приблизительная стоимость работ по копке ям под 3 ряда колец (1.5+1.5+1.0) по 3 в каждом ряду+цементирование основания+гидроизоляция колец+соединение+дренажное поле, чтобы вышел= готовый септик ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я копал три колодца по 2 кольца(1.35+1.0+1.35), третий-дренажный диаметр ямы 1.80м для обсыпки щебнем. С учетом рельефа участка вышло: 1-я яма 2.7м глубины, 2-я - 2.85м, 3-я - 3.0м. Кольца большие 380грн., меньшие 250грн., крышки(днища)-200грн.-большие, 150грн.-меньшие; работа 1м под большие кольца-270грн., под меньшие 220грн.(третий колодец пощитали как 4м, за счет большего диаметра). Кран-манипулятор-700грн.

 

Итого: 4*380+2*250+3*200+2*150=2920(3000)грн.-материалы.

(2.7+4)*270+2.85*220+700=3136(3100)грн.-работа.

 

3000+3100+щебень=~6500грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я копал три колодца по 2 кольца(1.35+1.0+1.35), третий-дренажный диаметр ямы 1.80м для обсыпки щебнем. С учетом рельефа участка вышло: 1-я яма 2.7м глубины, 2-я - 2.85м, 3-я - 3.0м. Кольца большие 380грн., меньшие 250грн., крышки(днища)-200грн.-большие, 150грн.-меньшие; работа 1м под большие кольца-270грн., под меньшие 220грн.(третий колодец пощитали как 4м, за счет большего диаметра). Кран-манипулятор-700грн.

 

Итого: 4*380+2*250+3*200+2*150=2920(3000)грн.-материалы.

(2.7+4)*270+2.85*220+700=3136(3100)грн.-работа.

 

3000+3100+щебень=~6500грн.

Велика подяка !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Велика подяка !

 

А не простіше за три колодязі по 2 кільця, та ще обов"язково - дренажних труб по ділянці зробити один колодязь в 4-5 кілець ближче до забору, і розраховувати на спец. авто, що висмоктує все де...мо?

Я розумію, що щас мене заженуть за "буйки", але доведу кілько переваг:

1. Викачувати всеодно прийдеться що мій варіант, що варіант з трьома колодязями: в першому колодязі завжди буде іл - його чистять.

2. По вартості мій варіант дешевше та швидше.

3. Займає на-багато менше площі.

4. Один колодязь - одна кришка - одна точка "смердіння" :)

Нюанс: нижнє кільце проперфорувати сверлом діаметром 12 -16 мм, дно засипати крупним щебнем; має бути можливість "підходу" "гов:)но возу".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не простіше за три колодязі по 2 кільця, та ще обов"язково - дренажних труб по ділянці зробити один колодязь в 4-5 кілець ближче до забору, і розраховувати на спец. авто, що висмоктує все де...мо?

Я розумію, що щас мене заженуть за "буйки", але доведу кілько переваг:

1. Викачувати всеодно прийдеться що мій варіант, що варіант з трьома колодязями: в першому колодязі завжди буде іл - його чистять.

2. По вартості мій варіант дешевше та швидше.

3. Займає на-багато менше площі.

4. Один колодязь - одна кришка - одна точка "смердіння" :)

Нюанс: нижнє кільце проперфорувати сверлом діаметром 12 -16 мм, дно засипати крупним щебнем; має бути можливість "підходу" "гов:)но возу".

 

Так это, уважаемый выгребная яма у Вас получается, а не септик ! преимущества септика в том, что не надо часто выкачивать, а выгребная яма намного быстрее наполняется . да можете почитать это всё в разделе септики !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не простіше... зробити один колодязь в 4-5 кілець

Простіше... Але є декілька АЛЕ...

...по-перше потрібно мати низький рівень грунтових вод, хочаб метрів з 7-8...

...по-други є певні санітароні норми, які бажано би хоча би приблизно витримувати, щоб з ранку не пити те чим сходив звечора...

...ну і чисто економічний аспект: Ваша конструкція замулиться десь приблизно за три-п'ять років і в результаті Ви отримаєте герметичну посудину яку прийдеть вичищати в кращому випадку раз на місяць... тепер підра***те в скільки Вам обійдеться обслуговування цього "септика" за один рік, ну а кожний для себе зробить висновок що краще...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простіше... Але є декілька АЛЕ...

...по-перше потрібно мати низький рівень грунтових вод, хочаб метрів з 7-8...

...по-други є певні санітароні норми, які бажано би хоча би приблизно витримувати, щоб з ранку не пити те чим сходив звечора...

...ну і чисто економічний аспект: Ваша конструкція замулиться десь приблизно за три-п'ять років і в результаті Ви отримаєте герметичну посудину яку прийдеть вичищати в кращому випадку раз на місяць... тепер підра***те в скільки Вам обійдеться обслуговування цього "септика" за один рік, ну а кожний для себе зробить висновок що краще...

 

1. приймається

2. не погоджусь - що вигрібна яма, що септик - єфект однаковий в аспекті "попити вчорашнім"

3. а як НЕчасто потрібно чистити мул в септику в першому колодязі? Відповідь - мабуть часто... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...