Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відкоси...

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Чим краще пошпаклювати? Чим потім краще оздобити? (покраска - чим, а може щось інше)...

 

Основна вимога: стійкість до неопалювального сезону (просто не вийде ще зимувати в будинку)...тобто плавно охолодиться і буде так всю зиму стояти.

 

Тобто щоб то оздоблення/шпаклювання...і .т.д. не відвалилося в першу ж зиму :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы посоветовал влагостойкий гипсокартон на клей. Но на зиму не шпаклевать и не красить - пусть пока так постоят, а потом уже вместе со стенами отделать - зашпаклевать и покрасить (желательно фасадной краской, она к влаге устойчивее).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим краще пошпаклювати? Чим потім краще оздобити? (покраска - чим, а може щось інше)...

 

Основна вимога: стійкість до неопалювального сезону (просто не вийде ще зимувати в будинку)...тобто плавно охолодиться і буде так всю зиму стояти.

 

Тобто щоб то оздоблення/шпаклювання...і .т.д. не відвалилося в першу ж зиму :o

 

Я категорически советую сделать откосы "теплой" штукатуркой и это удовлетворит всем Вашим требованиям.

IMAGE_606.thumb.jpg.9b9522a3755353a189b31bbe7b0f951c.jpg

IMAGE_607.thumb.jpg.a35dc487e1e3f48bdae2ee41a2640818.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я категорически советую сделать откосы "теплой" штукатуркой и это удовлетворит всем Вашим требованиям.

 

здравствуйте, вмешаюсь, а что означает "теплой" штукатуркой?

штукатурка сама себя греет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здравствуйте, вмешаюсь, а что означает "теплой" штукатуркой?

штукатурка сама себя греет?

 

Правильно! Надо под неё электрокабель заложить:lol:

Ротбанд, Кнауф МП75...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпсокартону - не хочу...поштукатеруне рівно, відповідно навіщо гіпсокартон мені на стінах???

 

Кажете, що буде норма Кнауф МП75 або Ротбанд???...

 

А може яку штукатурку/шпаклівку на основі цементу а не гіпсу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно! Надо под неё электрокабель заложить:lol:

Ротбанд, Кнауф МП75...

 

Не совсем так. Обычно стоит индеец с строительным феном и греет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так як відкоси вже поштукатурені- варіант з "теплою" штукатуркою відпадає + сенсу не бачу, так як зовні відкоси будуть утеплятися пінопластом + декоративна штукатурка....промерзати не будуть (перевірено ;))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим краще пошпаклювати? Чим потім краще оздобити? (покраска - чим, а може щось інше)...

 

ж зиму :o

 

відкоси...

..

капец ... ну и зачем этих веток плодить десяток.

или на русском почитать "западло ". надо ещё на украинском написать , на англ.,исп.

откосы-

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=19322

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=12920

 

architector.dp.ua/?catalog&dep=study&arts=5&id=118

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=5621

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=22726

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ці теми я читав, проте ні гіпсокартон ні тим більше пластик на відкосах - мене не цікавить

 

Хто що думає на рахунок покриття "короїдом" вже готових поштукатурених відкосів і фарбування їх в класичний білий колір ??...

 

просто так вже спробував один відкос так зробити....досить таки оригінально...і думаю буде нормально служити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ці теми я читав, проте ні гіпсокартон ні тим більше пластик на відкосах - мене не цікавить

 

Хто що думає на рахунок покриття "короїдом" вже готових поштукатурених відкосів і фарбування їх в класичний білий колір ??...

 

просто так вже спробував один відкос так зробити....досить таки оригінально...і думаю буде нормально служити

 

Оригінально, але я собі так не робив би. Тоді вже краще фасадною краскою пофарбувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я категорически советую сделать откосы "теплой" штукатуркой и это удовлетворит всем Вашим требованиям.

 

Не рассматривется:), профиль примыкания там стоит?

А чем потом покрасить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ці теми я читав, проте ні гіпсокартон ні тим більше пластик на відкосах - мене не цікавить

 

Хто що думає на рахунок покриття "короїдом" вже готових поштукатурених відкосів і фарбування їх в класичний білий колір ??...

 

просто так вже спробував один відкос так зробити....досить таки оригінально...і думаю буде нормально служити

 

а что , в любой из этих тем, задать вопрос который вас интересует-

слабо ?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...