Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покраска стін

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

Хочу попробувати самостійно пофарбувати деякі стіни в своїй квартирі.

Їх небуде видно після установки меблів (наприклад шафа купе, одна стіна буде обшита плитами мдф, і т.п.) тому недоліки покраски будуть приховані. Ну не факт що я все таки наважусь це зробити сам, але наразі настроєний :))

 

Тому цікавить технологія.

 

В мене стіни пошпакльовані стартовою шпаклівкою альба універсальна 120, і фінішом EliteGips Saten (турція, в епіцентрі куплялась) - оця

starik-khottabych.ua/category.php?act=seeobj&cat=7&subcat=42&obj=17

 

 

Фарбувати планував фарбою Kolorit Luxe (читав тут про неї хороші відгуки).

але в інструкції до фарби прочитав таке:

Неокрашенная поверхность:

Тщательно удалить все отслаивающиеся покрытия, очистить от грязи, пыли, жировых пятен. При необходимости выровнять поверхность акриловой шпатлевкой. Не рекомендуется использовать сухие смеси на гипсовой основе.

 

получається що неможна фарбувати стіни цією фарбою ?

 

яку фарбу тоді вибрати ?

 

перед покраскою потрібно грунтувати стіни ? якою грунтовкою ? в мене залишився ceresit ct 17 - він підійде ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спокойно можно грунтовать и СТ-17 и Колоритом красить.Меньше читайте,что там на упаковке написано.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спокойно можно грунтовать и СТ-17 и Колоритом красить.Меньше читайте,что там на упаковке написано.

 

Уточню - нужно использовать СТ-17супер или Колорит грунт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В покраске ещё важен правильно выставленный и мощный свет. Выставьте галогеновый фонарь сбоку дабы видеть те неровности, которые вы будете допускать, раскатывая краску валиком. Эти неровности потом так и останутся (обычно от краёв валика дорожки, хотя если сильно мокрым валиком мазнуть тоже визяки остаются) если их не раскатать. Краску лучше абсолютно матовую брать новичку легче.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В покраске ещё важен правильно выставленный и мощный свет.

 

А мы пользуемся не мощным, но затемняем комнату, так видно лучше нежели с мощным светом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ссылка устарела)

 

Ну и как это понять " не используйте паутинку, флизелин, ...".....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и как это понять " не используйте паутинку, флизелин, ...".....

 

Та этот Марат своеобразный чел:D. Конечно много интересного в своих мастерклассах расказывает,но с его заповедями маляра согласен на процентов 50:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А грунт обовязково ?

 

а то от майстри мені зібралися красити стелю (гіпсокартон, пошпакльована гіпсовою шпакльовкою і прошліфована).. я задав питання нарахунок грунтовки.. сказали непотрібно, мовляв фарбою погрунтуєм :Search: фарба колорит white для стель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А грунт обовязково ?

 

а то от майстри мені зібралися красити стелю (гіпсокартон, пошпакльована гіпсовою шпакльовкою і прошліфована).. я задав питання нарахунок грунтовки.. сказали непотрібно, мовляв фарбою погрунтуєм :Search: фарба колорит white для стель.

 

Грунт берите тоже Колорит. Грунт нужен,это как яичницу жарить без сала:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунт нужен,это как яичницу жарить без сала:lol:

ну от це доступне пояснення )))) тепер все понятно ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунт берите тоже Колорит.

 

Как он к выравниваю поверхности на впитываетмость? Вижу вы его хвалите, наверно проблем почти не бывает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как он к выравниваю поверхности на впитываетмость? Вижу вы его хвалите, наверно проблем почти не бывает.

 

Один из лучших, ИМХО, которыми работал. Действительно пропитывает,укрепляет поверхность и дает равномномерную пленку на основании. Еще из недорогих - Д11(Эльф)Одесса, тоже дает стабильную поверхность.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...