Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Коттеджный городок Рябинки, Малютянка - темка для общения владельцев

Татьяна5

Рекомендовані повідомлення

Новая маршрутка :-) - Малютянка - рынок на Одесской трассе - Глевашские дачи

 

xn--80aaedk9aze.xn--j1amh/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%88%D1%80%D1%83%D1%82%D0%BA%D0%B0/

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татьяна5, спасибо за популяризацию :)

Кириллическая ссылка для запоминания и закладок: глеваха.укр/маршрутка/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продам учаток в Рябинках 2, номер 27 и 28, за 14000 у.е. каждый!!!! При покупке обеих, будет скидка!!!!! 073-989-61-88
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
подскажите, кто провайдер на рябинках?

 

хочу оптику затянуть под землей на будущее...

 

V-lan, телефоны на их сайте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я создала группу в слеке, присоединяйтесь, пожалуйста!

 

Регистрироваться здесь

 

Очень прошу указывать реальные имена, всех чужих буду удалять :) По вопросам, почему слек, а не вайбер/телеграм/фб - в личку.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я создала группу в слеке, присоединяйтесь, пожалуйста!

 

Регистрироваться здесь

 

Очень прошу указывать реальные имена, всех чужих буду удалять :) По вопросам, почему слек, а не вайбер/телеграм/фб - в личку.

 

Я уже в теме!!!! :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 місяці потому...

:flag1:

Голосуем за маршрутку от Ашана на Одесской площади, там где метро

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuzFhE5zky8rKMjbcE9d94IG1ToL7r48IsxIViAlosNzfDeQ/viewform

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят, у наших соседей, участок №53 (угловой с маленьким домиком), Володи и Светы (сын Яромир), оч не простая жизненная ситуация - Свете сделали срочную операцию на сердце, обширный инфаркт. Зная денежную ситуацию ребят, им очень не будет лишней наша финансовая помощь, если Вы посчитаете возможным. Номер карты Володи у меня есть, не хочу в открытом размещать, перешлю на Вайбер или в личном сообщении. Заранее спасибо всем не равнодушным!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Ребят, у наших соседей, участок №53 (угловой с маленьким домиком), Володи и Светы (сын Яромир), оч не простая жизненная ситуация - Свете сделали срочную операцию на сердце, обширный инфаркт. Зная денежную ситуацию ребят, им очень не будет лишней наша финансовая помощь, если Вы посчитаете возможным. Номер карты Володи у меня есть, не хочу в открытом размещать, перешлю на Вайбер или в личном сообщении. Заранее спасибо всем не равнодушным!

 

Света и Володя передавали большое-пребольшое спасибо за помощь :Rose:, через пару дней Свету выписывают, ттт, потихоньку идет на поправку

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 3 місяці потому...

Добрый день соседи,

 

Может у кого-то остались 3-5 столбиков с еврозабора или планируете замену, готов купить.

 

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Богдан просил всех распостить: "Сага про дорогу від села до нашого містечка" або “наша пісня гарна й нова, починаєм її знову”.

Ітак. 21.08.2018 нами з Сергей Подгорный було проведено поточний ремонт дороги від Малютянки. Задача стояла зробити її більш придатною для пересування на автомобілях за мінімальний кошт, щоб зберегти можливість її використання до весни наступного року.

Більш масштабний ремонт нашій дорозі звісно ж потрібен і ми вивчаємо варіанти. Я сподіваюся до наступного літа ми зможемо організуватися і зробити нашу дорогу ще кращою. Для цього вивчаємо варіанти і ціни і будемо ініціювати обговорення цих варіантів. Але на жаль ціна на них від 10 до 100 раз дорожча ніж те що було зроблено нами зараз.

Ремонт дороги вартував 26240 грн. В цю суму ввійшли 75 тон вторинного асфальту (22500грн) та робота техніки (4040грн). Робота 2х волонтерів а також tesla-каток безкоштовна 🙂

Хто бачить покращення дороги, розуміє скільки він заощадить на ремонті ходової частини автомобіля і готовий розділити ці трати - збираю по 1000грн. Якщо буде зібрано більше - переплату буде повернуто кожному хто брав участь пропорційно до його внеску. Карта для переказу грошей 5168 7422 1286 1243 - Паньків Богдан. Також можна здавати готівкою мені чи Сергей Подгорный.

Всі хто прийме фінансову участь отримають детальний фінансовий звіт.

PS. В зв'язку з тим що сума збору за внутрішню дорогу була переглянута, всі хто оплачував за неї більше ніж 500грн можуть переплату зарахувати сюди. Для цього підтвердіть своє рішення мені чи Сергієві. А також буду вдячний за переказ решти (скажем, оплатили 1000грн за внутрішню дорогу, 500 підтверджуєте згоду на зарахування сюди і 500 доплачуєте).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...