Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не відповідають дійсності координати в кадастровому плані

Morik

Рекомендовані повідомлення

Збираємся купляти ділянку. Визвали землемірів для винесення меж в натуру, так як сусід справа через 3 ділянки зліва мабуть так само і оприділити межі точно неможливо. І тут сюрприз по координатам ділянка взагалі знаходиться в лісі і по словам землемірів то вже землі іншої сільської ради. 600-700 метрів від місця де вона має бути. Власник зараз шукає хто робив кадастровий план і як так вийшло ...

 

А мене цікавить чи може це бути якась махінація з продажем земельної ділянки? І взагалі, якщо це не технічна помилка, то які помисли неправильних координат могли бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збираємся купляти ділянку. Визвали землемірів для винесення меж в натуру, так як сусід справа через 3 ділянки зліва мабуть так само і оприділити межі точно неможливо. І тут сюрприз по координатам ділянка взагалі знаходиться в лісі і по словам землемірів то вже землі іншої сільської ради. 600-700 метрів від місця де вона має бути. Власник зараз шукає хто робив кадастровий план і як так вийшло ...

 

А ці землеміри яким інструметарієм користувалися? Може вони самі помилилися?

Адреса у ділянки є? Землепорядник сільської ради може показати на місці де знаходиться ділянка з такою адресою?

 

А мене цікавить чи може це бути якась махінація з продажем земельної ділянки? І взагалі, якщо це не технічна помилка, то які помисли неправильних координат могли бути?

 

Помисли прості - взяти хабара за відведення неіснуючої ділянки. Коли помилка випливе то рішення скасують а хабар не повернуть. І вівці цілі і вовки ситі :-D

Але це малоймовірно, бо правочин стосується адреси а не координат, тож крім хибних координат має ще й адреса бути ліва

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адреса у ділянки є? Землепорядник сільської ради може показати на місці де знаходиться ділянка з такою адресою?

 

Я думаю, что у участка земли адреса не может быть. Адрес есть у строения. У участка земли должен быть кадастровый номер, в соответствии с которым в базе данных забиты координаты участка. В госактах просто пишется улица, рядом с которой расположен участок.

 

Закажите вынос в натуру хотябы одной точки у фирмы с GPSом, тогда точно будете знать, где собака зарылась...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что у участка земли адреса не может быть.

 

Переглянув три акти на право власності на земельну ділянку - в кожному є параграф -

 

Земельна ділянка розташована

(адреса, вулиця)

 

Адрес есть у строения. У участка земли должен быть кадастровый номер, в соответствии с которым в базе данных забиты координаты участка.

 

Кадастровий номер ділянки це аналог номеру з БТІ.

Ви ж не купуєте квартири лише за номером з БТІ?

 

В госактах просто пишется улица, рядом с которой расположен участок.

 

В держакті пишеться:

1. хто

2. на підставі якого правочину

3. чим володіє

4. цільове призначення

5. де зберігається копія

6. реєстраційний номер

7. підписи голови СР та начальника зем.ресурсів

8. дата

на звороті

9. кадастровий номер

10. план меж

11. опис меж

 

Закажите вынос в натуру хотябы одной точки у фирмы с GPSом, тогда точно будете знать, где собака зарылась...

 

Фірма з ЖПС-ом в такій ситуації може ще більше заплутати ситуацію.

Голова СР та землепорядник - тільки вони можуть внести ясність - голова підписував рішення СР, та акт на право власності, тож має знати про що саме цей акт.

Землепорядник виносив межі в натуру чи візував їх винесенняб тож має знати де саме ця конкретна ділянка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виключно винести GPS!

А потім вже думати: можна багато що виправити (повірте;)).

 

Якщо це Київська область і буде необхідність навести лад - пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схожа ситуація. Організація, що займається виготовленням акту (переоформленням), гальмує роботу тим аргументом, що винос в натуру для попереднього власника не збігається з кадастровими координатами.

Але сама ділянка в полі. Сусіди не обгороджувалися, навіть не розмічали межі. Чи є це об'єктивним аргументом, а чи бажання отрамати заробити гроші на додатковій послузі?

Підкажіть, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схожа ситуація. Організація, що займається виготовленням акту (переоформленням), гальмує роботу тим аргументом, що винос в натуру для попереднього власника не збігається з кадастровими координатами.

Але сама ділянка в полі. Сусіди не обгороджувалися, навіть не розмічали межі. Чи є це об'єктивним аргументом, а чи бажання отрамати заробити гроші на додатковій послузі?

Підкажіть, будь ласка.

 

Якщо прочитати інструкції про виготовлення держактів, то ми побачимо, що винесення меж в натуру (на місцевості) (або їх відновлення) є обовязковою складовою. Однак, на практиці, лише в Києві мені вдалося змусити фірму безкоштовно (хоча за виготовлення держакта сплачено) винести межі, в інших випадках - це роблять власники своїм коштом.

Тому я взагалі не бачу жодних причин тормозити виготовлення Вам держакту - хочуть, нехай винесуть, а ні, то Ви потім самі це зробите.

 

PS: Ваше питання, як і питання Morik не зовсім коректні: координати не можуть не відповідати дійсності або винос не співпадати з координатами! Винос робиться по координатах, вони є первинними; тому можливий неправильний винос, невідповідність існуючих меж тим, що є в базі (помилка тих, хто виносив раніше) тощо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я купую не всю ділянку а її частину. Акт зроблений на всю ділянку. Зараз виготовляється акт на частину ділянки. На цю частину є кадастровий план. При винесені меж в натуру(чи поновленні... не знаю що в даному випадку правильніше) фірма з GPS-ом оприділила її за 600 метрів, хоча вулиці які зазначені в кадастровому плані були саме там де має бути ділянка. Отже я так розумію, що помилка в коордниатах була зроблена фірмою яка робила даний кадастровий план.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваше питання, як і питання Morik не зовсім коректні: координати не можуть не відповідати дійсності або винос не співпадати з координатами! Винос робиться по координатах, вони є первинними; тому можливий неправильний винос, невідповідність існуючих меж тим, що є в базі (помилка тих, хто виносив раніше) тощо.

 

Цікаво як на Вашу думку Morik мав би запитати щоб його питання про конкретну ситуацію невідповідності меж координатам було корректним з Вашого погляду?

 

В цій конкретній ситуації первинним є рішення сільської ради, а не координати, які через помилку опинилися за межами земель СР.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво як на Вашу думку Morik мав би запитати щоб його питання про конкретну ситуацію невідповідності меж координатам було корректним з Вашого погляду?

 

В цій конкретній ситуації первинним є рішення сільської ради, а не координати, які через помилку опинилися за межами земель СР.

 

Давайте розглянемо процес з самого початку (там як це було до квітня 2009 року):

Ви бажаєте приватизувати ділянку (два варіанти: ту, що Вам сподобалася (1), а бо та, яка у Вас в користуванні (2)).

Для цього Ви звертаєтеся в сільську раду з проханням надати Вам земельну ділянку: 1 - вказуєте на графічних матеріалах її розміщення; 2 - вказуєте, що це ділянка така-то, якою Ви користуєтеся.

Після цього, землевпорядник переглядає подані матеріали та проводить обміри земельної ділянки (2), перевіряє чи вказана на графічних матеріалах ділянка "існує" та чи вказана Вами площа є "вільною".

Далі сесія виносить рішення на підставі поданих Вами документів та даних, зібраних землевпорядником (комісією с/р).

З рішенням Ви йдете в землевпорядну організацію і замовляєте проект відведення. Його частиною є винесення (відновлення) меж ділянки з підписанням відповідних актів. На цьому етапі Ви (+ землевпорядник, с. голова, суміжні землекористувачі (землевласники)) підписуєтесь, що були присутні при винесенні (відновленні) меж, жодних претензій ні Ви, ні суміжні землекористувачі не маєте, таклж Вам передано на зберігання межові знаки.

Таким чином, Ви були присутні при винесенні меж і підтвердили, що все ОК. План та абрис додаються до акту (на зворотному боці)!

Потім координати Вашої ділянки вносятся в бази.

....

Ви отримуєете державний акт та замовляете винос. Дані для виноса беруть або з баз, або з технічки.

 

Тобто, за умови, що межі встановлено вірно (не формально підписано документи, а з виїздом на місцевість), перенесено координати в обмінний фал без помилок і новий винос зроблено правильно - земельна ділянка, яку автор теми планую придбати знаходиться дійсно в 600-700 метрах від місця, де її показали.

Щодо махінацій - показати одне, а продати інше - це розповсюджений обман.

Можлива також помилка при внесенні в базу, можлива помилка при виносі.... все треба розглядати індивідуально, починаючи зі спілкуванні із землевпорядником.

Нажаль формальність виконання деякиї етапів робіт і призводить до подібних наслідків.

 

 

PS: Я зверху вже описав, чому питання звучить не коректно.

PS2: Прошу не критикувати викладено схему, я її навів скорочено і виключно з метою показати процес визначення місцярозташування ділянки та присвоєння координат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте розглянемо процес з самого початку (там як це було до квітня 2009 року):

Ви бажаєте приватизувати ділянку (два варіанти: ту, що Вам сподобалася (1), а бо та, яка у Вас в користуванні (2)).

Для цього Ви звертаєтеся в сільську раду з проханням надати Вам земельну ділянку: 1 - вказуєте на графічних матеріалах її розміщення; 2 - вказуєте, що це ділянка така-то, якою Ви користуєтеся.

Після цього, землевпорядник переглядає подані матеріали та проводить обміри земельної ділянки (2), перевіряє чи вказана на графічних матеріалах ділянка "існує" та чи вказана Вами площа є "вільною".

Далі сесія виносить рішення на підставі поданих Вами документів та даних, зібраних землевпорядником (комісією с/р).

З рішенням Ви йдете в землевпорядну організацію і замовляєте проект відведення. Його частиною є винесення (відновлення) меж ділянки з підписанням відповідних актів. На цьому етапі Ви (+ землевпорядник, с. голова, суміжні землекористувачі (землевласники)) підписуєтесь, що були присутні при винесенні (відновленні) меж, жодних претензій ні Ви, ні суміжні землекористувачі не маєте, таклж Вам передано на зберігання межові знаки.

Таким чином, Ви були присутні при винесенні меж і підтвердили, що все ОК. План та абрис додаються до акту (на зворотному боці)!

Потім координати Вашої ділянки вносятся в бази.

....

Ви отримуєете державний акт та замовляете винос. Дані для виноса беруть або з баз, або з технічки.

 

Тобто, за умови, що межі встановлено вірно (не формально підписано документи, а з виїздом на місцевість), перенесено координати в обмінний фал без помилок і новий винос зроблено правильно - земельна ділянка, яку автор теми планую придбати знаходиться дійсно в 600-700 метрах від місця, де її показали.

Щодо махінацій - показати одне, а продати інше - це розповсюджений обман.

Можлива також помилка при внесенні в базу, можлива помилка при виносі.... все треба розглядати індивідуально, починаючи зі спілкуванні із землевпорядником.

Нажаль формальність виконання деякиї етапів робіт і призводить до подібних наслідків.

 

 

PS: Я зверху вже описав, чому питання звучить не коректно.

PS2: Прошу не критикувати викладено схему, я її навів скорочено і виключно з метою показати процес визначення місцярозташування ділянки та присвоєння координат.

 

Вы все правильно описали , единственное это то , что после решения сельрады делается кадастровая съемка , а границы просто согласоваются с соседями и закрепляются подписями. И обычно вся проблема в этих кадастровых съемках(делают съемку , после привязывают к пункту или у нас могут к еще к чему-нибудь привязаться ,

каким-нибудь дешевым GPSом и в итоге точки (границы) улетели на н-е количество метров , потом весь этот бред сдают в базу и когда делаешь

повторно вынос все это вылазит , вот так.....)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... все треба розглядати індивідуально, починаючи зі спілкуванні із землевпорядником.

 

Ну так а я про що кажу? :friends:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так а я про що кажу? :friends:

 

:beer: Говоримо про одне і теж, але з різних боків підходимо до проблеми)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить так, інформацяя провірена, деякі земельні інститути, навмисно роблять такі помилки щоб потім колотити гроші на виносу в натуру, і фіксуванні помилок.

 

За неоправданное выделение текста - горчишник.

Текст отредактировал.

/ InSAn

Змінено користувачем InSAn
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить так, інформацяя провірена, деякі земельні інститути, навмисно роблять такі помилки щоб потім колотити гроші на виносу в натуру, і фіксуванні помилок.

 

Може воно й так, але з "навмисним" я не зтикався, це вже прямо саботаж якийсь...

От недбале ставлення до роботи і як результат різні помилки - так це запросто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить так, інформацяя провірена, деякі земельні інститути, навмисно роблять такі помилки щоб потім колотити гроші на виносу в натуру, і фіксуванні помилок.

 

+ 1 Институт на Серпова

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переглянув три акти на право власності на земельну ділянку - в кожному є параграф -

 

Я просмотрел 4-ре акта, везде указывается исключительно улица, никак не номер дома. Это глупости. У участка без дома есть адрес? Задумайтесь...

 

Ви ж не купуєте квартири лише за номером з БТІ?

В БТИ дом зарегистрирован. В земельном кадастре зарегистрирован участок, с координатами. Которые ГПСом удостоверяются... Это точнее, чем землемер с теодолитом и т.п.

 

В держакті пишеться:

1. хто

2. на підставі якого правочину

3. чим володіє

4. цільове призначення

5. де зберігається копія

6. реєстраційний номер

7. підписи голови СР та начальника зем.ресурсів

8. дата

на звороті

9. кадастровий номер

10. план меж

11. опис меж

 

Я знаю, что пишется в госакте. Ответ был относительно адреса, не более.

 

Фірма з ЖПС-ом в такій ситуації може ще більше заплутати ситуацію.

Голова СР та землепорядник - тільки вони можуть внести ясність - голова підписував рішення СР, та акт на право власності, тож має знати про що саме цей акт.

Землепорядник виносив межі в натуру чи візував їх винесенняб тож має знати де саме ця конкретна ділянка

 

Фирма с ГПСом - единственная возможность понять, где правда и где ошибка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просмотрел 4-ре акта, везде указывается исключительно улица, никак не номер дома. Это глупости. У участка без дома есть адрес? Задумайтесь...

 

На нашій вулиці у кожної ділянки є адреса, навіть якщо немає будинку.

На сусідніх вулицях така ж сама ситуація.

Адреси виникають як результат проекту землевідведення і затверджуються в СР.

Потім СР роздає ділянки здобувачам і в актах, що здобувачі отримують, адреси вже вказані.

 

 

Фирма с ГПСом - единственная возможность понять, где правда и где ошибка.

 

Якщо помилкові координати, то ГПС допоможе взнати "где ошибка", а "где правда" без СР не встановити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збираємся купляти ділянку. Визвали землемірів для винесення меж в натуру, так як сусід справа через 3 ділянки зліва мабуть так само і оприділити межі точно неможливо. І тут сюрприз по координатам ділянка взагалі знаходиться в лісі і по словам землемірів то вже землі іншої сільської ради. 600-700 метрів від місця де вона має бути. Власник зараз шукає хто робив кадастровий план і як так вийшло ...

 

А мене цікавить чи може це бути якась махінація з продажем земельної ділянки? І взагалі, якщо це не технічна помилка, то які помисли неправильних координат могли бути?

 

100% разводные парни...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просмотрел 4-ре акта, везде указывается исключительно улица, никак не номер дома. Это глупости. У участка без дома есть адрес? Задумайтесь....

 

 

Задуматься надо вам.. Номер дома присваивается по номеру участка а не наоборот, иначе без номера участка вам к примеру могут не сделать проект по электричеству.

1. Делается ген план

2. Присваиваются названия улиц и нумеруются участки.

3. Строится дом и затем БТИ присваивает номер дому...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задуматься надо вам.. Номер дома присваивается по номеру участка а не наоборот...

 

Задумался... А если за моим участком еще участок, но под ОСГ. Какой у него должен быть адрес?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задумался... А если за моим участком еще участок, но под ОСГ. Какой у него должен быть адрес?

 

Ми ж говоримо про ділянки під забудову.

Як там з ОСГ - не знаю, цілком можливо що адрес там немає.

Однак коли ОСГ переводиться під забудову, то СР має призначити цим ділянкам адреси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми ж говоримо про ділянки під забудову.

Як там з ОСГ - не знаю, цілком можливо що адрес там немає.

Однак коли ОСГ переводиться під забудову, то СР має призначити цим ділянкам адреси.

 

Но у меня действительно есть акты (собирался покупать раньше) под застройку, номер дома отсутствует в адресе, только улица, хотя дома там стоят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но у меня действительно есть акты (собирался покупать раньше) под застройку, номер дома отсутствует в адресе, только улица, хотя дома там стоят.

 

Хтось недопрацював.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...