Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

допоможіть визначити: косяк чи ні?

Німець

Рекомендовані повідомлення

Купив квартиру в новому ЖК. Вчора виявив цікаву ідею будівельників (буде на фото). На питання людини з відділу продажів отримав відповідь, що це ще не закінчено! Але: ЯК вони планують те закінчити? В мому розумінні вікно має дорівнювати розміру пройому віконного! Чи вони закладуть той шматок над вікном? Як і чим? Надайте пліз аргументи для чіткого спору з забудовником, бо я не уявляю як вони то будуть доробляти (моє рішення таке: докласти цеглу внизу на висоту щілини!). Буду вдячний всім!

image.thumb.jpeg.ec705617e6acbf23d19fda1cb079a1e5.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут два варианта - либо действительно промахнулись в высоте, либо же специально оставили зазор для подшивки потолка (если окно подходит под самый потолок). Обычно, если нужен зазор, то вверху к раме пристегивают расширитель, но он стоит денег и в целях экономии могли установить без него. Зазор потом задуют пеной и закроют пенопластом или стадуром, что бы расход пены был меньше и, что бы пена не вываливалась наружу.

После заделки откосов - этого зазора видно не будет. Было бы хуже, если бы они не учли зазор, когда он там нужен.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Було би непогано знати рівень чистової підлоги та перевірити чи не занизько встановлені двері. Якщо не занизько, можна скористатися порадою Олі (Яло) або все ж таки їх підняти. Прослідкуйте чи добре будуть двері закріплені, вгорі поки що точок кріплення не видно жодної. Також викликає певні сумніви вертикальний імпост, судячи з вигляду, може бути заслабкий - отримаєте так звані "дриглі" або "холодець" замість надійної конструкції.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прослідкуйте чи добре будуть двері закріплені, вгорі поки що точок кріплення не видно жодної. Також викликає певні сумніви вертикальний імпост, судячи з вигляду, може бути заслабкий - отримаєте так звані "дриглі" або "холодець" замість надійної конструкції.

 

В тому і проблема, що вгорі не закріплена рама і її немає до чого кріпити, на мій погляд! :( а імпост ПОТІМ можливо замінити чи це повністю нове вікно ставити? І ще: мене якось бентежить момент з піною на ппс в тому пройомі: адже двері при закритті відкритті будуть все ж хилитатися і та конструкція з піни та ппс розпадеться аж бігом! Як на мене то всі 4 сторони мають бути нерухомі (бетон, цегла тощо!)! Я помиляюся?:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко оцінити розмір шпари по фото. Теоретично, 202-гі турбошурупи загнані на 50-60 мм у перемичку забезпечили би більш-менш нормальну жорсткість. Але, дійсно, надійніше буде підняти конструкцію.

Імпост замінити вже навряд чи вдасться, можна буде лише укріпити пілястровим підсилювачем. Спробуйте похитати його рукою в різних площинах чи сильно гнеться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко оцінити розмір шпари по фото. Теоретично, 202-гі турбошурупи загнані на 50-60 мм у перемичку забезпечили би більш-менш нормальну жорсткість. Але, дійсно, надійніше буде підняти конструкцію.

Імпост замінити вже навряд чи вдасться, можна буде лише укріпити пілястровим підсилювачем. Спробуйте похитати його рукою в різних площинах чи сильно гнеться.

 

Буду на будові-зроблю фотки кращої якості та детальні.. Ну і пошатаю:grin:

 

Добавлено через 2 минуты

Важко оцінити розмір шпари по фото. Теоретично, 202-гі турбошурупи загнані на 50-60 мм у перемичку забезпечили би більш-менш нормальну жорсткість.

 

Саме головне: перемичка-зварена з металу!!!!!!:crazy::crazy: На фото видно, якщо придивитися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю,что скорее всего застройщик ошибся с размерами. Скорее всего 0 (уровень пола) планировали сделать выше, но при строительстве он оказался на том уровне , на котором сейчас. Самый правильный выход из этой ситуации - установить сверху расширитель. Можно попробовать не демонтировать конструкцию, а защелкнуть расширитель, снять стеклопакет и турбовинтами (анкерными шурупами) закрепить раму к балке (перемычке) вместе с расширителем. Единственное уточнить у застройщика, какой профиль у вас установлен, чтобы подобрать расширитель... если это дверь(французский балкон) по фото не очень понятно.

Если окно - можно демонтировать, снизу выложить кирпичом или залить бетоном и заново установить окно. А вообще, по хорошему - посмотреть, что за окно установлено, какой профиль и стеклопакет, если однокамерный, то купить и установить новое теплое окно, пока не сделали ремонт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...