Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Убедительно ли такое пикирование с Гаишниками

Embongo

Рекомендовані повідомлення

Ну в общем, суть вопроса: насколько убедительно я насочиняла почему мы правы, а инспектор нет:D

В протоколе, по глупости накалякали, что остановились для высадки пассажира и был за рулем, когда инспектор подрулил :fool:, но четко указали, что с правами нас не ознакомили. Решили вот пободаться, тк реально свои стоят под знаком и никто их не штрафует, а тут понаехалллли - их можно:lol:

Знак старый, покарябанный и висит на метра пол выше нормативного.

Вот такая себе бумажка:

Skarga1.thumb.jpg.26f0fa7656b156ccd7ae59a90a5cf4fd.jpg

Skarga2.jpg.0168ae5787e5459ead1caec21c516a08.jpg

Змінено користувачем Embongo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это вот свои на фото.

Мы припарковались в месте между грузовиком в конце улицы и своим на синей машинке.

Obstavini.jpg.a7257ce81d30b823f768b115a9ec4823.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите, а что значит выше нормативного? У них что нормы есть? А так, на вскидку в правилах помню фразу, что знак должен быть ВИДЕН, а вот насчет выше и ниже, то такого не припомню. Вы про эти нормы где то читали?

В принципе мне ваше ваяние понравилось, может даже занотую себе :D, но я не спец. А хотелось бы послушать что скажут спецы в данном вопросе.

Ну и как события рзвеваются пишите плиз, очень интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы про эти нормы где то читали?

Ну и как события рзвеваются пишите плиз, очень интересно.

Да есть ГОСТ (в скарге указан), что нижняя кромка знака должна находиться не более, чем на 4 м выше полотна дороги (это касается знаков на опоре, у подвесных другой норматив) + Министерство указ наваяло о приведении всех дорожных знаков в соответствии с нормами.

Сейчас иск сочиняю, тк районное отделение ГАИ не ответило в 10 дней положенных на рассмотрение скарг (на них нарисовала в Прокуратуру), а у областного есть еще пару дней на ответ. Вот и ломаю себе мозги насколько весомо, то, что не ознакомили с правами и ненормативное расположение знака:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это вот свои на фото.

Мы припарковались в месте между грузовиком в конце улицы и своим на синей машинке.

 

А где , собственно, висит знак?

 

В Инете есть такой вот фильм -

"100 argumentov protiv shtrafov GAI DVDRip"

и книжка с таким же названием -

"100 argumentov protiv shtrafov GAI"

А еще есть такая вот книжка -

"Методическая помощь водителю в «борьбе» с ГАИ Украины."

 

Может быть они есть и в продаже...

Фильм вообще класный.

И книжки отменные.

"100 аргументов", правда, со средним качеством сканирования, но при желании все прочитать можно.

Реальные пособия всем желающим "бодаться" с ДАЙцами!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где , собственно, висит знак?

В самом начале улицы на фонарном столбе (дедулька на переднем плане бредет в ту сторону).

Читала про книгу 100 аргументов, но еще не выкачала, надо заняться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот ссылка на "Методическая помощь водителю в «борьбе» с ГАИ Украины."

"Методическая помощь водителю в «борьбе» с ГАИ Украины."

(ссылка устарела)

 

А вот ссылка на фильм -

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарисовалась областная прокуратура: отправили дескать все в районную дабы проконтролировать на месте рассмотрение, убедительно попросив ответить в положенный по закону срок:) Развязка близка у них 10 дней.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарисовалась областная прокуратура: отправили дескать все в районную дабы проконтролировать на месте рассмотрение, убедительно попросив ответить в положенный по закону срок:) Развязка близка у них 10 дней.

Никто не ответит..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответ на обжалование-скаргу в 10 дней по КУпАП.

совершенно верно, но прокуратура будет рассматривать и отвечать не по купапу а по зу об обращении граждан, т.к. прокуратура не рассматривает оскарження постанов. этим занимаю.тся суды - ст. 288 купап.

непонятно, зачем вообще было туда подавать скаргу. да еще и в областную. почему не сразу в генеральную? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

совершенно верно, но прокуратура будет рассматривать и отвечать не по купапу а по зу об обращении граждан, т.к. прокуратура не рассматривает оскарження постанов. этим занимаю.тся суды - ст. 288 купап. непонятно, зачем вообще было туда подавать скаргу. да еще и в областную. почему не сразу в генеральную? ;)

Рассматривает и отвечает, если нарушен закон при вынесении постановы (с правами не ознакомили)... По отзывам многие, кто этим занимался считают, что прокуратура в этом вопросе даже эффективнее судов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никто не ответит..

Ждемс, не ответят опять скаргу в истанцию выше - так переписку можно вести долго... Где-то мельком читала, что на рассмотрение дела по оскарженню у них пару месяцев, если никакого решения не будет принято, то автоматом все отменяется, но я в этом вопросе еще не разбиралась подробно. Во всяком случае, точно знаю, что пока не ответили, то действие постановы заморожено (15 дней на оплату).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассматривает и отвечает, если нарушен закон

ответит конечно. ровно через ридцать дней с момента поступления вы получите шаблонный ответ - "причин для застосування заходів прокурорського впливу не знайдено. звертайтесь до суду в порядку ст. 288 купап."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот что я стряпал своему клиенту:

 

??????ський районний суд м.????????

 

Позивач: ?????????????????,

??????, м.????????, вул.????????, ??, кв.???.

тел. .______, 8(____)-________________.

 

Відповідач: посадова особа – Старший інспектор ДПС ____________________________ старший лейтенант ??????????????,

індекс, м. І??????, вул. ____________________,

буд. ___, кв. ___

тел. _______________________

 

 

 

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

про скасування постанови серії ?? №?????? від ??.??.2009 року

по справі про адміністративне правопорушення

(в порядку адміністративного судочинства)

 

 

 

Постановою старшого інспектора ДПС ??????????? Державної автомобільної інспекції ?????????????????? (надалі по тексту – інспектор) серія ?? №??????????? по справі про адміністративне правопорушення від ??.??.2009 року мене було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром двісті шістдесят гривень 00 коп. (260 грн. 00 коп.).

Вважаю дану постанову необґрунтованою, недійсною, та такою, що не відповідає нормам КУпАП.

Крім того, вважаю, що під час винесення оскаржуваної постанови не дотримано вимог статей 245 та 280 КупАП, відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи.

Так, при розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законодавством України встановлену адміністративну відповідальність.

Таким чином, вважаю постанову інспектора незаконною та такою, що підлягає скасуванню виходячи з наступного.

Як свідчить оскаржувана мною постанова до мене було застосовано адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу в розмірі 260грн. за порушення вимог ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – порушення правил зупинки по вул.??????????? в м.????????.

Дійсно, мною була здійснена вимушена зупинка на вул.????????????, однак дана зупинка була викликана технічними несправностями мого автомобіля, внаслідок чого я не міг продовжувати подальший рух з ціллю безпеки себе та інших учасників руху.

Так, виїхавши на вул.?????????????? та рухаючись в напрямку Гідропарку я помітив на щитку приборів світловий сигнал, що попереджав мене про недостатність або відсутність гальмівної рідини, при цьому при перевірці гальмів я відчув їх значне ослаблення. Оскільки це трапилось з моїм автомобілем вперше, я не знав як буде вести себе гальмівна система мого автомобіль в подальшому, в зв'язку з чим мною було вирішено негайно зупинити автомобіль на першому ж вільному місці узбіччя вулиці ????????. При цьому слід відмітити, що при виїзді з дому я виконав всі вимоги п.2.3 (а) Правил дорожнього руху щодо перевірки технічного стану автомобіля, однак будь-яких недоліків виявлено не було.

Оцінивши серйозність виниклої ситуації та розуміючи небезпеку можливих наслідків відмови гальмівної системи (зважаючи на те, що в подальшому напрямку мого руху був міст з крутим спуском та підйомом, а також круті повороти), я вирішив негайно зупинитися на вільному проміжку узбіччя вулиці ??????????????? для з'ясування та усунення можливих причин нестачі чи відсутності гальмівної рідини. При здійсненні вимушеної (аварійної) зупинки я керувався п.2.3 (д) Правил дорожнього руху щодо перевірки технічного стану автомобіля, згідно якого для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний не створювати своїми діями загрози безпеці дорожнього руху. Фактично мої дії були вчинені в стані крайньої необхідності для усунення небезпеки внаслідок раптової відмови гальмівної системи.

Зупинившись на узбіччі вул.????????????? я, відповідно до п.9.9 (а) Правил дорожнього руху включив аварійну світлову сигналізацію та почав діяти відповідно до п.15.14 ПДД з метою якнайшвидшого залишення місця забороненої стоянки, а саме - обстежив ємність з гальмівною рідиною, в ході чого з'ясувалось, що в бачку знаходиться недостатня кількість рідини, яку я зразу ж долив із пляшки, що знаходилася в багажнику мого автомобіля.

В цей час до мене підійшов інспектор ДПС та склав протокол Серії ?? від ??.??.2009р. про адміністративне правопорушення - “зупинка в забороненому місці”.

До відома інспектора були доведені причини аварійної зупинки, однак вони були ним проігноровані та не враховані при складанні протоколу. Складаючи протокол про адміністративне правопорушення та винесення постанови по справі про адміністративне правопорушення інспектором було порушено статті 18 (Крайня необхідність), 245 (Завдання провадження в справах про адміністративні правопорушення) та 280 (Обставини, що підлягають з'ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення) КУпАП.

Враховуючи те, що я не порушував, а навпаки діяв відповідно до вимог ПДР, я не погодився з висновками інспектора, про що мною було зазначено у відповідній частині протоколу: “З доводами працівників ДПС не погоджуюся. Зупинився на 30сек. по технічним причинам, включив аварійку, про що може підтвердити свідок, що сидів зі мною в машині ???????????????., що проживає: вул.???????, ?? кв.??”.

 

Дійсно, разом зі мною в автомобілі знаходився ?????????, що проживає за адресою м.???????????, вул.??????, буд.??, кв.??, який може підтвердити вищевикладене.

 

На підставі вищевикладеного, відповідно до ст.ст.18, 245, 280, ч.1 ст.122, ст.ст.287-289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст.6, 17, 18, 19, 104–106 Кодексу адміністративного судочинства України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Скасувати повністю постанову серії ?? №??????? по справі про адміністративне правопорушення від ??.??.2009 року про стягнення з мене штрафу в розмірі 260 грн. 00 коп. (двісті шістдесят гривень 00 коп.).

2. Закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення

 

Державне мито за розгляд судом даної справи не сплачувалось, оскільки відповідно до ст.288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

 

 

Додатки:

 

- копія паспорта позивача;

- копія посвідчення водія;

- копія протоколу Серії ?? від ??.??.2009р. (номер не відомий);

- копія постанови серія ?? №??????? по справі про адміністративне правопорушення від ??.??.2009 року;

копія позовної заяви з копіями усіх доданих матеріалів.

 

 

 

 

“___” лютого 2009 року ___________________

 

 

 

 

Еще разыгрывают ситуацию с резкой сердечной болью, но в Вашей ситуации это не пройдет, так как Вы уже открыли все карты для прокуратуры - "остановились для покупки хлеба".

Змінено користувачем Max77
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на мою думку, аргументація слабка і, головне, - бездоказова:

чому не стали в дозволеному місці?

чим доведете несправність?

(не вистачає рідини - ваша вина, виїхали на несправному транспорті...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому не стали в дозволеному місці?

Тому що здійснив вимушену (аварійну) зупинку з метою не створювати своїми діями загрози безпеці дорожнього руху - п.2.3 (д) Правил дорожнього руху. Вв подальшому напрямку мого руху був міст з крутим спуском та підйомом, а також круті повороти. И это правда.

 

 

чим доведете несправність?

(не вистачає рідини - ваша вина, виїхали на несправному транспорті...)

 

Я же писал: "При виїзді з дому я виконав всі вимоги п.2.3 (а) Правил дорожнього руху щодо перевірки технічного стану автомобіля, однак будь-яких недоліків виявлено не було". Также это может подтвердить свидетель, который сидел в автомобиле. И вообще, доказать мою (клиента) вину в суде должны работники ГАИ, но, как правило, они не являются в суды.

 

на мою думку, аргументація слабка і, головне, - бездоказова:

 

Вообще то я и ничего даказывать не должен, а только правильно выстроить линию защиты. Читаем ч.2 ст.71 Кодекса административного судочинства: "Стаття 71. Обов'язок доказування

2. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача (в данном случае ГАИ), якщо він заперечує проти адміністративного позову".

А теперь после этого пускай ГАИ доказывает, была ли у меня неисправность или нет. Мой клиент написал в протоколе: "Зупинився на 30сек. по технічним причинам, включив аварійку...". Почему ГАИшники не проверили техсостояние автомобиля - это их проблема. Теперь как они докажут, что автомобиль был в исправном состоянии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но, как правило, они не являются в суды

сейчас уже являются, если вызывают, но пишут заявы про рассмотрении "в их отсутствие".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас уже являются, если вызывают, но пишут заявы про рассмотрении "в их отсутствие".

Один парень до суда дошел, тк и ГАИ и прокуратура отписались с отказом отменить Постанову... На заседание явился гаишник в отглаженной форме (при параде так сказать)... В итоге, дело парень выиграл, тк гаишник что-то неразумно мычал из своего угла. После всего они разговорились:

-Ну и не облом ехать сюда было? - водитель

-Так це ж оплачуема командировка, я ж нашару Киыв подивлюсь :D

 

Прокуратура областная отписалась в 8 дней (о перенаправлении дела в районную), после направления туда жалобы. Любят там такие дела: кто не ответил на оф. письмо - по шапке, себе ж галочку: вот какие мы - молодцы работаем;)

У меня сейчас цель максимально потянуть время (ради интереса засекла сколько они будут писать ответы), понятное дело, если везде пнут - в суд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще разыгрывают ситуацию с резкой сердечной болью, но в Вашей ситуации это не пройдет, так как Вы уже открыли все карты для прокуратуры - "остановились для покупки хлеба".

Разыгрывать можно многое (плохо - вышла за таблэткой, а я вообще не водила - меня вчера кто-то подбросил пьяного к дому и здесь машину остановил, индикатор масла замигал - по инструкции немедленная остановка и проверка уровня масла).

Перепридумывать ничего не будем (реально же остановился муж, чтобы я вышла), интересно, учтут ли факт неправильного расположения знака и то, что с правами не ознакомлен... Где-то читала, что просто в суде сразу все отменяют, из-за нарушения со стороны гайцев при составлении протокола. Бум смотреть:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня пару раз было общение с гаишниками( но только с российскими) на тему неправильно установленных знаков, а именно знак "движение по полосам" установлен не за 50 метров до перекрестка, а ближе, так вот дело не когда не доходило до составления протокола. А сами они отвечали "не мы же их вешаем :sorry:", так что ваши действия обоснованные и желаю Вам быстрейшего разрешения ситуации в вашу пользу!

А вообще, надо что бы инспектора даи все же выучли Гражданский Кодекс, а то иногда сами смеются с того, что говорят:grin:

"Свидетелеми по вашму нарушению могут быть только: вы, я и мой товарищь"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...