Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Все устаканилось. Конторы по продаже электроэнергии создали, тусовка кадров закончилась. Цены снизились в 5 раз.;) А то до НГ они как последний раз хотели.

 

звонили сегодня с Затоки, третий раз подаются(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Киевской области уже приглашают на перезаключение договоров по ЗТ, вот сегодня получил на электронку:

Шановний Споживачу!

 

11 червня 2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII (далі – Закон), який визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам.

 

На виконання вимог Закону, ПрАТ «Київобленерго» було створено компанію ТОВ «Київська обласна ЕК», на яку з 01.01.2019 покладено функції постачальника універсальних послуг споживачам, об’єкти яких розташовані на території Київської області. В обов’язки постачальника універсальних послуг ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» також входить купівля за "зеленим" тарифом електричної енергії, виробленої генеруючою установкою приватного домогосподарства.

 

Враховуючи зазначене, на умовах укладеного між Вами та ПрАТ «Київобленерго» Договору про купівлю-продаж електричної енергії за "зеленим" тарифом приватним домогосподарством, ПрАТ «Київобленерго» востаннє купуватиме у Вас електричну енергію за результатами грудня 2018 року.

 

З метою продажу за "зеленим" тарифом електричної енергії, виробленої генеруючою установкою належного Вам приватного домогосподарства, починаючи з січня 2019 року між Вами та ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» повинен бути укладений відповідний Договір про купівлю-продаж електричної енергії за "зеленим" тарифом приватним домогосподарством.

 

Для укладання даного договору Вам необхідно звернутись в центр з обслуговування споживачів за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 1а, вікно №8 (понеділок-четвер з 08:00 год. до 17:00 год., п’ятниця з 08:00 год. до 15:45 год.).

 

Для можливості уточнення даних, внесених в підготовлені до підписання договори, просимо Вас з собою мати паспорт, ідентифікаційний код, номер розрахункового рахунку, у разі звернення довіреної особи – додатково оригінал та копію довіреності.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет всем альтернавщикам

Получила сегодня «письмо счастья» от Киевоблэнерго

КОЭ реорганизована в ТОВ Київська обласна ЕК

Приезжайте на Стеценко для переподписания договора

Ну и, как всегда - немного угроз : в случае неперезаключения договора выплаты по ЗТ будут прекращены с января 19 г.

Проезжала сегодня мимо Стеценко - дай-ка, думаю, зайду узнаю, что там с новыми договорами

С собой был только паспорт, а ИНН и р/р были только в телефоне

Была приятно удивлена: новый огромный зал сервисного центра на 15 окошек, электронная очередь, 2-3 посетителя на весь зал

Мой договор был уже распечатан, надо было своей рукой вписать только паспортные данные и почтовый адрес

Девочка-оператор позвала пару подруг - Вы у нас первая, на Вас будем учиться

Вся процедура заняла 10-15 мин

Покращання однозначно

  • Лайк 10
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для укладання даного договору Вам необхідно звернутись в центр з обслуговування споживачів за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 1а, вікно №8 (понеділок-четвер з 08:00 год. до 17:00 год., п’ятниця з 08:00 год. до 15:45 год.).

 

Для можливості уточнення даних, внесених в підготовлені до підписання договори, просимо Вас з собою мати паспорт, ідентифікаційний код, номер розрахункового рахунку, у разі звернення довіреної особи – додатково оригінал та копію довіреності.

 

Щось дуже ускладнено,я в РЕМ звернувся,там дали вже готовий договір,тільки підписав свій та їхній примірник,і все на цьому.......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось дуже ускладнено,я в РЕМ звернувся,там дали вже готовий договір,тільки підписав свій та їхній примірник,і все на цьому.......

 

Нічого не ускладнено! Я тільки повернувся з обленерго, сучасний сервісний центр обслуговування, більше півтора десятка віконець для відвідувачів, електронна черга... Нарахував 5 чоловік, всі на переоформлення договорів ЗТ, дівчинка тільки запитала прізвище, видала бланки, показала що необхідно заповнити, у мене два договори - на все пішло менше 10 хвилин! Зрада відміняється :flag1:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите имеет ли смысл переплата для инвертора хуавей под предлогом подменного фонда. Из инсталяторов кто есть на форуме, как часто случаются проблемы, какая статистика? Место установки - фасад, в тени.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите имеет ли смысл переплата для инвертора хуавей под предлогом подменного фонда. Из инсталяторов кто есть на форуме, как часто случаются проблемы, какая статистика? Место установки - фасад, в тени.

 

Мне другое интересно. А как Вы проверите?

 

Фактически на сегодня у меня не умер ни один Хуавей. Но я видел пару штук сгоревших в хлам, и сейчас мне на ремонт 30квт привезли. Но все они умерли не своей смертью. Им помогли "ми зробимо дешевше".

 

Так что лучше заплатите больше за работу спецу, а ещё лучше чтобы тот специалист установщик был и поставщиком инвертора. Но у него инверторы будут дороже, ибо он в них знает толк.

 

По Хуавей есть несколько каналов поставок , есть называющий себя официальный, и остальные. Инверторы то одинаковы, но через официала будет гарантия украинская, все остальные с европейской гарантией.

 

И НИКТО не будет держать для Вас подменный фонд при заработке на инверторе 5-10% , а сейчас так. Это самая простая арифметика, посчитайте сколько нужно продать инверторов чтобы заработать на подменный фонд. У производителя и речи об этом нет. Там по другому организовано.

 

Так что, прежде чем верить в басни , включаем голову

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось дуже ускладнено,я в РЕМ звернувся,там дали вже готовий договір,тільки підписав свій та їхній примірник,і все на цьому.......

 

А Вы читали этот договор? Рекомендую содержание нового договора сравнить со старым.

У меня лично, после того как прочитал новый, возникло несколько нехороших подозрений!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы читали этот договор? Рекомендую содержание нового договора сравнить со старым.

У меня лично, после того как прочитал новый, возникло несколько нехороших подозрений!!!

 

ну дак поделитесь с теми к кого его нет на руках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы читали этот договор? Рекомендую содержание нового договора сравнить со старым.

У меня лично, после того как прочитал новый, возникло несколько нехороших подозрений!!!

 

Так,ви мене заінтригували та змусили ще раз більш докладніше прочитати договори....Виявив,в новому договорі в разі несплати обсягу придбаної електричної енергії протягом 15 робочих днів з моменту здачі оформлених актів прийому -передачі електричної енергії в бухгалтерію,наступних за розрахунковим,постачальник універсальних послуг зобов"язаний сплатити Споживачу пеню.....а в старому ........до 20 числа місячя,.....

Та ще в мене в старому договорі був додаток до договору на збільшення СЕС,а в новому потужність СЕС збили в одну цифру,так як тариф був один...На рахунок відповідальності за збереження пломб,так в старому та новому прописано однаково...Десь так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так,ви мене заінтригували та змусили ще раз більш докладніше прочитати договори....Виявив,в новому договорі в разі несплати обсягу придбаної електричної енергії протягом 15 робочих днів з моменту здачі оформлених актів прийому -передачі електричної енергії в бухгалтерію,наступних за розрахунковим,постачальник універсальних послуг зобов"язаний сплатити Споживачу пеню.....а в старому ........до 20 числа місячя,.....

Та ще в мене в старому договорі був додаток до договору на збільшення СЕС,а в новому потужність СЕС збили в одну цифру,так як тариф був один...На рахунок відповідальності за збереження пломб,так в старому та новому прописано однаково...Десь так...

 

Я новом договоре вычитала предложение

Более выгодное для меня, чем в старом

Простите - расшифровывать не буду....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну дак поделитесь с теми к кого его нет на руках

 

Сначала хочу найти Возможные изменения в законодательстве по стандартному договору на ЗТ, может это новая форма, а я общество волную.

А в сравнении с прежним договором 2018г изменения есть и, как мне показалось, не в пользу владельцев СЭС из за «тонкостях» в формулировках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так,ви мене заінтригували та змусили ще раз більш докладніше прочитати договори....Виявив,в новому договорі в разі несплати обсягу придбаної електричної енергії протягом 15 робочих днів з моменту здачі оформлених актів прийому -передачі електричної енергії в бухгалтерію,наступних за розрахунковим,постачальник універсальних послуг зобов"язаний сплатити Споживачу пеню.....а в старому ........до 20 числа місячя,.....

Та ще в мене в старому договорі був додаток до договору на збільшення СЕС,а в новому потужність СЕС збили в одну цифру,так як тариф був один...На рахунок відповідальності за збереження пломб,так в старому та новому прописано однаково...Десь так...

 

Один из пунктов того, что отличается у меня (может у нас договора разные): Предложение в п 2.1. ....«купувати у Споживача за зеленим тарифом, встановленим НКРЕКП, електричну енергію в обсязі , що перевищує місячне споживання електричної енергії приватним домогосподарством».

В прежнем договоре это было обязанностью Постачальника, а сейчас перенесено в ПРАВО Постачальника?!

Дальше: п4.6. «Постачальник універсальних послуг НА ВИМОГУ Споживача....,подає споживачу звіт про покази засобу вимірювальної техніки...»!?

А в договорі 18р було «енергопостачальник щомісяця зчитує покази засобу обліку з АСКОЕ ....та надає Споживачу Звіт...»

Ось така різниця - зараз Звіт потрібно просити?! Чі як? І так далі...,

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня всем.

Может ли кто-то пояснить фразу из документации на инвертор.

Интеллектуальный постринговый мониторинг и система определения неисправностей уменьшает время локализации ошибки в стринге.

Спасибо ___________ Юрий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня всем.

Может ли кто-то пояснить фразу из документации на инвертор.

Интеллектуальный постринговый мониторинг и система определения неисправностей уменьшает время локализации ошибки в стринге.

Спасибо ___________ Юрий.

 

Это же Хуавей?

 

Лучше чем официальный представитель Хуавея в Украине, никто не сможет ответить.

Задайте им вопрос. Там только номер серийный предъявить, и если инвертор официальный, они с радостью помогут понять все тонкости перевода.

Я уже пользовался, удобно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

официальный представитель Хуавея в Украине, ... и если инвертор официальный

"Да вроде как" сам разобрался, Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки я сегодня тоже договор переподписал. Да будет теперь солнце:flag1:

А я тоже сегодня был на Стеценка - нашел ошибку в новом договоре, написали меньше мощность, за пол часа все подправили и переподписали, оперативно :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечера Всем.

Может ли кто-то поделиться статистикой "по граду и СЭС" за последние годы?

Спасибо ___________ Юрий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечера Всем.

Может ли кто-то поделиться статистикой "по граду и СЭС" за последние годы?

Спасибо ___________ Юрий.

 

за последние годы у нас с градом все хуже и хуже. вот из недавнего

 

43322856_2174322079508011_3813599254228762624_n.jpg.273de3aca8699e83d2879bb1d0c663e2.jpg43203570_2174323472841205_2267531299637952512_n.jpg.4943c224a1049c709140ef08ec894cf7.jpg

 

........ вот скажите. если я Вам скажу что вот какие-то панели выдерживают град размером с арбуз. Вы как проверите?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужны 1-2 панели нерабочие для рекламы. После арбузов тоже подойдут.:lol:

Ну тогда придется ждать арбузов, как поспеют, заодно и панели испытаете и нерабочие получите.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за последние годы у нас с градом все хуже и хуже. вот из недавнего

И какой это был град?

Или уже неважно, главное что был?

То есть "такая картина" даже с самым мелким градом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...