Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гребенки, Саливонки, Дослидницкое

Dallas

Рекомендовані повідомлення

Участок В Гребенках (Васильковский р-н), Участок в Гребенках, на берегу огромного 270 га озера-реки Протока, Площадь участка - 1,53 га, из них 15 соток под застройку. Живописное, уникальное место, берег реки, отличная рыбалка. Собственный пляж протяженностью 140 метров. Газ, свет. Хороший подъезд. Нормальные соседи, коттеджная застройка, Расстояние от КП - 54 км. Идеально для индивидуального и коттеджного строительства. Рассматривается вариант обмена на квартиру в Киеве или дом в Киевской области. Цена продажи - $800 за сотку

 

Тел: +380 (44) 2234409,

Mоб: +380 (67) 2357005, (50) 9695458

E-mail: ziforama@gmail.com

ICQ UIN: 306161998

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

Фотоальбом недвижимости (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
ІМХО, ціна не адекватна. Без особливих проблем можна знайти як в мінімум 2 рази дешевше. Сам купував по 300$ за сотку (всього 21). Не те що біля ставка, але ходу не більше 10 хв.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задолбетесь так далеко ездить...

Лучше купите в том же Дударкове Бориспольского района. Цены те же... А ехать в 2.5 раза ближе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лівий берег виключив зразу. Зранку переїхати через нормально можна тільки на метро. При тому що червона лінія перевантажена не те слово. І найближчим часом (років 10) позитивних змін не буде.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лівий берег виключив зразу. Зранку переїхати через нормально можна тільки на метро. При тому що червона лінія перевантажена не те слово. І найближчим часом (років 10) позитивних змін не буде.

 

Да ну... А Вы когда-либо пытались в пятницу выехать с Теремков в сторону Одессы? Или в воскресенье въехать оттуда в Киев.

Вы это бросьте ))

 

Тем болеее рассматриваете как дачу - Вас не должны парить утренние пробки на мостах.

Я с Дударкова добираюсь до работы (Протасов яр) за 30-35 минут. Если Южный мост не стоит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Теремках проживаю. Проблеми є в кожному напрямку.

Если Южный мост не стоит
Ключове слово "якщо". Південний міст стоїть суттєво частіше ніж Грушкова - Одеська траса.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Теремках проживаю. Проблеми є в кожному напрямку.

Ключове слово "якщо". Південний міст стоїть суттєво частіше ніж Грушкова - Одеська траса.

 

Вы же сами сказали, что хотите дачу строить... Стало быть, ездить на выходные. На выходных Южный мост почти никогда не стоит.

Другое дело, что живете на Теремках.. Тогда не настолько дальше выходят Гребинки )

 

Я хорошо знаю эти села.. Дач там мало. В основном, местные жители.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ткніть мене носом де я писав що я там дачу хочу будувати? :rolleyes:

Я вже їздив не раз. 40-45 хв маршруткою, 25-30 хв. на автомобілі до ТЦ "Магелан".

З приводу Південного моста по будням, то коли 3 рази під ряд з аеропорта до зал. вокзалу їхав більше ніж годину, а вечером одного разу зробивши запас в годину, прибіг на чек-ін за 7 хв до реєстрації, до Харківкської їду виключно на метро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ткніть мене носом де я писав що я там дачу хочу будувати? :rolleyes:

Я вже їздив не раз. 40-45 хв маршруткою, 25-30 хв. на автомобілі до ТЦ "Магелан".

З приводу Південного моста по будням, то коли 3 рази під ряд з аеропорта до зал. вокзалу їхав більше ніж годину, а вечером одного разу зробивши запас в годину, прибіг на чек-ін за 7 хв до реєстрації, до Харківкської їду виключно на метро.

 

А, Вы не топикстартер.. Обознался..

Но как для дома - далековато. У меня там друзья живут. Частенько езжу.. Добираюсь в центр где-то час.

 

А насчет Южного моста на выходных - это большая редкость.. Либо авария, либо должен быть ремонт дороги.

Знаю, что бывает, но редко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Никому не советую покупать участок В Гребинках или Саливоньках.Там очень серьезные проблемы с питьевой водой.Наверное,сахарный завод виноват.Походите по селу-колодцев мало,а из тех ,что есть для питья вода годится,например,в одном на всю улицу.Подружке сделали скважину(достаточно глубокую) не помогло.А жаль.Места там красивые,озера.И до Киева удобно добираться-60 км по Одесской трассе
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никому не советую покупать участок В Гребинках или Саливоньках.Там очень серьезные проблемы с питьевой водой.Наверное,сахарный завод виноват.

А поконкретнее можно, какие именно проблемы с водой? Анализ воды делали, какие показатели не соответствуют нормам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

1) ціни дійсно нормові, але потрібно вишукувати (продають занедбані хатинки, які спокійно зносять і будують все, шо душа забажає);

Як на Київську обл. така ситуація майже у кожному селі.

 

2) стосовно траси Є95 - так, дійсно, добиратися до столиці 40 хв - маршруткою, 25-30 хв власною автівкою;
Бувало що за 30 хв. маршруткою доїжджав.

 

3) а тут вже проблеми - занепад страшнючий:

- майже більша половина люду щоденно вирушає на роботу до Києва;

О! Здогадались, що краще працювати у Києві ніж у БЦ чи Василькові, не зважаючи на відстань.

 

- процвітає наркоманія;

- повно бухариків,

Не більше ніж у Києві точно. Якщо взяти до уваги Троєщину чи ДРВЗ, то Саливінки у програші.

 

М’яко кажучи багато чого перебільшено.

З приводу того що краще Дударків, у мене зараз мяко кажучи сумніви. По часу майже те саме і ще один мінус - лівий берег.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...