Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть рішення для не бетонних сходів на ділянці

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Будинок стоїть на рельєфі, і виникає необхідність у влаштувані сходів (довжина 3-4 м, перепад висоти 1-1.5 м, див фото)

Не дуже хочу робити їх бетонними але не певен чи є інші надійні рішення - ґрунт у мене поганий - дуже легко вимивається.

 

Які можливі варіанти?

IMG_1515.thumb.JPG.bba0d738812187d0ba7ec96940a1358a.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сделать металлическую конструкцию и на нее поставить доски . Или взять стандартный бетонный лестничный марш ( как в многоэтажках ) и уложить .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

металоконструкция надежна, но на грунте очень подвержена коррозии.... так что либо лить самим, либо если угол позволяет - ставить готовую бетонку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок стоїть на рельєфі, і виникає необхідність у влаштувані сходів (довжина 3-4 м, перепад висоти 1-1.5 м, див фото)

Не дуже хочу робити їх бетонними але не певен чи є інші надійні рішення - ґрунт у мене поганий - дуже легко вимивається.

 

Які можливі варіанти?

 

Якщо є гроші - то я не бачу альтернативи бетонним/кам'яним сходам, якщо ж треба економити - візьміть старі покришки від вантажівки, бажано однакові, складіть їх знизу вверх уступом (одна покришка - одна ступенька), а всередину засипте щебінь або пісок. Така конструкція не гниє, не ржавіє, не осипається і не розмивається дощем - стоятиме доки не набридне, або ж не знайдуться гроші на бетонні сходи. Розбирається швидко і легко, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є гроші - то я не бачу альтернативи бетонним/кам'яним сходам, якщо ж треба економити - візьміть старі покришки від вантажівки, бажано однакові, складіть їх знизу вверх уступом (одна покришка - одна ступенька), а всередину засипте щебінь або пісок. Така конструкція не гниє, не ржавіє, не осипається і не розмивається дощем - стоятиме доки не набридне, або ж не знайдуться гроші на бетонні сходи. Розбирається швидко і легко, чи не так?

прикольная идея!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...