Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чернігівщина: батьки втопили в колодязі своїх дітей

roma1

Рекомендовані повідомлення

У Чернігівській області за вбивство двох дітей порушено кримінальну справу проти їхніх батьків.

 

Як повідомили УНІАН у Відділі громадських зв`язків УМВС в області, до міліції надійшло повідомлення від жительки Носівки про те, що із садиби зникли двоє дітей (4 і 2 років).

 

За вказівкою начальника УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександра МИХАЙЛИКА для пошуку дітей по тривозі був піднятий особовий склад Носівського райвідділу внутрішніх справ, орієнтовано сусідні відділи міліції, лінійні відділи міліції на залізничних станціях та громадськість.

 

Як з’ясувалося, батьки вихованням дітей не займалися, зловживали алкоголем, офіційно ніде не працювали, а будинок перебував в антисанітарних умовах. За словами О.МИХАЙЛИКА, саме ця інформація і примусила правоохоронців перевірити версію, що до зникнення дітей можуть бути причетні саме батьки. В результаті тіла дітей були виявлені у криниці під дошками та колодами.

 

За словами подружжя, в один із дней вони випивали, посварилися і повкидали дітей до колодязя.

 

Проти подружжя порушено кримінальну справу за пп. 1, 2 і 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство двох або більше осіб та умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

health.unian.net/ukr/detail/225085

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это мне напомнили как на этом форуме лет пять назад чувак выложил фотки руки человека которую нашел в парке. Потом возмущался почему мы его тему убили :)

 

А если серьезно то я скучаю за временами СССР когда плохих новостей небыло вообще в газетах и на тв. Итак жизнь как а начитаешься совсем тошно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не пойму нах.. эти службы по защите детей вообще работают и занимают кабинеты? чтоб после трупы осматривать? Видел какие там сидят дамочки, да они не подымутся от чаепития без нужной бумажки, а то что в сёлах творится им не известно? Почему прожирают бюджетные деньги эти баришни с округлыми ж-ами, если детей не смогли обезопасить и спасти им жизнь.

Я был в подобных кабинетах, там унылые скучающие девушки пьют чай и обсуждают сериалы, вот чем является защита ими детей. Они даже не знают и не хотят знать что происходит в неблагополучных семьях. Вот зачем такие службы, да просто трупы после разгребать и кивать какие родители скоты. Я бы сравнил с землёй их кабинеты вместе с ними. Видел в своё время их работу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это тема как жизнь "безразличие" почитали, поахали и проехали. Безразличие всех нас и приводит к таким результатам, ведь много людей видят рядом живущих видят что происходит, но никто не вмешается, не подымет шума. Все очерствели и забздели за свою жизнь и имущество. Я не такой, я подымал много раз шум и скандалил в кабинетах много раз, я должен боротся с системой и безразличием. Есть люди которые помогают мне в этом и не боятся. Молчите? Вы хотите чтоб я это сделал за Вас, спасал Ваших детей? мож стоит поднять ж. с кресел и присмотрется что творится рядом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молчите? Вы хотите чтоб я это сделал за Вас, спасал Ваших детей? мож стоит поднять ж. с кресел и присмотрется что творится рядом.

 

Насколько я заметил, от Вас здесь никто ничего не хочет, равно как никто здесь не ищет в Вашем лице, защитника своих детей.

;)

Змінено користувачем Валерий Валентинович
п 2
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не такой, я подымал много раз шум и скандалил в кабинетах много раз, я должен боротся с системой и безразличием.

 

скандалами? :) ну-ну...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...