Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Футбол

Sass

Рекомендовані повідомлення

Вот и будет сравнение, посмотрим чего стоит динамо в сравнении со Славией.

нічого ДК не вартий. Славія пройшла Севілью, а перед тим вибила Генк при тому 1-4 в Бельгії. А де ДК футбол показав.

Проти челсі спочатку радувало наявність 10 українців в старті, після матчу подумав "ліпше би то були бразильці".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і як очікувалось:

Мораес вызван в сборную Украины

Нападающий Жуниор Мораес сможет дебютировать в составе сборной Украины против Португалии.

 

Официальный сайт федерации футбола Украины сообщил, что Жуниор Мораес получил вызов в национальную сборную страны.

 

Накануне Мораес получил паспорт гражданина Украины и вместе с этим возможность играть за национальную команду нашей страны.

 

 

Мораес присоединится к партнерам по сборной уже сегодня, 19 марта.

 

Сборная Украины 22 марта проведет первый матч отбора на чемпионат Европы 2020 года в Португалии. 25 марта сыграет против Люксембурга.

euro2020.football.ua/news/article/386647-moraes-vyzvan-v-sbornuju-ukrainy.html

 

За відсутності нападаючих в нашій збірні то це нормально. Але це не ШД де для нього роблять всю роботу а він працює накінечником, тому не здивуюсь якщо не проявить себе нія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і як очікувалось:

 

 

За відсутності нападаючих в нашій збірні то це нормально. Але це не ШД де для нього роблять всю роботу а він працює накінечником, тому не здивуюсь якщо не проявить себе нія.

 

А в чему тут нормальность? Сборная Украины это сборная где должны играть украинские игроки. В угода Ахметки натурализируют кого-то попало и сразу в сборную. Я против вообще всяких легионеров в сборной. Есть украинцы, вот пусть там и играют. А то будет как в мини-футболе, где за Казахстан и Россию бразильцы бегают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сборная Украины это сборная где должны играть украинские игроки.

а таких нема, я про нападників. Та і Шеву ніхто не заставляє брати Мораєса в збірну. Але якщо є така можливість то чому би нею не скористуватися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та і Шеву ніхто не заставляє брати Мораєса в збірну.

 

Тобто Ви вважаєте його самостійною людиною?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто Ви вважаєте його самостійною людиною?

у випадку з Мораєсом, так. У випадку з Ракицьким, то ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у випадку з Мораєсом, так. У випадку з Ракицьким, то ні.

 

Людина або самостійна, або ні.

У випадку з Шевою - не без підстав схиляюсь до другого варіанту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а таких нема, я про нападників. Та і Шеву ніхто не заставляє брати Мораєса в збірну. Але якщо є така можливість то чому би нею не скористуватися.

 

Ну нет так нет. Значить хреново у нас в стране с футболом. Чем тогда сборная отличается от клуба? Если у нас нет нападающего и мы берем какого-то левого пассажира. А если все так будут брать? Азербайджан себе накупит новых "громадян" и будет нас гонять по полю. Сомневаюсь, что вы что-то доброе про это команду скажите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина або самостійна, або ні.

помиляєтесь, все залежить від питання. Думаю Рака він хоті викликати, але натякнули на політичну складову і т.д. от і не викликав, хоч Рак найкращий захисник.

З Мораєсом все простіше, у нас просто нема кого викликати і ставити в напад, а тут такий варіант яким не гріх скористатися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

помиляєтесь, все залежить від питання....

 

 

Думаю Рака він хоті викликати, але натякнули на політичну складову і т.д. от і не викликав, хоч Рак найкращий захисник.

З Мораєсом все простіше, у нас просто нема кого викликати і ставити в напад, а тут такий варіант яким не гріх скористатися.

 

Та ні, це Ви помиляєтесь.

Самостійність - це здатність приймати рішення без стороннього впливу.

Навіть в наведеному вами прикладі, з тлумаченням якого я не згоден, - Шева в вашій же інтерпритації, не зміг прийняти самостійне рішення.

Отже, Шева не є незалежним фахівцем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, Шева не є незалежним фахівцем.

Ви сильно вчіпилися в слово"самостійність". Якщо по тренерському штабу хтось йому надає пораду і він її приймає, це теж варто вважати що він не самостійний? А якщо ви з ранку дивитися по ТВ футбол а дружина говорить що "дім 2" будемо дивитися і вам його приходиться дивитесь, то ви теж не самостійні?

Тоді у нас нема нічого самостійного і всі приймають не свої рішення.

 

Шеві надали пораду, щоб не було резонансу в суспільстві то не викликати Ракицього.

За Мораєса це його рішення, вже пояснював чому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо по тренерському штабу хтось йому надає пораду і він її приймає, це теж варто вважати що він не самостійний?

 

Чому так скромно "хтось", а не прямо написати "павелко"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви сильно вчіпилися в слово"самостійність". Якщо по тренерському штабу хтось йому надає пораду і він її приймає, це теж варто вважати що він не самостійний? А якщо ви з ранку дивитися по ТВ футбол а дружина говорить що "дім 2" будемо дивитися і вам його приходиться дивитесь, то ви теж не самостійні?

Тоді у нас нема нічого самостійного і всі приймають не свої рішення.

 

Шеві надали пораду, щоб не було резонансу в суспільстві то не викликати Ракицього.

За Мораєса це його рішення, вже пояснював чому.

 

Ви не плутайте побутовий волюнтаризм з самостійністю людини на ду-уже високій керівній посаді.:)

 

Самому цікаво, чому це я з вами сперечаюсь?

Але таки дам відповідь, хай там що. Хоч в мові повправляюсь:D

 

Для початку нагадаю тему суперечки – самостійний Шева в прийнятті рішень, чи ні?

Самостійність в прийнятті рішень, - це як вагітність.

Або – як яйця.

Або- як Розум.

Або воно є, або ж ні.

Відносно Шеви, то я виразив свою субєктивну думку.

Вона, думка, базується в тому числі і на деяких його публічних вчинках, таких як, наприклад, переїзд з Мілану до Лондона за наполяганням жінки, або його обіцянки разом з Королевською по 500 Є пенсіонерам.

Так, Шева видатний футболіст, навіть нема сумнівів.

Але ж для тренерської роботи потрібні ще додаткові якості, і найперша серед них це інтелект. І ще – та сама здатність приймати самостійні рішення та нести за них відповідальність.

Тут форум, тому виражу своє бачення.

Геній Шевченка-футболіста базувався на його природних інстинктах, на здатності оперативно оцінити обстановку на полі та прийняти найкраще рішення.

Робота тренера – дещо інше.

Я з самого початку не був прихильником його призначення на цю посаду. Нехай би потренувався «на кішках», в якійсь клубній команді та показав свою здатність.

Можливо, саме це його «нестандартне» призначення також обєктивно не дозволяє йому приймати самостійнй рішення в повній мірі.

 

Тренер Шевченко де в чому мені нагадує тренера Блохіна.

Обидва геніальні футболісти, але обоє виявились не здатними до інтелектуальної тренерської роботи.

Правда, з різних причин.

 

Вам подобається тренер Шевченко?

Мені – ні. Я в нього просто не вірю.

Але буду радий помилитись

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эвертон 2:0 Челси, привет динамо! Эвертон это 11ое место чемпионата Англии. Если хацкевич, цыганков и ко думают, что проиграли топ клубу, то Эвертон так не думает
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эвертон 2:0 Челси, привет динамо! Эвертон это 11ое

 

Так пусть Динамо спасибо скажут, что Челси вымотали :ROFL:

 

Реал 1:4 Аякс. И шо? Аякс порвет всю Гишпанию? Это не корректные сравнения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так пусть Динамо спасибо скажут, что Челси вымотали

Ага, Челси устало смеятся.

 

Реал 1:4 Аякс. И шо? Аякс порвет всю Гишпанию? Это не корректные сравнения.

Сравнения не такие уж и не корректные иначе можно сказать, что Челси порвало Динамо, но это не значит, что порвет любую украинскую команду. Но ведь на самом деле порвет :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому так скромно "хтось", а не прямо написати "павелко"?

свічку не тримав,тому не володію не перевіреної інфою.

 

 

І ще – та сама здатність приймати самостійні рішення та нести за них відповідальність.

Ви просто уявіть що би зараз було у футбольному суспільстві,якби Шева викликав Рака, скільки би гімна лилося на нього і на ФФУ. Всі би забули про його попередні досягнення і просто гадили і гадили на нього (хоч в нас проблем більше є , але людям головне дати червону ганчірку на яку вони би кинулися). Тому тут не його рішення це і так зрозуміло.

А по Мораєсу поясніть, чому він не мав його викликати??? Хто є у нас такий форвард що може зіграти????Чи є якась конкуренція??? Всі повне ДНО і вибирати з гімна краще гімно мабуть вже набридло. Мораєс є лідером гонки бомбардирів, + Є Марлос який може видавати а він забивати.

Думаю якщо Мораєс заб*є пару важливих голів,всі від нього відчепляться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

свічку не тримав,тому не володію не перевіреної інфою.

 

 

 

Ви просто уявіть що би зараз було у футбольному суспільстві,якби Шева викликав Рака, скільки би гімна лилося на нього і на ФФУ. Всі би забули про його попередні досягнення і просто гадили і гадили на нього (хоч в нас проблем більше є , але людям головне дати червону ганчірку на яку вони би кинулися). Тому тут не його рішення це і так зрозуміло.

А по Мораєсу поясніть, чому він не мав його викликати??? Хто є у нас такий форвард що може зіграти????Чи є якась конкуренція??? Всі повне ДНО і вибирати з гімна краще гімно мабуть вже набридло. Мораєс є лідером гонки бомбардирів, + Є Марлос який може видавати а він забивати.

Думаю якщо Мораєс заб*є пару важливих голів,всі від нього відчепляться.

Можна багато писати і сперечатись.

За Ракіцького.

Я не вважаю його на даний момент класним захисником. Так, перший пас, але тормозить, привозить. Та і особисто для мене дуже неприємно, що ця особа вперто відмовляється співати національний гімн.

Мораєс.

Ви не вважаєте, що є великий ризик того, що цей гравец через всім відомі причини внесе не в кращу сторону зміни в моральний клімат в колективі збірної? Крім того, є непоганий Яремчук.

 

Та давайте вже дочекаємось 22, а потім і 25.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не вважаєте, що є великий ризик того, що цей гравец через всім відомі причини внесе не в кращу сторону зміни в моральний клімат в колективі збірної?

Про що Ви кажете? Он Конопа жаліється за Рахітом, у відкриту, до речі... І не він один. Які там конфлікти між гравцями? Ви хоч в курсі, як Сурок на***дурив Мораеса? Якби на Шеву не надавили і зверху, і знизу, і збоку, грав би Ярік аж бігом, і всі цілувались би з превеликим "удовольствієм". Не думайте що світ такий, яким Ви його собі уявляєте.

 

 

пі-сі: я, особисто, нічого ні до Мораеса, ні до виклика в збірну не маю. А те, що у нас не має гідніших та кращих нападників - це проблема не сьогодення, після Шеви, порожнеча. Мораес чи Марлос, скажіть будь-ласка, заважали та заважають Зюзі, чи Кравцю, чи Тюлєню грати в своїх командах? В командах, до речі, нижчих дивізионів... Якось так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про що Ви кажете? Он Конопа жаліється за Рахітом, у відкриту, до речі... І не він один. Які там конфлікти між гравцями?

Конпа на перший погляд здивував.

Та він і сам вже надоїв зі своїм єдиним фінтом, який вивчили вже мабуть і на Марсі.

От тому так і живемо...

 

Ви хоч в курсі, як Сурок на***дурив Мораеса?

Не в курсі, поясніть.

 

Мораес чи Марлос, скажіть будь-ласка, заважали та заважають Зюзі, чи Кравцю, чи Тюлєню грати в своїх командах? В командах, до речі, нижчих дивізионів.

Я писав за Яремчука. Ніби є задатки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я писав за Яремчука. Ніби є задатки.

Ну так в чому питання? Хай грає, тим паче, що вони зовсім різні.

 

Я розумію, що ось воротарів не може бути більше ніж.., але щодо нападників... я не розумію, чесно.

Не будемо проводити аналогії, але якщо брати Європу, то ніхто навіть і не замислюється над такими питаннями. Ви подивіться на "чистих" арійців, на тих же бельгійців, голандців, навіть гішпанців - проте, вони їх всіх боготворять, якщо приносять користь і гідно захищають честь країни. Потихеньку залазимо в політику, як же без неї.... )))), чекаємо матчів збірної, та вболіваємо за наших!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви хоч в курсі, як Сурок на***дурив Мораеса?

 

 

 

Не в курсі, поясніть.

 

 

 

Дайте інформацію, цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте інформацію, цікаво.

не можу знайти вью, щоб не від себе писати. Це на тему, медаль має дві сторони і у кожного своя правда.

 

 

 

А ось і вислови інших:

"....мы поздравили его как и всех дебютантов. Надеюсь, он поможет сборной Украины, — сказал Миколенко в комментарии"

 

 

"Абсолютно нормально встретили Мораеса. Я его давно и хорошо знаю. Он приятный человек. У меня с Жуниором хорошие отношения. Как человек он очень хороший, без гнили. К тому же он большой профессионал...

В сборной с ним все нормально общаются, здороваются. Сборная Украины – это другая команда, здесь все дружны, – сказал Яремчук.

Змінено користувачем Firetuf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не можу знайти вью, щоб не від себе писати. Це на тему, медаль має дві сторони і у кожного своя правда.

Погоджуюсь, що ми не бачимо обидві сторони.

Взагалі то це досить важливо. Напишіть своїми словами, пліз.

 

А ось і вислови інших:

"....мы поздравили его как и всех дебютантов. Надеюсь, он поможет сборной Украины, — сказал Миколенко в комментарии"

 

 

"Абсолютно нормально встретили Мораеса. Я его давно и хорошо знаю. Он приятный человек. У меня с Жуниором хорошие отношения. Как человек он очень хороший, без гнили. К тому же он большой профессионал...

В сборной с ним все нормально общаются, здороваются. Сборная Украины – это другая команда, здесь все дружны, – сказал Яремчук.

Всі ці вислови не мають особливого значення з однієї причини - гравці просто не можуть говорити відверто, також можуть бути інші вислови в колективі, а головне - думки. Одне ясно, що це не рядовий, звичайний виклик до збірної.

Проте чекаємо на 22 і 25.

Як кажуть, весна ігри покажуть хдо де і як...:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...