Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть хорошу пічну цеглу

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Хочемо мурувати пічку з хорошої пічної цегли без наступного штукатурення. Підкажіть будь ласка по цінах і по місцях де можна купити хорошу пічну цеглу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема поднималась в частности и мной лучше витебского кирпича цех №1 ничего нет но и стоимость порядка 8 грн за штуку
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Хочемо мурувати пічку з хорошої пічної цегли без наступного штукатурення. Підкажіть будь ласка по цінах і по місцях де можна купити хорошу пічну цеглу.

 

Скажіть будь ласка, ви звідки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обсуждали

 

здесь

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=13853

 

и здесь

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=59792

 

 

По непроверенным данным в Закарпатье торгуют красивым полнотелым кирпичом из Польши и Венгрии. Из него же складывают печи.

 

 

А так же продолжаем поиск лучшего полнотелого украинского кирпича для печей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще таке питаннячко. Тут на якомусь форумі читав що багато людей жаліются шо грубки з шамотнної цегли довго гріються і слабо тримають тепло (хоча вроді загалом дане питання звелось до того шо бувають і майстри з кривими руками тому і пічки получаються холодними) а також що те, що шамотна цегла не любить перепадів температури (тріскаєтсья) так як у випадку грубки (спочатку нагріваєтсяь а потім вихолодає). Шамотна цегла любить постійну температуру тобто вогонь, наприклад доменні печі які завжди гріються, і взагалі почитав шо будь який шамот рано чи пізно почне тріскатись якшо ним повністю обкласти грубку.

 

В силу сказано чи є смисл взагалі викидати такі гроші на те, що потім рано чи пізно прийдеться облицьовувати якшо потріскаєтсья шамотна цегла. Підкажіть чи є економічна вигода одразу мурувати з шамотної цегли по 5,5 грн. орієнтовно чи може дешевше мурувати із звичайної цегли а потім обкласти її пічною плиткою і чи не буде після такого облицювання гірше грітися пічка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що скажете про таку цеглу (ссылка устарела)

нею можна мурувати пічку?

 

Этот кирпич не керамический. Поэтому есть свои нюансы.

 

Здесь как говорится, если нельзя, но очень хочется то можно.

 

Был опыт с его родным братом Фаготом

На глиняном растворе больше 3 рядов за день не положишь. водопоглощение у него низкое. Сцепление у него с глиной хуже.

Если использовать специальные печные кладочные смеси будет прочнее, но дороже.

 

Главное не нагревать его напрямую и максимально равномерно разогревать всю печь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дісйно прочитав таке:

Сырье.

 

Наполнитель: известняк-ракушечник с фракцией не более 5мм; с влажностью не более 11%.

Цемент – ПЦ1-500

Параметры производимого кирпича.

 

Бетонный лицевой кирпич, отвечает всем требованиям «Изделия бетонные стеновые мелкоштучные» ДСТУ Б.В. 2.7-7-94

Марка по прочности М150-для пустотелого, М200-для полнотелого

(нормативная марка - не меньше М100);

 

Водопоглощение 8 - 12% (норма - от 6 до 15%).

 

Марка морозостойкости F 50 (норма - не менее F25);

 

Характеристики лицевого бетонного кирпича полностью отвечают требованиям действующих нормативам для материалов облицовочного слоя наружных стен:

Размер 250х120х65мм

 

ТОБТО ВІН НЕ З ГЛИНИ ВИГОТОВЛЯЄТСЬЯ А З РАКУШНЯКУ І ЦЕМЕНТУ. МАБУТЬ ВІН ТАКИ ВІДПАДАЄ ЯК ВАРІАНТ МУРУВАННЯ З НЬОГО ПІЧКИ

 

 

А по ссилочці forum.stovemaster.ru/viewforum.php?f=61 то там вроді все перчитав. Я так зрозумів що в Луцьку мені точно нічого не світить з глобинського заводу чи вінницького як кажуть ніхто везти не буде хай навіть 1000 шт. Я вчора був на двох місцевих заводах то якість не ахті яка чесно кажучи хіба тільки під наступну штукатурку. Може ще спробую пошукати облицювальну повнотілу керамічну цеглу інакше я так розумію уже краще брати вогнетривку по 3-3,5 грн і потім всеодно штукатурити. Хоча тут про мурування з шамоту чи вогнетривкої теж були нюанси наскільки я зхрозумів шо простіше із звичайної місцевої мурувати апотім облицьовувати спец-маетріалими

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може ще спробую пошукати облицювальну повнотілу керамічну цеглу...

 

А такая бывает? Никогда не встречал...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня печь была сложена из желтого кирпича 1914 года выпуска

маркированного "Я.Бернеръ 1914"

такого кирпича у меня на гараже штук 300 еще осталось в погребе..

еще в середине 80-х на Подоле дом сносили старый.. Папанька подсуетился и урвал камазик за пузырь..

мне тогда было лет 10.. моей задачей было тупым топором сбивать с них старый кладочный раствор.. так исркы реально высекались..

думаю себе на барбекюшку стационарную пустить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не підкажите часом як правило при муруванні стінок пічки-грубки цегла кладеться на ребро 6,5 см чи повністю на всю площину тобто на 12 см?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...