Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

А разве наличие водосточки не исключает сосульки? Я тоже вижу сосульки на соседских кровлях. Но только на старых домах, где нет водосточки.

Да, исключает. Тогда поправочка. Там, где нет водосточки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какую полезную информацию для людей они несут?

 

набаго більш інформативну ніж ваші. Та і слів з пісні не видирайте, я то хоч розписав що і куди :

 

Перший місяць використання електрокотла показав:

ніч 888 кВт * 0,45=399,6 грн.

день 762 кВт. * 0,9= 658,9

загальний 1650 кВт. 399,6+658,8=1085,4

 

Відкинути 250 кВт. на інші електроприлади то виходить 1400 кВт на 29 днів. В середньому по 48,2 кВт вдень на опалення.

 

Програматора поки що нема, тому регулювання температури в ручну. В будинку середня температура 19 градусів. В тому що добудував з газоблоку 17 градусів. Дверей між цими кімнатами нема.

 

і по мірі утеплення я буду бачити як змінюються цифри.

 

а ваш пост можна було в при слова всунути:

 

Таун (Киев) - 2 этажа (120 м2)

За декабрь - ночь - 600 кВт, день - 1700 кВт

Всего получилось 1800 грн

 

Повторюся, я вже не радий що вас чіпав, (вище описано як не радий) не думав що скільки соплів тут буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, исключает. Тогда поправочка. Там, где нет водосточки.

 

Нет, не исключает. Посмотрите на дома советской застройки. И водосточка есть, и сосули по 2 метра висят... Просто водосточка замерзает первой.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мини-тест как утеплено чердачное перекрытие.

 

Обратил внимание на своем поселке, а потом в других селах, что не смотря на мороз с крыш многих домов свисают сосульки

 

 

Невнимательны были :-)

Присмотритесь что сосульки в основном висят над окнами. Теплопотери через них идут. Заметил это уже давно. Сталинки,многоэтажки с вальмовой крышей и неутеплённым чердаком. В местах отсутствия окон сосулек нет.Такая же картина и с хрущёвками с плоской крышей не имеющих чердака. Пятиэтажки постройки 80_ых сюда не относятся (на них сосулек не бывает.Крыши делались иначе,со сливом по центру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невнимательны были :-)

Не внимательно читаете моё сообщение. Я говорил про частный сектор и здесь, если висят сосюльки, то по всей длине крыши. В микрорайонах города давно не был, только на центральных улицах.

Сегодня ходил в центр поселка и видел пару домов с огромными сосульками, которые висели уже с водоотливов. Представляю, какие там теплопотери. Хотя сегодня оттепель, может от неё они образовались.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно я видел что вы пишите про частный сектор.Просто в масштабах большого многоэтажного дома это видно наглядней.

Поэтому утепляя мансарду ваш сосед может не добится желаемого результата. Здесь бы общую картину тепловизором посмотреть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто в масштабах большого многоэтажного дома это видно наглядней.

Поэтому утепляя мансарду ваш сосед может не добится желаемого результата. Здесь бы общую картину тепловизором посмотреть.

Причем здесь многоэтажные дома? Наблюдением про сосульки в частном секторе, я поделился в этой теме, т.к. посчитал это сообщение близким к теме отопления электрокотлом. Электрокотлами процентов на 99 отапливают в частном секторе.

 

Как повлияет утепление мансарды у соседа, в лучшем случае увижу в следующем сезоне, если он утеплит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите за вопрос. А что происходит?

В Украине отменили льготный тариф на электроэнергию

hvylya.net/news/digest/v-ukraine-otmenili-lgotnyiy-tarif-na-elektroenergiyu.html

Национальная комиссия госрегулирования энергетики и коммунальных услуг приняла решение отменить ночной тариф на электроэнергию для юридических лиц.

 

Уравнивание тарифов вступило в силу с 1 января 2019 года, теперь стоимость электроэнергии не будет дифференцирована по времени.

 

Уточняется, что отмена льготного тарифа – необходимая мера для запуска рынка электроэнергии с целью выравнивания тарифов.

Об этом сообщает пресс-служба Нацкомиссии, передают «Українські Новини».

 

«Отмена постановления НКРЭКУ «О тарифах, дифференцированных по периодам времени» для юрлиц позволит обеспечить уменьшение перекрестного субсидирования между различными категориями потребителей на 3,5 млрд гривен», — говорится в сообщении.

 

В НКРЭКУ отдельно отметили, что «ночные тарифы» для бытовых потребителей (населения) пока продолжат действовать.

 

Это ахметов так себе отбивает покупку киевобленерго? Пока на юриках а после выборов и всем льготный тариф отменят? Проясните если можно а то я паникер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня ходил в центр поселка и видел пару домов с огромными сосульками, которые висели уже с водоотливов. Представляю, какие там теплопотери. Хотя сегодня оттепель, может от неё они образовались.

Сегодня тоже обратил на это внимание, сосулек правда практически не у кого нет, у нас в КГ стандартное утепление 200 ваты на перекрытии, но снега на крышах или нет или есть в нижней части, я себе добавлял 200 к стандартным у меня снег лежит до самого конька

 

 

из наблюдений по датчику на чердаке он запаздывает на изменение температуры на улице минимум часов на 5ть в сторону потепления, тоесть я часто вижу на чердаке -6 когда на улице уже -2

 

 

в обратную сторону еще дольше на улице уже -15, а на чердаке все еще -5 и примерно часов через 12-15 температура чердака догоняет улицу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это ахметов так себе отбивает покупку киевобленерго? Пока на юриках а после выборов и всем льготный тариф отменят? Проясните если можно а то я паникер.

но тут не про пільговий тариф ( 3000 кВт/міс) а про день/ніч. Але якщо на це вже зиркнули, то рано чи пізно відмінять все що можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но тут не про пільговий тариф ( 3000 кВт/міс) а про день/ніч. Але якщо на це вже зиркнули, то рано чи пізно відмінять все що можна.

В мене і пільговий і день-ніч. А в більшості тільки день-ніч. Багато споживачів почали ставити день-ніч навіть без електро отоплення - для конвекторів наприклад. В мене кум в багатоповерхівці поставив день-ніч для електричної теплої підлоги. Бо пєдалік платіжки присилає а батареї не топить. А ще в Польщі яка купує у нас електрику день-ніч це з 22 до 8. А у нас у продавців - 23-7! І наші 3,14дараси милостиво (поки що) дозволяють покористуватись тарифом. До речі, а на заході є пільгові тарифи як у нас 3000? У нас люблять всяке говно з заходу тянути а хороше забувають брати. Відмінять все для створення ринку електроенергії а потім на ринку буде один рижий таракан все продавати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене і пільговий і день-ніч. А в більшості тільки день-ніч. Наприклад в Польщі яка купує у нас електрику день-ніч це з 22 до 8. А у нас у продавців - 23-7! І поки вони ще милостиво дозволяють покористуватись.

 

А где официальное сообщение, а не перепечатывания на разных, в том числе "жёлтых", сайтах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене і пільговий і день-ніч. А в більшості тільки день-ніч.

Вы юр.лицо? Есть официальная ссылка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Национальная комиссия госрегулирования энергетики и коммунальных услуг приняла решение отменить ночной тариф на электроэнергию для юридических лиц.

 

В НКРЭКУ отдельно отметили, что «ночные тарифы» для бытовых потребителей (населения) пока продолжат действовать.

 

Как ето скажется на садових товариществах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене і пільговий і день-ніч. А в більшості тільки день-ніч.

а що таке пільговий день/ніч??? чи мається на увазі пільгові 3000 кВт при двотарифному лічильнику?? тут відміняють день/ніч без для юридичних осіб, ви є таким???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З 01 січня 2019 року втрачають чинність тарифи, диференційовані за періодами часу (для непобутових споживачів), які визначалися згідно з постановою НКРЕ від 20 грудня 2001 року № 1241 «Про тарифи, диференційовані за періодами часу» (постанова НКРЕ від 20 грудня 2001 року № 1241 втрачає чинність згідно з постановою НКРЕКП від 23 серпня 2018 року № 894).

 

 

 

Варто зазначити, що до впровадження повномасштабного ринку електричної енергії продовжує функціонувати Оптовий ринок електричної енергії України на якому ціна електричної енергії формується погодинно та пропорційно добовому графіку навантаження, а саме в періоди максимального навантаження Об’єднаної енергетичної системи України ціна на електричну енергію найвища, та в періоди мінімального навантаження Об’єднаної енергетичної системи України – ціна на електричну енергію найнижча. Відповідно енергопостачальник має змогу формувати ціну на електричну енергію для споживача з урахуванням рівня погодинної ціни на електричну енергію в Оптовому ринку електричної енергії України.

 

Отже, споживачі електричної енергії, які користувалися тарифами, диференційованими за періодами часу, матимуть змогу укласти договір з електропостачальником із застосуванням цін, що враховують добовий графік споживання електричної енергії, що буде більш привабливим для споживача.

 

Звертаємо увагу, що з 01 січня 2019 року продовжують діяти тарифи диференційовані за періодами часу для побутових споживачів, відповідно до Порядку застосування тарифів на електричну енергію, який затверджено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 квітня 2012 року № 498.

 

www.nerc.gov.ua/?news=8487

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как ето скажется на садових товариществах?

 

Никак!

Вот вытяги из постановы:

. Особливості застосування тарифів на електроенергію для населення:

 

2.1. До категорії населення належать фізичні особи (громадяни), які споживають електричну енергію для власних побутових потреб у житлових будинках, квартирах (у тому числі квартирах, які розташовані на цокольних поверхах багатоквартирних житлових будинків), гуртожитках; для потреб особистого селянського господарства, присадибних і садових ділянок, дач; для освітлення особистих гаражів та боксів.

 

{Абзац перший підпункту 2.1 пункту 2 в редакції Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 154 від 21.10.2014}

 

{Абзац другий підпункту 2.1 пункту 2 виключено на підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 764 від 13.06.2017}

 

......

......

 

2.1.1. Населенню, яке розраховується з ліцензіатом за загальним розрахунковим засобом обліку та об’єднане шляхом створення юридичної особи, відпуск електричної енергії проводиться за тарифами для населення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З 01 січня 2019 року втрачають чинність тарифи, диференційовані за періодами часу (для непобутових споживачів), які визначалися згідно з постановою НКРЕ від 20 грудня 2001 року № 1241 «Про тарифи, диференційовані за періодами часу» (постанова НКРЕ від 20 грудня 2001 року № 1241 втрачає чинність згідно з постановою НКРЕКП від 23 серпня 2018 року № 894).

 

 

 

www.nerc.gov.ua/?news=8487

 

зрада отменяется...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що таке пільговий день/ніч??? чи мається на увазі пільгові 3000 кВт при двотарифному лічильнику?? тут відміняють день/ніч без для юридичних осіб, ви є таким???

 

Маю пільгові 3000 по двухтарифному. Я "фізік", просто в статті насторожує фраза "тарифи поки що діють для фізиків".

Ви мені скажіть, зрада чи перемога?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю пільгові 3000 по двухтарифному. Я "фізік", просто в статті насторожує фраза "тарифи поки що діють для фізиків".

Ви мені скажіть, зрада чи перемога?

 

Пункт А) С лета запускается оптовый рынок электроэнергии, где действует принцип аукциона/биржи - соответственно, если на рынке в ночное время есть продавцы (атомные электростанции - 50% (грубо) энергобаланса), и нет покупателей (производство ночью не работает) - цена будет падать автоматически в результате действия РЫНОЧНЫХ механизмов КАПИТАЛИЗМА.

 

Пункт Б) отменяется КОММУНИСТИЧЕСКИЙ принцип регулирования цены, потому что запускается пункт А.

 

В чем зрада? чего нервничать?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в том, что надо не лениться властям делать информационную компанию:)

нам бестолковым на пальцах объяснять насколько важные и нужные законы были приняты в сфере открытого рынка энергетики.

 

мне было достаточно того, что я после первой ссылки поискал,откуда новость. Там был список сайтов на 5-6, strana.ua, vesti.ua и т.п. Дальше стало понятно. Но это в другую тему :-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пункт Б) отменяется КОММУНИСТИЧЕСКИЙ принцип регулирования цены, потому что запускается пункт А.

тут головне щоб вони пункт "В - відміна 3000 кВт по пільговій ціні" не запустили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут головне щоб вони пункт "В - відміна 3000 кВт по пільговій ціні" не запустили.

 

запустят. рано или поздно. так что утепляйтесь и смотрите цены на энергоносители за границей, например в Польше (подсказка - на сейчас 1 кВт*ч стоит 5 грн). такие цены будут и у нас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Польше (подсказка - на сейчас 1 кВт*ч стоит 5 грн). такие цены будут и у нас

якби Польща нам продавала електрику, то я би ще розумів, а так ми продаємо бо її багато, тому і не розумію підняття.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратил внимание на своем поселке, а потом в других селах, что не смотря на мороз с крыш многих домов свисают сосульки. У одних больше, у других меньше, а у кого-то вообще нет. Данные наблюдения навели на мысль, что на появление сосулек влияет утепление чердака или его перекрытия. Чем больше сосульки, тем больше теплопотери и хозяину стоит задуматься о дополнительном утеплении чердака или чердачного перекрытия.

 

 

подивився по своєму даху, водостоку поки нема, бурульки є але хаотично. Але здивувало їхня наявність на боковому звису будинку 50см. від стіни (двоскатний дах), якось важко уявити що стеля прогріла цей звис взимку на такій відстані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...