Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте, пожалуйста, КРЫШУ

realist_11

Рекомендовані повідомлення

Всем привет! Придумал крышу переживаю за нагрузки, и за внешний вид. Киньте по камню чтоб полегчало.

 

Крышник! Спасай Реалиста!

Вообще-то, лучше этот вопрос задать в соответствующем разделе форума

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без обид, но настолько не гармоничного дома давно не видела :(
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб об"єктивно судити - тут бракує коминів (щоб бачити чи не стануть вони впоперек ската, не переріжуть діагональну ногу і т.д.) та планів друго поверху шоб бачити внутрішні несучі стіни які скоріш за все прийдеця використовувати для опирання крокв.

Та повір на слово - ти цю покрівлю проклянеш, тут і складність і купа відходу і вигляд такий що впасти можна. Роби нормальну двускатну і не понтуйся, ці понти дорого коштують і сильно течуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо кто отозвался на просьбу, может кто посаветует подобный проект.

 

 

Якщо тобі потрібен проект на будинок - то ти ДУУУУЖЕ здалеку почав :lol:, роби як нормальні люди - пиши список приміщень які хочеш мати, а не підберай проект по формі даху.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо за активность. я думаю что вопрос планеровки можно решить монолитным перекрытием а хочется красивую крышу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну погодься - криша напряму пов"язана з розміщенням стін, бо вона на них опирається, і геть не факт що там де вони потрібні для даху вони будуть потрібні тобі по плану, крім того без габаритів взагалі не можна сказати чи реально зробити такий дах. Знайди в неті схожий проект і від нього танцюй, бо з цього що є діла не буде.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо за активность. я думаю что вопрос планеровки можно решить монолитным перекрытием а хочется красивую крышу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Реалист - Ваша крыша это просто кошмар, где Вы увидели тут красоту!!!

Присмотритесь к проектам с башнями и врезками, и ещё сделайте красоту стенами а не квадратный сарай как в Вашем примере.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реалист - Ваша крыша это просто кошмар, где Вы увидели тут красоту!!!

Присмотритесь к проектам с башнями и врезками, и ещё сделайте красоту стенами а не квадратный сарай как в Вашем примере.

 

Ну поняття краси у кожного своє, кому Айвазовський а кому й Пікассо... якщо чоловіку подобається - нехай! питання в тому наскільки реально такий абстракціонізм виконати.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну зачем же вы так сразу Уродство:) у каждого свои понятия о красивом. Я вот смотрю на нее и меня укачивает что ли :))) но сама идея почему то понравилась. оригинальненько :))

на форуме вообще столько страного для себя открыла. кто то машину выбирает себе под построенный дом. Кто то сначала выбирает крышу а потмо планировочки подгоняет.

наверное мне стоит купить картину и от нее разрабатывать модель туфель :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень интересный пример крыши (не шаблон), я думаю если правильно расположить этот дом (относительно розы ветров), то зимой холодный ветер не так будет расхолаживать стены, если "козерьки" над окнами сделать побольше то летом внутри дома не так будет нагревается температура. А еще удобно будет размещать солнечные коллектора и солнечные батареи на верху. Сорри если что) я новичок...8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...