Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обеспечение электроэнергией десятисекционного таунхауса

Dream

Рекомендовані повідомлення

В планах есть желание построить таунхаус из 10ти секций. Сейчас готовлюсь к началу и вычитываю всю касающуюся информацию. Заподозрил, что могут появиться вопросы по электроснабжению. прочитал форум. Так и есть!!!!!! Думаю для моих целей нужно будет сумарно не меньше 100 кВ. сколько это может мне обойтись? Думаю без своей КТП не обойтись. раёнчик более-менее индустриализованный - Калиновка Васильковского района. Кто имеет мысли о возможной стоимости этого мероприятия, отзовитесь, плиз....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В планах есть желание построить таунхаус из 10ти секций. Сейчас готовлюсь к началу и вычитываю всю касающуюся информацию. Заподозрил, что могут появиться вопросы по электроснабжению. прочитал форум. Так и есть!!!!!! Думаю для моих целей нужно будет сумарно не меньше 100 кВ. сколько это может мне обойтись? Думаю без своей КТП не обойтись. раёнчик более-менее индустриализованный - Калиновка Васильковского района. Кто имеет мысли о возможной стоимости этого мероприятия, отзовитесь, плиз....

 

іт депендс, як кажуть жентльмени ;)

 

В 2005 році мені обійшлось це в ~18 кУЕ. З того часу подорожчала мідь, крім того не зрозуміло скільки Вам тягнути дротів та й взагалі Київ обленерго планує перейти на стягування коннекш-фи у розмірі 200-300 УЕ/кВт. Чи дотягнуть до Вас лінію за ці гроші ще невідомо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

іт депендс, як кажуть жентльмени ;)

 

В 2005 році мені обійшлось це в ~18 кУЕ. З того часу подорожчала мідь, крім того не зрозуміло скільки Вам тягнути дротів та й взагалі Київ обленерго планує перейти на стягування коннекш-фи у розмірі 200-300 УЕ/кВт. Чи дотягнуть до Вас лінію за ці гроші ще невідомо.

 

 

С чего начинать решать этот вопрос? Куда бежать? к кому обращаться?%)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С чего начинать решать этот вопрос? Куда бежать? к кому обращаться?%)

 

В РЕС (або в Київобленерго, ніби тепер заяви приймають і там)

www.aes-ukraine.com/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...