Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

панелі ПК лежать консольно :(

PPA

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. панове!Звертаюся до Вас з таким от "гємором" Будинок збудував 4 роки тому.Зробив ремонт на 1 поверсі, зараз роблю на другому.Випадково, коли вирішував як робити підлогу, дізнався, що плити перекриття ЗАБОРОНЕНО класти консольно!Від учора я тепер це знаю.Подивившись матеірали про конструкцію самої плити, навіть у людини далекої від будівництва, буде розуміння , що так робити не можна.

Але....я вже це маю:(

Отже, 2 плити (довжина 6м, Ш 1м) лежать в середині будинку, з консоллю 1,3м на одну з них вже залитий і опирається залізобетонний марш сходів від міжетажної площадки.

Подзвонив своєму, так би мовити, прорабу(це не чужа людина) Звісно, отримав дослівну відповідь: -Не сси, все буде добре

Але ж одне діло, якісь тріщини чи ще щось, а друге пряма загроза життю та здоров'ю моєї сім'ї!

Почав шукати якісь відповіді і варінти.Що знайшов:

-консоль менше ніж на чверть плити, буде лежати і нікуди не дінеться

-заводити в верхню частину пустоти арматуру і залити пустоту бетоном, типу укріпити хочаб 2 пустоти в кожній плиті

-заливати балку під кінцем плит(хоча як це зробити технічно,невідомо)бо на цей край вона повинна опиратися

-зняти плити і переробити,як потрібно(звісно це фантастика)

 

Розуміння, як я "стратив" не дає спокою.Шо можете порадити,виходячи навіть, не з того,гарно не гарно, а протсо щоб убезпечити себе і свою сім'ю???

 

Дякую, що дочитали:)

 

Пс. на ці плити навантаження буде мінімальне, це коридор.Звісно якщо потрібно максимально облегчу пиріг підлоги без усіляких стяжок: пінопласт+фанера+паркетна дошка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

довжина 6м, Ш 1м) лежать в середині будинку, з консоллю 1,3м

...

-консоль менше ніж на чверть плити, буде лежати і нікуди не дінеться

То в чому проблема?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це думка невідомо кого на якомусь форумі
Тоді як щодо того, щоб звернутися до дипломованого конструктора з проханням розрахувати конструкцію?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG_20190718_065124.thumb.jpg.6d99c61845ac5abf2e46f060049e310a.jpg

 

Зараз на 2 поверсі тимчасова перегородка, щоб пил не летів на перший поверх від ремонтних робіт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на одну з них вже залитий і опирається залізобетонний марш сходів від міжетажної площадки.

Покажите на 1-м рис.где опирание на плиту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

останнє фото допоможе?

Как один из варианов:

снизу плит подвести швеллер(№16-18) с заводкой его в боковые стены на 200-250мм и последующим зачеканиванием бетоном...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одной стороной плиты в стене? На одну плиту оперта жб лестница?

 

всі перестінки знизу зроблені вже після монтажу плит. єдина осьова стіна з балкою(яка ділить будинук умовно навпіл) робилася до

 

тому думаю, не опирається

 

Щойно ще раз поговорив зі своїм прорабом, його доводи:

якщо вже витримала заливку марша і він вистоявся-нікуди не дінеться, зазаз це марш арочно підпирає плиту і опирається на бетонну міжетажну площадку

 

Друга плита: да висить, але шви повність забиті, і вони друг друга тримають

 

спи спокійно, якщо навіть і хочеш щось зробити кинь поперек 2 плит пару арматурин товстих , заведи в стіни бокові і залий зверху стяжку....

 

блін я зараз ходити по них боюся, а тут такі пропозиції

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кинь поперек 2 плит пару арматурин товстих , заведи в стіни бокові і залий зверху стяжку....

Сверху?...Полный бред...:o

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

блін я зараз ходити по них боюся, а тут такі пропозиції
Як щодо того, щоб навантажити на кожну з цих двох плит по 800 кг (нормативне навантаження на кв.м плити, якщо не помиляюся) і якщо вони не тріснуть - перестати хвилюватися і спати спокійно?

А якщо тріснуть - розібрати все нафіг і зробити як треба за рахунок прораба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я розумію, то стяжки підлоги зверху ще немає?

Я не дипломований конструктор в будівництві, тому просто моя думка.

Безпосередньо перед стяжкою, в кожній плиті беремо дві пустоти ( через одну, тобто 2 и 4), лише зверху, пробиваємо віконця по ширині пустоти, і довжиною десь по пів метра, але з залишками нетронутих ділянок між пробитими приблизно 20см. Тобто від краю відступили 20см, пробили пів метра, знову 20см пропустили, ще пів метра пробили, знову 20см, і так загальною довжиною приблизно 3м, на всю довжину плити не треба.

Коли всі отвори готові, заводимо арматуру, думаю 2шт д12-д14 в кожну дирку буде нормально. Після цого вертикальні арматуринки з якимось шагом десь 30см, низ яких буде на дні пустоти, а верх яких - на 2-3см нижче рівня чистової стяжки, до них прикручуємо арматури, одну десь по центру труби, а другу ближче до верху труби. Знизу від неї толку не буде.

Після цього зверху плити кладемо армуючу сітку з солідною товщиною проволоки хоча б 4мм, і прикручуємо її до тих вертикальних арматурин.

Ну а далі - заливаємо пустоти і саму стяжку одночасно монолітом - дрібнозернистим бетоном з фракцією щебня не більше 10мм.

Як результат, сітка зверху і по дві арматури в пустотах будуть пряцювати як одне ціле, по суті це буде щось схоже на стандартну ребристу плиту покриття.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як результат, сітка зверху і по дві арматури в пустотах будуть пряцювати як одне ціле

Это тоже, как вариант...единственный недостаток которого - это существенное утяжеление консольной части..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как один из варианов:

снизу плит подвести швеллер(№16-18) с заводкой его в боковые стены на 200-250мм и последующим зачеканиванием бетоном...

 

це варіант, але планування 1поверху не дозволяє так зробити, хіба шо сам швеле зробити г-образний, щоб зайти в торець стіни зліва

 

знайшов старий проект з плануванням. наніс на нього плити і балку. тут правда перестінки вказані тонкі, в реальності вони з 300 блокуpk5.png.717342c971b02f877bf7747353bec6ff.png

 

Знайшов контакт з технологом одного з заводів бетонних виробів. Сказав, що вони в любий момент можуть обрушитис,ь негайно робити якусь страхувальну балку чи колону підпору:cry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як щодо того, щоб навантажити на кожну з цих двох плит по 800 кг (нормативне навантаження на кв.м плити, якщо не помиляюся) і якщо вони не тріснуть - перестати хвилюватися і спати спокійно?

А якщо тріснуть - розібрати все нафіг і зробити як треба за рахунок прораба.

 

думаю після того як вони тріснуть, він перестане буде "нечужою" людиною, переробляти будинок звісно ніхто не буде, хіба що я за власний кошт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обрушитись це навряд, вони ж затиснуті з усіх сторін - стіни, сходи, окрім того арматура в них не дасть можливості впасти, просто повисне. Панікувати не треба. Але в такому вигляді вони явно не витримають нормативне навантаження, тому є вірогідність появи тріщини зверху над балкою.

На фото не дуже зрозуміло, стінка зліва стоїть на цій плиті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайшов старий проект з плануванням
А не можна підвести знизу балку чи швелер (показано синім кольором)?

pk5.png.7375fa3c5c38572af12623775e2c53eb.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обрушитись це навряд, вони ж затиснуті з усіх сторін - стіни, сходи, окрім того арматура в них не дасть можливості впасти, просто повисне. Панікувати не треба. Але в такому вигляді вони явно не витримають нормативне навантаження, тому є вірогідність появи тріщини зверху над балкою.

На фото не дуже зрозуміло, стінка зліва стоїть на цій плиті?

 

стіни стоять на сусідніх з цими плитами, хіба що по кілька см виходять на ці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. За пропорції не впевнений, бо були по ширині і 1,5 і 1,2 і 1,0
Так що вам заважає підвести знизу під ці дві плити балку або швелер?

attachment.php?attachmentid=665093&d=1563445408

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...