Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

панелі ПК лежать консольно :(

PPA

Рекомендовані повідомлення

Так що вам заважає підвести знизу під ці дві плити балку або швелер?

 

та наче нічого, але ж плити коротші і не дістають до стіни зліва

 

Знайшов ще таке фото. Тут видно де закінчується плита і починається моноліт сходів

 

IMG_20171028_143300.thumb.jpg.fbb296fc84db0e7d221df1890786a62a.jpg

 

Але на 1 поверсі вже зроблений ремонт і стеля :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покажіть ось це місце без штукатурки? Чи є там якийсь амопояс чи колона? Яка ширина стіни в цьому місці? На чому стоїть ця стіна?

 

В принципі, якщо шви між плитами були залиті бетоном, то ситуація не така вже стршна, оскільки плити по факту являються затиснутими по бокам і сходами.

balka.thumb.png.66c072edfe8c3e6d6d9ffb72048eed5f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покажіть ось це місце без штукатурки? Чи є там якийсь амопояс чи колона? Яка ширина стіни в цьому місці? На чому стоїть ця стіна?

 

Такого фото немає, нажаль. армопояса теж немає, він йде тільки по зовнішнім стінам і на стінах де стикуються плити

В цьому місці балка лежить на колоні з 300 ГБ, всі перестінки і колона стоять на фундаментних стрічках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та наче нічого, але ж плити коротші і не дістають до стіни зліва
Можна поставити стовп/колону.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але на 1 поверсі вже зроблений ремонт і стеля :(
Вира***те вартість ремонту з грошей прораба.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вертикальна опора, на яку покласти горизонтальну балку для опори плит.

 

Фото підлоги в тему

image-0-02-05-ebec006501ea8ff1de9a88e003e3551815b65be2986b9219c6596682fa1f2f41-V.thumb.jpg.6879a7e635a7624c8996b56c155a1120.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

увесь цей конструктив хто розраховував? Мені якось не так страшні ті консолі, як питання до опирання балки на якій лежить пів другого поверху на кусок стіни з газобетону. Знайдіть грамотного спеціаліста конструктора, проконсультуйтесь.

 

РС: сітка під трубами - просто для зручності монтажу труб?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

увесь цей конструктив хто розраховував? Мені якось не так страшні ті консолі, як питання до опирання балки на якій лежить пів другого поверху на кусок стіни з газобетону. Знайдіть грамотного спеціаліста конструктора, проконсультуйтесь.

 

РС: сітка під трубами - просто для зручності монтажу труб?

 

Який конструктив....:( знайшов проект в інеті перемалював в архікад, запросив прораба, показав в 3Д, роздрукував, спитав "зробиш?" -"зроблю"

от і все

 

Я мабуть неправильно описав, ось намалював для наглядності весь армопояс. балка з ним на одному рівні і одне ціле.

pk9.png.e47bf432508545259f0b4f24af376bea.png

 

 

ПС: так, ця сітка була для монтажу труби ТП

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы все-таки советовал как минимум две пустоты на каждую плиту проломить бетон сверху, вставить каркасы из продольной арматуры 2ф12 А500 сверху и 1ф12 А500 снизу, запустить концы на 1,5 метра за балку(общая длина арматуры получается где-то 2,8 метра), поперечную из ф6 А240. каркасы варить. если не во всех пустотах это сделать. если делать во всех пустотах, то верхнюю арматуру кинуть сеткой ф12 ячейка 200 мм. сетку расположить прямо по верху плит и залить бетоном так чтобы уровень был выше верха плит на 4-5 см.но это вообще по жесткому. если проламывать пустоты и монолитить с армированием, то получаем неразрезную балку на двух опорах с консолью.

 

вопрос еще по балке на которой лежат плиты: какой бетон и как армирована?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вопрос еще по балке на которой лежат плиты: какой бетон и как армирована?

 

Судячи з записів, там клітка з 25 арматури і заводський В25.

 

Переспав я з цими думками. Варіант з укріпленням плити зверху + заливка і армування 2 пустот на кожній плиті подобається більше.Висота другого поверху дозволяє зробити до 7 см стяжки

 

Думаю зроблю якусь підпору і буду відкривати пустоти.

 

Ще питання зверху плити в зоні монтажних петель є армування сіткою, принаймні десь я її бачивв своїх плитах. ЇЇ прутки різати не хочу-правильна думка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или я пропустил где-то в сообщениях, или Вы не указали: сечение балки, пролет и хомуты из какой арматуры?

 

Давайте начнем с этого, потому как все мои рекомендации сугубо примерные по поводу прорубывания пустот и использования арматуры.

 

По поводу сетки в плитах, можете ее рубить-она конструктивная, есть и сверху и снизу, по большей части для того чтобы когда плиту пропаривают не было больших усадочных трещин. пробивая пустоты можно обрубывать прутки попадающиеся поперек пустот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вариант - сделать дополнительную балку от стены с опиранием на существующую железобетонную. На нее уже опереть балку, которая будет под консольными участками круглопустоток.

Но необходим проверочный расчет существующей ж/б балки от влияния дополнительных нагрузок.

pk9.jpg.2b99818aee37fb677aed1327884fa611.jpg

IMG_20171028_143300.thumb.jpg.d7d8c4478d31e232ce6f7982e60cd047.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З варіантами "знизу" все зрозуміло. все ж таки наростити стіну і покласти поперек швелер самий кращий, як на мене, але це тягне до порчі вже зробленого оздоблення 1 поверху :(

Хоча я розумію, що безпека набагато важливіша

 

Хочу, все ж таки, укріпити "зверху". Варіант, що запропонував stlav самий ємкий і капітальний, але чи витримає...

 

Доречі уточнюю для stlav

балка перетин: 300*300 віоста може навіть трохи більше бо закрито стелею.

довжина: 4 м

 

Хомути , скоріш за все 12 арматура(точніше не знаю і прораб не пам'ятає :( судячи по моїм записам, іншої арматури окрім 12 і 25 я не купував)

 

І все ж таки, є тут якийсь конструктор, який може мені прорахувати це все і надати самий мінімально-ефективний варіант по укріпленню зверху?

 

Добавлено через 4 минуты

Як щодо того, щоб навантажити на кожну з цих двох плит по 800 кг (нормативне навантаження на кв.м плити, якщо не помиляюся) і якщо вони не тріснуть - перестати хвилюватися і спати спокійно?

А якщо тріснуть - розібрати все нафіг і зробити як треба за рахунок прораба.

 

Доречі, як би не було смішно, але це варіант. Сьогодні про це запитав, звісно що на 800кг він не погоджується, каже давай 400-500кг:D

 

Єдине що лякає- після невдалого тесту прораб зникне :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

необходим проверочный расчет существующей ж/б балки от влияния дополнительных нагрузок.

О каких допнагрузках идет речь? Ведь эти плиты и так всем своим весом давят на эту балку, а если подвести дополнительную опору под консоль, то нагрузка на балку лишь уменьшится...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балка под плитами:

- пролет 4,0 метра;

- сечение 300х300;

- продольная арматура ф25 А500С;

- хомуты ф6 А240С (берет сомнение что там ф12, а если так, то пойдет в запас по прочности) с шагом 200мм;

- бетон В25.

В результате балка выдержит нагрузку около 4 т/м, может до 5 т/м.

 

Для проверочного расчета несущей способности плит нужны дополнительные данные:

 

Во-первых укажите следующее:

- конструкция пола второго этажа(что будет на плитах: стяжки, плитка, теплый пол, утеплитель, линолеум, ковролин и т. п.)

- лестница: ширина, высота, длина, чем будет отделана, линолеум, плитка, гранит и т.п.

 

Во-вторых по плитам нужны данные:

- когда (год) и где (в идеале завод) покупали;

- длина плит 6 метров ровно, или 5,9 или 6,1 метр?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О каких допнагрузках идет речь? Ведь эти плиты и так всем своим весом давят на эту балку, а если подвести дополнительную опору под консоль, то нагрузка на балку лишь уменьшится...

 

Сейчас балка воспринимает равномерно распределенную вертикальную нагрузку по всей длине.

После усиления - дополнительно добавиться поперечная сила по средине пролета, одной из составляющей которой будет фактическая нагрузка от части верхнего марша монолитной ж/б лестницы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи з записів, там клітка з 25 арматури і заводський В25.

 

Переспав я з цими думками. Варіант з укріпленням плити зверху + заливка і армування 2 пустот на кожній плиті подобається більше.Висота другого поверху дозволяє зробити до 7 см стяжки

 

Думаю зроблю якусь підпору і буду відкривати пустоти.

 

Ще питання зверху плити в зоні монтажних петель є армування сіткою, принаймні десь я її бачивв своїх плитах. ЇЇ прутки різати не хочу-правильна думка?

 

Усиление таким способом (вскрывание пустот сверху) довольно "щепетильное" занятие. Не думаю, что простые рабочие выполнят эту работу качественно и все пустоты нормально заполнятся бетоном. Пустоты нужно вскрывать еще на некоторое расстояние за балку перекрытия.

Плюс увеличение толщины "пирога" чистового пола по всей площади второго этажа приведет к дополнительным затратам.

Нужно сравнить стоимость нескольких вариантов выхода из сложившейся ситуации.

1.jpg.ad2a5f5a576b373b6f7b708d13bb625a.jpg

2.jpg.a77306e3e9fc5edddd768cbe5c83312c.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас балка воспринимает равномерно распределенную вертикальную нагрузку по всей длине.

После усиления - дополнительно добавиться поперечная сила по средине пролета, одной из составляющей которой будет фактическая нагрузка от части верхнего марша монолитной ж/б лестницы.

 

Зато в 2раза уменьшится нагрузка от консольновисящих концов плит...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во вскрытии пустот сверху, да и в выполнении всего комплекса работ в принципе нет ничего сложного и сверхъестественного.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зато в 2раза уменьшится нагрузка от консольновисящих концов плит...

 

Согласен с Вами :) Но прежде чем что-то делать, лучше перестраховаться расчетом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно сравнить стоимость нескольких вариантов выхода из сложившейся ситуации.

А вот этот вариант очень даже экономный!

attachment.php?attachmentid=665586&d=1563905453

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті знайшов всі документи

Довжина плит менша ніж я зазначив вище.

 

1 плита 5300*1200(привезли довшу на 10 см від замовленної, бо як мені сказали, замовлена мною не пройшла перевірку. Чи може зламали при завантаженні :) )

2 плита 5200*1000

3,4 плити 3700*1000

5 плита 4300*1500

Це перелік усіх плит, що лежать на балці

 

Тепер по навантаженню

1,2 плити- коридор Хps+стяжка 4-5 см+паркетна дошка. На 2 плиті частково стоїть стіна з 100 ГБ. На неї опирається марш шириною в 1 метр(його вага приблизно 700кг, бо на 2 марша пішло 1,5 куба бетону)

 

3,4 плити по торцях стіна 300ГБ, поесередині стіна з 100ГБ (це приміщення-невелика ванна планується:Хps, стяжка, керамічна плитка і санфаянс.

На 4 плиті по лівій стороні стіна з 300ГБ

 

на 5 плиті-Спальня:Хps+ стяжка+ ковролін з мебелі: хіба столик з кріслом

 

Ще з навантаження дерев'яні балки перекритття горища 200*60+вата 30. На горищі:підпори конька+сам коньок зміщений вліво(на креслені видно)

 

Запасу на чистову підлогу маю близько 7см(цей рівень вийшов при розрахуванні сходів)

 

Ще по замовленню плит 2015 рік. замовляв тут:

ukfreewell.com.ua/ua/zbv/pliti-perekrittya.html (не реклама)

при доставці сказали, ща машина їде з Чернігова

плити виготовленні по ДСТУ( уточнював телефоном)

pk11.png.63bd4e4354078bfb1fd8e14403c2c548.png

 

Пс: стосовно сходів мій прораб наполягає, що плита цим маршем зв'язана з бетонною міжповерховою площадкою(товщина 250+арматура). І що тепер це все одне ціле, "арочний упор" і все таке. Мов за цю плиту взагалі немає чого турбуватися

Змінено користувачем PPA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=PPA;4930585

Пс: стосовно сходів мій прораб наполягає, що плита цим маршем зв'язана з бетонною міжповерховою площадкою(товщина 250+арматура). І що тепер це все одне ціле, "арочний упор" і все таке. Мов за цю плиту взагалі немає чого турбуватися

 

Характер работы данного узла совсем не похож на арку. Консольная плита работает на изгиб. Узел опирания марша на перекрытие не жёсткий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня при установке плиты произошел удар концом о балку (устанавливал ее на лестничный марш, но без вылета), плита была только утром пропарена на заводе и не успела набрать прочность (ждал 2 месяца своего заказа, сделали в последний день). Отбилась часть плиты, высыпался бетон, осталась торчать арматура длинной 300-400 мм по всей ширине. Установили плиту с опиранием на арматуру, снизу подпер бревном. Не мог ждать еще 2 месяца новой плиты. Позвонил конструктору он нарисовал схему с разбитием верхних пустот и заведением внутрь арматурного каркаса (через 1 пустоту). Ввел каркас, поставил снизу и с боку опалубку, с помощью вибратора залил пустоты. Схема рабочая, сложностей не возникло.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...