Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопрос по укладке плит перекрытия

Ivlev

Рекомендовані повідомлення

Суть вопроса в следущем: имеем пристройку к дому 10.80х7.50, перекрытую плитами перекрытия в прошлом году длиной 7.20 м. Имеется промежуточный простенок на длине 4.50. Плиты изначально уложены на 2 точки опоры - между простенком и плитой оставлен зазор примерно 2.5 см. По перекрытию сверху планируется монтаж простенка совпадающего с первым этажом (из шлакоблока) примерный вес простенка 680 кг/м2 (допустимая нагрузка на плиты 800 кгс/м2).Поверху второго этажа планируется монтаж чердачного перекрытия типа Терива или блоков из пенопласта с использованием данного простенка в качестве стыковочного для балок. Можно ли так делать учитывая предельную нагрузку плит, либо все-таки зазор между плитой и простенком необходимо заделать? Насколько я знаю опора на 3 точках для плиты перекрытия нежелательна. Архитектор запланировал по 2 этажу монолит с опорой балок на несущие стены, но виду дороговизны этого исполнения рассматриваю как альтернативу применение Теривы. И еще вопрос: можно ли плиту подрезать в длину по границе между пустотами? Строители говорят, что это значительно ослабит плиту. Буду признателен за советы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вагу перестінка так рахувати не зовсім вірно, бо плита розрахована на ровномірне навантаження по площині, а ви вантажитимете зосереджено у певній точці. Перестінок під плитою можна закидати розчином, це підсилить плиту, тільки підсуньте 1-2 см ЕППС під плиту щоб вона лежала не на жорсткій основі. Якщо є сумніви що буде зайва вага на плиту то покладіть перестінок не з шлакоблоку, а наприклад з газобетону 100мм він значно легший.

Плиту різати небажано, бо це дійсно ослабить її, хоча на практиці ріжуть вздовж і впоперек, хоч це й неправильно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за совет. Если можно просветите "темного" что такое ЕППС. А на этом простенке можно будет стыковать балки для Теривы?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суть вопроса в следущем: имеем пристройку к дому 10.80х7.50, перекрытую плитами перекрытия в прошлом году длиной 7.20 м. Имеется промежуточный простенок на длине 4.50. Плиты изначально уложены на 2 точки опоры - между простенком и плитой оставлен зазор примерно 2.5 см. По перекрытию сверху планируется монтаж простенка совпадающего с первым этажом (из шлакоблока) примерный вес простенка 680 кг/м2 (допустимая нагрузка на плиты 800 кгс/м2).Поверху второго этажа планируется монтаж чердачного перекрытия типа Терива или блоков из пенопласта с использованием данного простенка в качестве стыковочного для балок. Можно ли так делать учитывая предельную нагрузку плит, либо все-таки зазор между плитой и простенком необходимо заделать? Насколько я знаю опора на 3 точках для плиты перекрытия нежелательна. Архитектор запланировал по 2 этажу монолит с опорой балок на несущие стены, но виду дороговизны этого исполнения рассматриваю как альтернативу применение Теривы. И еще вопрос: можно ли плиту подрезать в длину по границе между пустотами? Строители говорят, что это значительно ослабит плиту. Буду признателен за советы.

 

Робіть згідно проектних рішень.

Якщо зробите перекриття 2-го поверху так як плануєте ви, з стиковкою на проміжній опорі, то на цю опору прийдеться приблизно половина навантаження від всього перекриття. Відповідно все це навантаження ( приблизно 1200кг на 1 погонний метр) передастся на прольот плити перекриття 1-го поверху, а це вже є недопустимим і небезпечиним для життя.

Зазор 25мм між плитою та перегородкою зароблювати неможна. закладіть пінополістиролом.

Як варінт роздивіться перекриття 2-го поверху з тих самих плит 7.2м

 

Плити різати не можна, але якщо вже дуже треба то краще ріжте по середині пустоти а не по ребру.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за совет. Если можно просветите "темного" что такое ЕППС. А на этом простенке можно будет стыковать балки для Теривы?

ЕППС - екструдований пінополістирол, у нього вища щільність у порівнянні із звичайним ПСБ (пінопласт)

Не скажу чи можна там стикувати теріву бо потрібно знати навантаження і рахувати, але розгляньте варіант замінити теріву на дерев’яні сволоки або дерев’яні ферми, вони значно легші, цілком міцні і як перекриття 2-го поверху саме те

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деревянное перекрытие я тоже рассматриваю, но останавливает дефицит в регионе нормального качественного леса. На мой взгляд бетонное перекрытие надежней и практичней. А при монтаже деревянного перекрытия простенок можно использовать для сращивания балок? Я так понимаю, что деревянные балки такой длины найти не удастся.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так не можна сказати що бетонне надійніше і практичніше, треба підбирати в кожному окремому випадку. На другий поверх дерев’яне перекриття буде найкращий варіант, цмвд.

А з якого ви регіону? У нас (Київ) знайти ліс 7-8м не проблема. Якість - поняття відносне, з сухим дійсно напряг, але свіжопил зараз за 2-3 тижні дійде до потрібного стану щоб його можна було монтувати.

Замість повноцінних сволоків можна використати такі ферми

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Це також досить надійно, не потрібно підшукувати довгомір, легко зрощуються і монтуються, вага мінімальна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за советы. Для себя буду рассматривать и просчитывать вариант деревянного перекрытия. Я из Мариуполя, Донецкая обл. Применение таких конструкций в нашем регионе я и не встречал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...