Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Домик разборной для пчёл опылителей осмий

Габузино

Рекомендовані повідомлення

Одинокие пчёлы осмии работают - опыляют сад от цветения кизила до цветения груши и яблони 45 дней активный цикл жизнедеятельности .

Всё остальное время спячка - необходимо надёжное и траспортабельное укрытие - мой разборной домик легко разбирается для ежегодной профилактики. Занимает мало места при вместительности восемьсот коконов. Защищён от нападения мышей и птиц - главных пожирателей коконов. Задняя стенка заштукатурена глиной - всё по природной технологии - вешается на не солнечную стену дома под крышу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одинокие пчёлы осмии работают - опыляют сад от цветения кизила до цветения груши и яблони 45 дней активный цикл жизнедеятельности .

Всё остальное время спячка - необходимо надёжное и траспортабельное укрытие - мой разборной домик легко разбирается для ежегодной профилактики. Занимает мало места при вместительности восемьсот коконов. Защищён от нападения мышей и птиц - главных пожирателей коконов. Задняя стенка заштукатурена глиной - всё по природной технологии - вешается на не солнечную стену дома под крышу.

Для тех, кто не зарегистрирован - эл. почта

g.volodimir@gmail.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Домик усовершенствовал - все элементы стянуты шпильками с гайками барашками для облегчения разборки с целью профилактики. Задняя стенка зашпаклёвана глиной - всё как в природе.Смотрите видео Osmievod -в ютубе - это его идея.

 

Скоро распакую своих пчёлок - коконы - буду в нагрузку давать.

 

edc91008480377187cbe4e358db3707d5d4836291879248.jpg

 

Каждый домик имеет восемьдесят каналов - это восемьсот коконов - для начала неплохо. У людей правда уже семьдесят тысяч, правда и сад там конкретный.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Домик усовершенствовал - все элементы стянуты шпильками с гайками барашками для облегчения разборки с целью профилактики. Задняя стенка зашпаклёвана глиной - всё как в природе.Смотрите видео Osmievod -в ютубе - это его идея.

 

Скоро распакую своих пчёлок - коконы - буду в нагрузку давать.

 

312fce4913454795f201af83932e3df8.jpg

 

Каждый домик имеет восемьдесят каналов - это восемьсот коконов - для начала неплохо. У людей правда уже семьдесят тысяч, правда и сад там конкретный.

 

Некоторые пчёлки - мальчики просыпаются - чувствуют весну - самое время повесить домики в саду под крышу дома.Зацветёт верба и орешник - сезон откроется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
  • 5 місяців потому...
Коконы уже готовы. Если кто - то желает развести у себя помощников опылителей сада осмий могу обеспечить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Доброго дня шановна громадо. Багато хто має власний садочок, але не всі замислюються над тим, як саме запилюються їхні плодові дерева. Натомість в природі окрім медоносних бджіл в садку працюють також одинокі бджоли осмії. Раніше вони селились в очеретяних стріхах і ніхто не переймався з приводу врожаю. Зараз ситуація змінилася, до того ж багато бджолосімей в цьому році постраждало на отруєних соняшникових полях. Відтак розведення одиноких бджіл осмій стає нагальною потребою. Ці бджоли не потребують професійного догляду - вони не жалять і дбати про них може навіть дитина. Але вони справно запилюють садок від квітування кизилу до груші. Працюють навіть в дощ і в холод, коли медоносні бджоли не вилітають. Запилюють волошський горіх , ліщину та навіть обліпиху, тому що їхній головний продукт то пилок. Для їх життя звичайно необхідна кормова база - садочок. Для гніздування - очеретяні трубки завдовжки двадцять см та в діаметрі десять мм , щоб олівець проходив. Треба щоб один кінець був глухий - перетинка очерету - можна на дві сторони вхід. Я ще роблю розбірні хатки, бо очерет щорічно розколюю, щоб уберегти кокони від паразитів. Більш детально в мене на сторінці.

https://www.facebook.com/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D1%87%D1%96-%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B2-519100951821729/

 

Пропоную кокони бджіл осмій і очерет для поселення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...