Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть як зробити подачу води електро і ручним насосом одночасно

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть будь ласка по такому питанню. Хочу пробти скважину (свисток) для води для будинку. Планую зробити приямок в місці пробитя скважини і поствити там насосну станцію. Але якшо зникає світло (а в селі це частенько буває) то воду уже не витянеш зі скважини. Я чув що можна ставити зворотний клапан і паральленьно підключити ручний насос (типу як на дачах ставлять). Тобто немає світла вийшов на вулицю і руками накачав собі води. Підкажіть як практично це діло зробити. Що для цього потрібно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Підкажіть будь ласка по такому питанню. Хочу пробти скважину (свисток) для води для будинку. Планую зробити приямок в місці пробитя скважини і поствити там насосну станцію. Але якшо зникає світло (а в селі це частенько буває) то воду уже не витянеш зі скважини. Я чув що можна ставити зворотний клапан і паральленьно підключити ручний насос (типу як на дачах ставлять). Тобто немає світла вийшов на вулицю і руками накачав собі води. Підкажіть як практично це діло зробити. Що для цього потрібно?

Рынок Юность - там на любой кошелёк есть такие девайсы в сборе.

Не осилишь цену - так идею свиснешь...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я з Луцька до Києва їхати поки не збираюсь. Хіба як обдумати ідею і осмислити то замовити обладнання з Києва то більш реально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я з Луцька до Києва їхати поки не збираюсь. Хіба як обдумати ідею і осмислити то замовити обладнання з Києва то більш реально.

Система із зворотніми клапанами діє добре у разі верхнего варіанта монтажа насоса, якій з усіх аспектів є найгіршим та надає виграш тільки в економії на матеріалі штанги.Самий найкращий варіант -качалка окремо (із зануренням насоса у воду) поверхневий насос окремо.В даному випадку можливі кілька варіантів виконання.Треба врахувати глибину залягання грунтових вод, діаметр обсадноЇ труби (якщо така вже є), варіант поверхневого насоса (є цікаві моделі з осбливими можливостями всмоктування).Як маєте бажання можемо поспілкуватись в особистому листуванні.Пишіть у лічку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня до этого года стояла такая схема.

На фланце (обозначен кружком) перед ручным насосом стоит обратный лепестковый клапан в виде вырезанного определенным образом листа резины с утяжелителем. Для изготовления требуется резина, ножницы болт, гайка и пару шайб.

Обратный клапан для станции в самой станции.

3.thumb.JPG.0eee4bd55d670f469e64f2dd529a6755.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня до этого года стояла такая схема.

На фланце (обозначен кружком) перед ручным насосом стоит обратный лепестковый клапан в виде вырезанного определенным образом листа резины с утяжелителем. Для изготовления требуется резина, ножницы болт, гайка и пару шайб.

Обратный клапан для станции в самой станции.

Оно конечно можно и так , но если до воды 9м то ни один поршневик не подымет, если 2-3м то только как самый дешовый авральный вариант.Такую схему делали заводы , используя гильзу дизеля в качестве цилиндра и стандартный поршень в качестве выталкивателя.Недостатков у этой конструкции больше чем достоинств.Хорошие насосы изготавливали из нерж. стали, с внутренним диаметром под стандартную манжету, флянцы из нерж. или бронзы , поршень с клапаном тоже из бронзы.Напорные трубы чаще использовали 30мм из сахарных выпарок по причине малого веса.Насос находился в водоносном горизонте будучи всегда залитым, не старели уплотнения обр. клапанов и манжета поршня.Опыт эксплуатации с 1973 года.Первый насос сделали из цилиндра стойки шасси Ту-16,(авиазавод под боком дал много хороших решений) материал сталь кадмированная с наружи и хромированная в нутри.Позже только нержавейка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оно конечно можно и так , но если до воды 9м то ни один поршневик не подымет, если 2-3м то только как самый дешовый авральный вариант.

 

Речь идет о свистке.

О свистке я и рассказал.

Осень слили, весной поднял и пользуйся опять до лета.

Скважина на глубину 8 м. Зеркало на 2,5 м.

Добыча воды весной после зимнего слива занимала 15 минут.

Из них сборка ручного насоса 14 минут.

И так около 30 лет спокойного, приятного "аврального варианта".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Підкажіть будь ласка по такому питанню. Хочу пробти скважину (свисток) для води для будинку. Планую зробити приямок в місці пробитя скважини і поствити там насосну станцію. Але якшо зникає світло (а в селі це частенько буває) то воду уже не витянеш зі скважини. Я чув що можна ставити зворотний клапан і паральленьно підключити ручний насос (типу як на дачах ставлять). Тобто немає світла вийшов на вулицю і руками накачав собі води. Підкажіть як практично це діло зробити. Що для цього потрібно?

 

Вот принципиальная схема расположения обратных клапанов.

С кранами, диаметрами труб и переходниками, думаю, сами разберётесь.

1111.jpg.9caa9db39802688eec4283c1380f14bb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...