Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

затеплити сарай

akhavr

Рекомендовані повідомлення

На ділянці стоїть стара споруда практично без фундаменту з необроблених дошок (подекуди горбиля) і обтягнута рубероїдом.

 

Хочу затеплити пінопластом так, щоб можна було періодично залишатись на ніч і взимку. Потім обшити сайдингом.

 

1. Якої густини пінопласт краще взяти?

2. Яким чином його краще закріпити до стін (дошок)? Звичайний спосіб "на клей" не піде :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не проще что-то построить типа - на профилях или дереве - магнезитовая плита снаружи , гипсокартон внутри , утеплитель по середине . Можно сделать очень культурно .

вот например

 

stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=1004

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

alyak, для цього треба, фактично, цей сарай розібрати і зібрати наново на профілях. Хочу обійтись меншою роботою, тому і обдумую варіанти.

 

Поки що найпростіший варіант - набити зовні рейки або профіля, між ними прокласти 25-й пінопласт, обтягнути плівкою або гідробар'єром (щоб не продувалось) і обшити сайдингом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня есть деревянная веранда к старому дому. Сейчас встал вопрос об ее утеплении, так как провел воду и канализацию. Сначала так же планировал пенопластом (дешево), однако в Епицентре увидел минвату Техноникель в матах толщиной 50мм по 80гр упаковка в которой 6 м.кв., т.е. цена метра 13.3гр, что сопоставимо с пенопластом. По ряду причин утеплять планирую изнутри: к деревянной обшивке прикручиваю саморезами брусок 50х50 с шагом 600мм (ширина ваты). Далее купил грибки для крепления утеплителя, отрежу ножку, и буду прикручивать на саморезы. Потом полеэтиленовая пленка в качестве паробарьера, контрейка и обшивка (ГК или дерево).

Если вы выберете пенопласт, то крепить можно так же. Плотность лучше 25, потому что 15 сильно крошится, будут шарики по всему участку.

Да, и топить надо, без этого утепление до ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...