Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кладка цегли у Львові

doshch

Рекомендовані повідомлення

Цікавився в декількох місцях, ціни від 60 коп. до 1 грн. за чорнову цеглину.

 

А де і коли хочете будуватись і чому з цегли.

Доречі а ціну на цеглу знаєте і доступність недорогої але якісної.

 

Сам буду будуватись з газобетону YTONG.

 

Може знаєте по чому фундаментні роботи, треба хорошу бригаду, з нормальною ціною і якістью роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавився в декількох місцях, ціни від 60 коп. до 1 грн. за чорнову цеглину.

Дякую з аінформацію.

 

А де і коли хочете будуватись і чому з цегли.

Вже будуюся у Львові в р-ні Окружної. З цегли тому що вже купив її :)

Чомусь не дуже довіряю нашим виробникам блоків...

 

 

Доречі а ціну на цеглу знаєте і доступність недорогої але якісної.

цеглу купував торік, привозили з Городка. Брав по 1 гр. штука. Якість досить нормальна (цегла пустотіла).

 

Сам буду будуватись з газобетону YTONG.

В мене будівництво у 2 стадії, як мене хтось переконає до іншого матеріялу то може продовжу не з цегли.

 

Може знаєте по чому фундаментні роботи, треба хорошу бригаду, з нормальною ціною і якістью роботи.

В мене фундаментні роботи завершуються.

На жаль з будівельниками я трохи помилився. Прораб не серйозний виявися. Довелося самому сидіти 3 тижні на будові, контролювати все до дрібниць і навіть дещо допомагати власноручно.

Ціни різні, але в основному 60 $ за укладку 1 м3 бетону (риття траншеї, опалубка6 арматура). Тре обговорювати всі деталі з будівельниками бо потім починають накручувати ціни. Хорошу бригаду зараз важко знайти, якщо тямите щось у будівництві то може є сенс просто найняти робітників на окремі операції без прораба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
не підкажете, скільки коштує мурування вентканалів?

 

У мене не рахували окремо вентканалів, брали за куб кладки стіни 45 $ в тому числі і канали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

В четвер мурував стовпчики паркану під штукатурку з цегли - 0.75грн/шт

8 стовпчиків по 16-17 рядів за один день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А мене цікавить скільки зараз беруть за кладку блока 20х20х40 і приблизно по часу скільки будуть класти коробку 3х5х3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мене цікавить скільки зараз беруть за кладку блока 20х20х40 і приблизно по часу скільки будуть класти коробку 3х5х3

 

Дзвоніть по оголошеннях (напр. "Ваш магазин") і питайте тих хто це робить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу порекомендувати свого прораба, котрий вимурував мені коробку, правда з цегли. Рік роботи - жодної претензії. Ціни помірні. Якщо цікавить - напишіть в приват.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу допомогти з цеглою по Львівській обл.

Висока якість.

М-100, 110, 120.

Вартість з Доставкою по місту Львів: 1150 грн. за 1000 шт.

Вартість доставки по Львівській області та інших регіонах за домовленістю.

Висока якість - бо в ный зацікавлені і Ми і Ви.

Телефон: 8 (097) 9095330

Володимир

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Якщо цікавлять будівельні роботи, знаю одну людину, яка має багато бригад по різних видах робіт, на ринку вони вже 10 років дуже якісно все роблять. Якщо будувати будинок, то раджу з газобетонних блоків польського виробництва, сам маю такий, дуже швидко будується, не потрібно зовні штукатурити, кладеться на клей, у середині теж не потрібно штукатурити, одним словом набагато вигідніше ніж цегла. Якщо когось цікавить, то можу дати номер. тел. спеціаліста, який будував мені, людина усім займається і звітую, усе взвгвлі без проблем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В прошлом году за кладку кирпича брал 250 грн. куб., а в этом году договорился за коробку из газоблоков по 190 грн. куб
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вище вказана ціна це виходить приблизно 58 грн/м.кв. Це нормальна ціна, але дуже потрібно звертати увагу, чи бригада добре спеціалізується по кладці газоблоку, а то таке можуть понакладати :)))))) Для такої роботи потрібні люди з практикою, тому що є певна специфіка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
мені мурували по 500 грн за тис. У них була своя мішалка і підсобники. Від мене вимагався лише матеріал, електрика та вода.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж мурували по 50 коп за цеглу, але я був на підсобці, тобто робив розчин та підносив цеглу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПІДКАЖІТЬ,Будь-ласка де краще у Львові чи за межами міста купувати цеглу? Де вона якісна та по ціні нормальна.І яку цеглу краще купувати...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПІДКАЖІТЬ,Будь-ласка де краще у Львові чи за межами міста купувати цеглу? Де вона якісна та по ціні нормальна.І яку цеглу краще купувати...

 

Мені літом потрібно було ~8 тис шт цегли. Під"їхав до " Епіцентру "де з машин її продають побачив на одному МАЗі з напівпричепом досить таки гарну цеглу з трьома дірками. Водій сказав,що то Дрогобицька цегла м125 по 1.20 за шт з доставкою 6 тис. шт.Я замовив її з доставкою через місяць.Коли мені він її привіз через місяць я був в шоці із шести тисяч штук 200 зразу пішло в бой ще штук 100 під час мурівки. Вона вся була в тріщинах і різного кольору від вишневого до блідо -рожевого в залежності від випаленості . Відповідно габарити відрізнялися на 5-7 мм.В мене та цегла пішла на мурівку мансарди тому там небуло значних вимог до її якості.Але я змушений був застосувоти розчин для мурування вищої марки.Враховуючи , що на машині було на 50 цегол більше ніж 6 тис,я сторгував з водієм 5 коп зі штуки.Оскільки не хотілося знов десь шукати іншу цеглу. 2000 цегли, що бракувало, я докупив в" Епіценрі" керамбудовску по 1.2. Але туди йде значно більше розчину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Брав цеглу цієї весни на Керамбуді. Якщо велика кількість, то на заводі брати дешевше. На заводі пропонують доставку маніпуляторами. - Задоволений.

Мурують по 590грн за 1000 штук цегли. Мій матеріал на розчин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Займаюсь продажем цегли, якість супер , на європіддонах в плівці , стислі строки виконання замовлення , ціна 1.18 грн за шт від 6 тис штук, доставка по львівській області безкоштовна. Також реалізую повний перелик залізобетонних виробів за цінами виробників. виконання замовлення значно коротше ніж на заводах. тел. 098-451-68-10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
Привіт! Я з області (Дрогобич) може хтось підкаже по скільки і як на теперешній час коштують роботи по кладці цегли??? Надумав будуватися з цегли бо найменше проблем з перевозками і т.д. Буду вдячний якщо хтось підкаже чи може хтось знає з моїх країв якихось толкових хлопців!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...