Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

покраска машин в Луцьку

svitlana 2011

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. Я недавно здійснила свою мрію-відкрила власну майстерню з підготовки й фарбування автомобілів. До цього 6 років праці на автосервісах,щоб стати найкращою. Якщо комусь треба, звертайтеся. Гроші не деру великі:-D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

привіт. Точну ціну сказати не можу, треба бачити об'єм роботи. Орієнтовно так:

повне фарбування-3000-3500грн в акрилі, 3600-4000 в металіку.

Покругу зверху, не чіпаючи пройомів на 900грн дешевше.

Одна деталь-400грн

ціни вказані за роботу. Матеріали стоять по різному, в залежності від якості й виробника. В середньому на повне фарбування йде від 2500 до 4000грн

мій тел. 0999086252. Роботи багато, тому запис на 4-5 тижнів наперед.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Я знову на улюбленому форумі)))))

власна справа то таке цікаве заняття. Думала, що нарешті не треба працювати стільки як на роботі десь на когось. Ага)))))). Тапер працюю в два рази більше. Але то приносить мені задоволення. Завжди є куди рости й вдосконалюватися.

 

трохи зараз пробую себе в аерографії, сподобалося. Бо з простенького авто можна зробити щось неймовірне, на що всі звертатимуть увагу.

 

Добавлено через 7 минут

Сьогодні дивилася на київські розцінки на повне фарбування автомобілів. . . Мда. . . .

 

друзі, кому треба така річ, робіть фарбувальний туризм до нас в Луцьк. Ціна за деталь 950-1100грн. Майстрі з досвідом, фарбувальна камера, поліровка теж входить в ціну.

а на зекономлені гроші можна на Свитязі оксамитовий сезон собі влаштувати. Чи в карпати поїхати відпочити. А на зворотній дорозі так за тиждень забрати назад своє авто вже новеньким і сяючим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю где в ы смотрели Киевские расценки, но у нас цена за деталь может быть гривен на сто-двести дороже, так до Луцка еще доехать надо, и проконтролировать роботу заказчик не сможет (разве что жить там)))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю где в ы смотрели Киевские расценки, но у нас цена за деталь может быть гривен на сто-двести дороже, так до Луцка еще доехать надо, и проконтролировать роботу заказчик не сможет (разве что жить там)))))

 

У нас во Львове до 1500грн. за элемент хотят.Крыша дороже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...