Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кільця з/б Ф1,5м з кришками і люком?

ChAO

Рекомендовані повідомлення

Пропонують по таким цінам:

- кільце 1,5м - 500грн

- кришка - 500грн

- люк чавунний - 480 грн.

 

Це дорого чи ні?

Може десь дешевше є в районі Боярки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропонують по таким цінам:

- кільце 1,5м - 500грн

- кришка - 500грн

- люк чавунний - 480 грн.

 

Це дорого чи ні?

Може десь дешевше є в районі Боярки?

 

это нормально, по крайней мере, я дешевле не находил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брал перед праздниками на ДСК-3 (отрадный):

Кольца - 521,00

Крышка - 447,00

Естественно без доставки.

Если подходит - 454-76-56, 497-96-51

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропонують по таким цінам:

- кільце 1,5м - 500грн

- кришка - 500грн

- люк чавунний - 480 грн.

 

Це дорого чи ні?

Може десь дешевше є в районі Боярки?

 

а можно контакт добрых людей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно контакт добрых людей?

 

8-093-414-31-91

Сергій Іванович

 

Кільця заводські, армовані з цементу 500.

Люк порекомендував взяти в будівельних супермаркетах (якщо по ним не будуть їздити автомобілі) - буде дешевше.

Доставку 4 колець і 2 кришок обіцяли за 850 грн. А більшою машиною (мені потрібно 6 кілець і 2 кришки для септика) 950 грн з розгрузкою. Машини з маніпуляторами (кран на борту). За додаткову плату можуть установити. Але у мене ями ще немає :( тому просто на участку розгружу.

Ще поузнавав по різним каналам - дійсно скрізь дорожче. Вчасно зорієнтувався і записав номер з машини яка везла такі кільця рядом в пробці :)

На завтра домовляюсь про доставку. Потім відпишусь як все пройшло.

ЗІ: Не реклама ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мда. Домовлялись, домовлялись... Зараз вже виявилось, що завод підняв ціну до 550 грн... :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось ще його телефон - 80503533144. В чорний список!

Привезли мені кільця в неділю. Полюбуйтесь на заводські кільця з 500-го цементу!!!

І при цьому цей С.І. ще натякав (по телефону) щоб я заплатив за подачу! Звичайно я відмовився від таких "кілець".

img449.thumb.jpg.1149d08959434c3b84b7f1045c06bbad.jpg

img448.thumb.jpg.b8aeecfe231069ec91bde1886609180b.jpg

img444.thumb.jpg.90c92256c60076b1910a3fb174fe5c19.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто знає чи нормальні кільця робить завод Ковальської? У них все по 520 грн. Не хочу знову кота в мішку купувати бо там передплата 100% і в разі чого гроші буде не просто назад повернути.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто знає чи нормальні кільця робить завод Ковальської? У них все по 520 грн. Не хочу знову кота в мішку купувати бо там передплата 100% і в разі чого гроші буде не просто назад повернути.

 

Я брал кольца + крышки в с. Новоселки (это от Боярки порядка 15 км) по 550 грн. Претензий к качеству нет, сам видел, как заливали. Возят ЗиЛом с манипулятором. За одну ходку с разгрузкой берет 4шт 1,5м кольца и 2 крышки.

Сам думал брать на Ковальской, но доставка уж очень дорогая получилась.

Если нужно - тел в Новоселках: 8050 3384143

Чугунные люки брал в Быковне, ул Радистов 76, Свемон-Маркет 4269973 5030287. 370 грн канализационный облегченный. 2 чугунных люка с кольцами без проблем влезли в багажник Митсубиси Ланцер.

 

КСТАТИ!!! Есть смысл сразу вырыть яму и ставить туда кольца прям с машины. Хотя можно потом экскаватором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось ще його телефон - 80503533144. В чорний список!

Привезли мені кільця в неділю. Полюбуйтесь на заводські кільця з 500-го цементу!!!

І при цьому цей С.І. ще натякав (по телефону) щоб я заплатив за подачу! Звичайно я відмовився від таких "кілець".

 

А я бы предложил этому С.И. сбросить от стоимости 20 % и забрал бы. Это не плиты перекрытия. И не факт, что другие привезут лучше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я бы предложил этому С.И. сбросить от стоимости 20 % и забрал бы. Это не плиты перекрытия. И не факт, что другие привезут лучше.

 

Я запропонував зкинути 50%. А взагалі коли людина мені намагається довести, що це "заводское качество" і "лучше не бывает" і, що зроблені вони з 500 цементу а я бачу розкришені (рукою можна куски відламувати) і полатані кільця, то про, що можна розмовляти? Чесно кажучи за таку якість навіть 250 грн вже дорого. Вибачте на слові але такі кільця я навіть для гівна (септик) не хочу ставити ;). Щоб хоч якось зклепати септик мені б довелось витратитись ще на цемент і на роботу майстрів по приведенню цих кілець в нормальний вигляд. А потім він ще і розвалиться.

В минулому році купив і поставив 0,9м кільця саморобні для скважини. Так вони просто еталон якості в порівнянні з цими "заводськими".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брал кольца + крышки в с. Новоселки (это от Боярки порядка 15 км) по 550 грн. Претензий к качеству нет, сам видел, как заливали. Возят ЗиЛом с манипулятором. За одну ходку с разгрузкой берет 4шт 1,5м кольца и 2 крышки.

 

Дякую за наводку! :beer:

Вчора заїхав до них і завіз бітумну мастіку щоб покрили мої кільця (за роботу 100грн/6кілець).

Доречі в ціну доставки вже входить не просто розгрузка на місці а й опускання в яму. В моєму випадку дві ходки по 500грн. Інші перевізники за опускання в яму захотіли 100грн/кільце...

Також домовились щоб два останні кільця (тобто верхні кільця в двох колодцях) привезли більш сирі щоб легше було пробити в них отвори для входу/виходу труб.

По результатам відпишусь.

ЗІ: Сьогодні мали покривати бітуом мої кільця але йде дощ. Знову затягується будівництво септика... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все пройшло нормально. Привезли, встановили.

Пісчаний грунт обвалювався і не було можливості викопати яму необхідної глибини. Тому колодці будуть ще на метр опускатись методом підкопу з середини.

img457.thumb.jpg.1bf67edf787444fd942094dc10dbcf66.jpg

img464.thumb.jpg.a8ee838303dd0138959f6fc10dd0653e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все пройшло нормально. Привезли, встановили.

Пісчаний грунт обвалювався і не було можливості викопати яму необхідної глибини. Тому колодці будуть ще на метр опускатись методом підкопу з середини.

 

А Вы что, септик без бетонного дна делаете ? Или потом тоже будете заливать изнутри ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы что, септик без бетонного дна делаете ? Или потом тоже будете заливать изнутри ?

 

Залив з середини 10см шаром бетону з гідроізолюючою добавкою. Це погано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залив з середини 10см шаром бетону з гідроізолюючою добавкою. Це погано?

 

Не знаю ... :unknown: Сам учусь. :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...