Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газовая варочная поверхность - нужен ли вок?

dmitrynik

Рекомендовані повідомлення

Присмотрели газовую варочную поверхность, где 1малая, 2средних и 1 горелка вок 3 ряда пламени. (nadavi.com.ua/descr/gorenje/g6-syb/descr-39.php)

У нас особо не готовят блюда, требующие такой горелки, поэтому вопрос - можно ли пользоваться горелкой вок как обычной большой? Или там в любом случае будет слишком много огня?

Уж слишком подошел дизайн поверхности, новую искать неохота, но не будет ли потом проблема приготовить что-либо требующее просто большой горелки?

94535.jpg.758765a8b41dab000f41ff1417dc51c5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас особо не готовят блюда, требующие такой горелки, поэтому вопрос - можно ли пользоваться горелкой вок как обычной большой? Или там в любом случае будет слишком много огня?

Уж слишком подошел дизайн поверхности, новую искать неохота, но не будет ли потом проблема приготовить что-либо требующее просто большой горелки?

 

Вок потрібна річ - з часом майже всі блюда будете готувати на ній.

На рахунок даної моделі то я раджу подивитися в сторону інших моделей.Недолік вибраного варіанту в розташуванні ручок керування газом.Вони дуже близько розташовані до самих горілок і якщо на ці горілки поставити велику посуду то ручки будуть обплавлятись .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже выбрал себе такую модель, но в магазине сказали о частых рекламациях, причине-подгорание ручек.

Теперь не знаю какую модель выбрать на замену :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вок потрібна річ - з часом майже всі блюда будете готувати на ній.

На рахунок даної моделі то я раджу подивитися в сторону інших моделей.Недолік вибраного варіанту в розташуванні ручок керування газом.Вони дуже близько розташовані до самих горілок і якщо на ці горілки поставити велику посуду то ручки будуть обплавлятись .

 

Да... это проблема.

А также проблема подобрать что-либо в данном ключе, как то: черный глянец, но не стеклокерамика + вок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже выбрал себе такую модель, но в магазине сказали о частых рекламациях, причине-подгорание ручек.

Теперь не знаю какую модель выбрать на замену :(

 

Аналогично... Кто доволен, кто жалуется на ручки... Придется видимо искать все-таки что-то другое :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вок потрібна річ - з часом майже всі блюда будете готувати на ній.

На рахунок даної моделі то я раджу подивитися в сторону інших моделей.Недолік вибраного варіанту в розташуванні ручок керування газом.Вони дуже близько розташовані до самих горілок і якщо на ці горілки поставити велику посуду то ручки будуть обплавлятись .

 

Дійсно, Вок потрібна річ. Але з часом, Ви не будете на ній готувати, принаймі, дома - від неї дуже багато гарі та викидів жиру, бо страви готуються в кип"ячий олії (китайські) і Ви "замахаєтесь" мити всю кухню від бруду, а також робити ремонт 2-3 рази на рік.

 

Р.С. Китайські страви, приготовлені на Вок - мої найулюбленіші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да... это проблема.

А также проблема подобрать что-либо в данном ключе, как то: черный глянец, но не стеклокерамика + вок

У меня такая mixmart24.ru/varochnaja_poverhnostj/bosch_ct/Bosch-PPP626M90E/ Я доволен. Чтобы ручки подгорели, надо додуматься поставить большую кастрюлю (очень большую) на маленькую конфорку. Для этого большая и вынесена на задний план. Похожего дизайна модель PPP 626B80E. А в чем проблема закаленного стекла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем проблема закаленного стекла?

 

Подозрительно много случаев разлетевшегося без причин стекла... К тому же нельзя разливать сладкое - при подгорании сироп вступает в реакцию с поверхностью с появлением неизводимых пятен... Стремно, вообщем :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот подобрал другой комплект, что посоветуете?

 

Варочная---(ссылка устарела)

 

Духовка---(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
в магазине сказали о частых рекламациях, причине-подгорание ручек.

По відгуках (які переважно пишуть коли щось сталося) очевидно, що ручки гріються далеко не у всіх, а щоб оплавилися, то взагалі талант треба мати...

Але я для себе вирішення знайшов — поставити ручки від іншої моделі, більш компактні плюс по дизайну більше подобаються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...