Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

мансарда или полноценный этаж

NBB

Рекомендовані повідомлення

неужели еще не создади такой темы?

 

1) что удобнее в эксплуатации?

2) что дешевле?

3) у какого решения меньше вес?

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цьому холівару вже не один рік.

Ну що

наша пісня гарна нова

починаймо її знову:flag1:

 

1 це як з релігією

2 не все там однозначно. Дуже багато змінних для розрахунку

3 тут ніби логічно зрозуміло. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неужели еще не создади такой темы?

 

1) что удобнее в эксплуатации?

2) что дешевле?

3) у какого решения меньше вес?

спасибо

 

Поживите в доме с мансардой больше месяца и получите однозначный ответ на свои вопросы.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поживите в доме с мансардой больше месяца и получите однозначный ответ на свои вопросы.

 

Живу з 2009го. Будинок збудував з мансардою. Але мансардна стіна висотою 190 см. В квартирі мансардна стіна 90 см це таки не дуже зручно.

Я ж кажу запитання релігії.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мансарда для крепких нервов жильцов!Ж-)

А что не так? Живу с седьмого. Проблем не наблюдаю. Гораздо больше нравится, чем два полноценных у родителей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что не так? Живу с седьмого. Проблем не наблюдаю. Гораздо больше нравится, чем два полноценных у родителей.

 

ну не хватало еще с проблемами бороться.:beer:

 

все индивидуально.Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну пообщались и пошутили между собой те у кого опыт есть-)

а распрсать и обьяснить?-)

в отелях жили в мансарде голуби гуляют по крыше слышно, не всю площадь можно использовать

 

если сделать стену в нсарде 1,2-1,3 м жто имеет смысл? насколько крыша мансарды дороже обычной в процентном соотношении?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо взагалі з мансардними вікнами зв'язуватися?

Можна зробити ж нормальні вікна. Принаймні в мене вийшло в існуючому даху зробити їх. А в будинку двохскатний дах а вікна на фасаді.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну пообщались и пошутили между собой те у кого опыт есть-)

а распрсать и обьяснить?-)

в отелях жили в мансарде голуби гуляют по крыше слышно, не всю площадь можно использовать

 

если сделать стену в нсарде 1,2-1,3 м жто имеет смысл? насколько крыша мансарды дороже обычной в процентном соотношении?

 

Конечно мансарда дороже в сравнение с рядовой кровлей+нужно обслуживать будет узлы(при наличие окон).

Просто все индивидуально,кому-то нравятся косые потолки,а у кого-от них паника!

мансарда считается эконом вариантам при малой площади застройки и нехватке площади.Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну пообщались и пошутили между собой те у кого опыт есть-)

а распрсать и обьяснить?-)

в отелях жили в мансарде голуби гуляют по крыше слышно, не всю площадь можно использовать

 

если сделать стену в нсарде 1,2-1,3 м жто имеет смысл? насколько крыша мансарды дороже обычной в процентном соотношении?

 

1

Щоб не чути голубів дощу й тд варто зробити звукоізоляцію. В мене за товщини 30 см вати я нічого не чую. В гаражі з класичним дахом й 10 см вати чути дуже сильно.

2

Не робіть низькі мансардні стіни й не буде проблем з неможливістю використання площі. Хоча в квартирі в мене стіни 100-108 см. Знизу дверцята й ніші з поличками. Але в будинку я зробив стіни 190. Але достатньо було б 150-160 см.

 

Не правильно рахувати ціну двох дахів. В мансардний дах переноситься частина фасаду. Як мінімум утеплення.

 

Головним недоліком мансарди є низький захист від рукожопих дурнів. Накосячити можна дуже круто. А переробити дуууууже дорого.

Тому перед тим як обрати мансарду я б порадив ще раз добряче подумати. Собі я утеплення в будинку робив сам. Саме через те як роблять наймані прохфі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвіду не маю, однак, здоровий глузд підказує, що основна проблема нансарди вилізе через багато років, коли тре буде дах капіталити.

 

Розібрати стрих - пів біди. Розібрати мансарду і жити під відкритим небом - трохи інше... Зовсім інше...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвіду не маю, однак, здоровий глузд підказує, що основна проблема нансарди вилізе через багато років, коли тре буде дах капіталити.

 

Розібрати стрих - пів біди. Розібрати мансарду і жити під відкритим небом - трохи інше... Зовсім інше...

 

Залежить що саме капітали.

Якщо згниє дерево то ой. Заміна й внутрішнього оздоблення. Хоча в новому будинку то буде не скоро.

Якщо капіталка це заміна верхнього шару металочерепиці наприклад. То проблема трішки надумана. Якщо обрати час й не тягнути то можна закінчити швидко. Плюс там мембрана має бути.

Сусіди взагалі на радянську бляху набили обрешітку й поклали новий шар металопрофілю. Хоча цей варіант не дуже.

П.С. Мені теж треба перекривати дах мансарди в квартирі. Заодно переробити самому утеплення після рукожопів. Якщо переробляти з середини то це зняти гк й зробити ремонт по новій. Тому чекаю коди буду міняти метал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сусіди взагалі на радянську бляху набили обрешітку й поклали новий шар металопрофілю. Хоча цей варіант не дуже.

 

А можна розкрити це питання, але в іншій темі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна розкрити це питання, але в іншій темі?

 

Створіть тему й дайте посилання.

Хоча конструктивно то виглядало так.

Через бляху в стару обрешітку прикрутили контр обрешітку. До неї нову обрешітку. А зверху металопрофіль. Це все було зроблено 2 роки назад, знизу холодне горише. В тому ж будинку такий же варіант але фініш ондулін й робилось те все при облаштуванні мансарди, стоїть вже років 12.

Не знаю чи я б так ризикнув.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в спальнях высота наружных стен 170 см - всё устраивает. А в спортивной комнате - 100 см и белый потолок. Так раза три лоб здорово ударяла об углы проемов мансардных окон в крыше :(
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо взагалі з мансардними вікнами зв'язуватися?

Можна зробити ж нормальні вікна. Принаймні в мене вийшло в існуючому даху зробити їх. А в будинку двохскатний дах а вікна на фасаді.

 

 

если окна на фасаде то при высоте стен 1,5 м, окна будут разрывать армпояс как тогда?

и в мансарде получается что крыша давит на стены с распирающим усилием?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если окна на фасаде то при высоте стен 1,5 м, окна будут разрывать армпояс как тогда?

и в мансарде получается что крыша давит на стены с распирающим усилием?

У мене армопояс розірваний, П-подібний (заходить на фронтони десь по метру, в притик до вікон/дверей і аналогічно на внутрішні несучі стіни). Дах має моцну розраховану затяжку на шпильках до крокв (по ній стеля мансарди). Стоїть 4-тий рік, 3 живемо. Проблем нема.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полноценный этаж в 100% случаях удобнее в эксплуатации, но мансарда почти всегда будет дешевле. Себе бы я никогда не построил бы дом с мансардой, но некоторые потенциальные заказчики спрашивают, просят советы, иногда заказывают. Кто-то жалуется по итогу, мол и правда, лучше бы полноценный этаж, а некоторым нравится. Лично мое мнение - мансарда приносит удовольствие примерно неделю, когда это в новинку и тд, например в отеле, или на даче, где вы не проводите много времени. В постоянном месте жительства - лично я категорически против
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мансарда приносит удовольствие примерно неделю, когда это в новинку и тд, например в отеле, или на даче, где вы не проводите много времени.
Бггг... :D вспомнилось, как мы жили пару дней в Берегово и за эти пару дней я себе набил стационарную шишку на лбу, стукаясь о гипсокартонный потолок, который начинался от высоты 1 м :fool:. И не только я.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня полумансарда. В ней расположены 2 спальни, высота 1.8 м. У внешней стены стоят изголовья кроватей. Никакого дискомфорта. Изначально бел проект в 2 полных этажа. Решил что мне столько площади на 3 чел не надо и изменил проект. Мой рост 186 см
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в спальнях высота наружных стен 170 см - всё устраивает.

У меня полумансарда. В ней расположены 2 спальни, высота 1.8 м.

На скільки пригадую, згідно ДБН-ів мансардним вважається поверх із висотою стіни до 1,5 м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут товарищ неплохо по мансардам прошелся:

Сомневаюсь, что после этого кому-то захочется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки пригадую, згідно ДБН-ів мансардним вважається поверх із висотою стіни до 1,5 м.

Без перекрытия,называется одно- этажный,мансардного типа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...