Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

сравнение стоимости возведения стен из кирпича и газобетона.

vetal-84

Рекомендовані повідомлення

- ширина кладки півтори цеглини рахують 38 см, тоді як по ГБ у Вас пораховано 40 см. А ця різниця мінус 5% (!) об'єму всіх робіт і материалів кладки.
Цегла теж пораховано 40см. Так як такі підрахунки є приблизними. Наприклад по цеглі непорховані бетонні перемички. Можливо зміниться висота стін в меньшу сторону. ( в мому варіанті. )

 

- об'єм армопоясів також буде заповнений цеглою у варіанті цегляного будинку. Які його параметри Ви рахували, я не знаю, тож, будь ласка, додайте це до об'єму кладки.
У цегляному буде заповнений частково плитами перекриття десь 5м3.

І перемичками десь 3-5м3. Разом 8м3.

У ГБ із обєма кладки потрібно змінусувати 14м3 армопояси, і 2м3 на перегородках (змінилась із 12см на 10см )

 

Тільки шо дивився теплорасчет.рф. Стіна 400 ГБ це 0,24 Вт\м2. Стіна 38 цегла + 10 базальт, це 0,31 Вт\м2. Йдеться про тепловтрати. Водночас якщо довести товщину базальту до 15см, цей показник будет 0,22 Вт\м2, що можно приймати за однаковий рівень. Тож треба рахувати 15см базальту на стіни.
Ммм :) тоді якщо вата то додамо до суми 10000грн. Але тоді можна використовувати екструзійний пінопласт, ціни не моніторив, але думаю впишеться.

 

Стіну з ГБ можна нічим не прикривати для експлуатації. Базальтовий утеплювач - обов'язково треба чимось зашити, то треба це теж додати для адекватності розрахунків, щоб вивести весь пиріг стіни на однаковий експлуатаційний рівень, ви згодні?
Що газоблок, що цеглу із ватою, потім потрібно заштукатурити і помалювати фарбою. Витрати вважаю однаковими, тому розрахунок не робив.

 

Забув. Ще непогано було б порахувати рiзницю в цiнi на фундамент в залежностi вiд навантаження, ваги стiн. Але давайте хоч з першими трьома розберемось.
Теж вважаю фундаменти однаковіми по ціні. Зрівнював утеплену плиту, і мурований фундамент із камня.

 

Ітого із поправками:

Цегла виходить 156 500грн. +10000грн. додаткове утеплння 50мм вати

Газоблок виходить 126 100грн.

 

Із плюсів цегли

Можна розтягнути задоволення, не обовязково всі роботи виконувати одночасно. Можна призбирати\заробити грошей.

Можна залишити без даху\плит перекриття на зиму, і не переживати, чи не намокне\розірве...

Із плюсів ГБ

Все робиться швидко, рівно, і в один період. Тобто зробив і забув. Відповідно зберіг свій час, що дуже важливо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивіться. Я вважаю, шо якщо маємо прямо таки бюджетне будівництво, то ГБ можна залишати ззовні "як є" при умові нормально зроблених швів. Базалтовий утеплювач хочешь чи не хочешь - треба закривати.

 

Тобто висновок такий, що для такого будівництва використання цегли не виправдано, я так розумію?

 

Хоча, знаєте, треба спитати конструкторів, чи при двох поверхах и плитах перекриття робити стіни в 1 цеглину. Може, тоді цифри будуть зовсім іншими, хтозна.

 

С ГБ все більш-менш зрозуміло. 400 и хочеш, штукатурь, ні - не штукатурь. Поклав и користуйся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивіться. Я вважаю, шо якщо маємо прямо таки бюджетне будівництво, то ГБ можна залишати ззовні "як є" при умові нормально зроблених швів. Базалтовий утеплювач хочешь чи не хочешь - треба закривати.

Можна, але ми не шукаєм легких шляхів, всеодно, нехай за 5-10 років після заселення штукатурка зробиться :) І відповідно її треба рахувати. А вату треба зразу. Хоча люди живуть і не в утепених цегляних будинках, майже 80% хат у селах неутеплені :)

 

Тобто висновок такий, що для такого будівництва використання цегли не виправдано, я так розумію?
У мене наприклад така ситуація, що я може не витягнути за сезон і коробку і дах. А люди кажуть що ГБ не дуже любить коли стоїть на дощі. (можна звичайно накривати плівкою...)

Але в загальному думаю варто підзбирати грошей, піднапрягтись і зробити все зразу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив трішки оживити тему із цінами на сьогодні.

І так маємо будинок 100м2. І вирішуємо із чого будувати. Цегла\Газоблок У розрахунок не вкладав армування стін, так як і в цеглі і у ГБ армування потрібне, і вартувати воно буде однаково. Тако ж шпаклювання внутрішніх стін, і зовнішню штукатурку.

Порахував і вийшло(ціна в грн на 20.11.2015р):

 

Довжина стін 60 м

Висота стін 3,4 м

Вікна, двері, прольоти 13 м3

Перегородки 8,748 м3

 

Газоблок Аерок

Кількість 77,348м3

Ціна за м3 1000грн

Загальна вартість 77348

Клей ціна 25кг 70грн

Загальна вартість клею 6497,232грн

Робота 1м3 350грн

Загальна робота 27071,8грн

 

Акція від Аерок, ціна 900грн/м3 + клей за 1грн. Такі будматеріали треба купувати в кінці року(зимою) дешевше. З якою сумою ви починаєте будову? Я ніяк не відважусь почати .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З якою сумою ви починаєте будову? Я ніяк не відважусь почати .

Не рекомендую начинать, не имея на руках всей суммы на коробку дома.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив трішки оживити тему із цінами на сьогодні.

І так маємо будинок 100м2. І вирішуємо із чого будувати. Цегла\Газоблок У розрахунок не вкладав армування стін, так як і в цеглі і у ГБ армування потрібне, і вартувати воно буде однаково. Тако ж шпаклювання внутрішніх стін, і зовнішню штукатурку.

Порахував і вийшло(ціна в грн на 20.11.2015р):

Не коректное сравнение, слизаное с сайтов производителей ГБ!

 

Наружная несущая стена в кирпич (250мм) с головой! Грубо:

50куб кладки - 50 000грн

200мм утепления базальтом - 15 000грн

Фасад из облицовочного кирпича - 50 000грн

ИТОГО = 115 000 грн за готовую утепленную стену с отделкой (под ключ). Лучшую по всем характеристикам (Теплопроводность, теплоинерционность, несущая способность, эстэтичность, долговечность и т.д. и т.п.) чем ГБ (посчитаное без чистовой отделки)!

За эстетические и эксплуатационные характеристики мокрого фасада и облицовочного кирпича даже сравнивать не буду (естественно не в пользу мокрого фасада).

Это все прикинуто "на коленке" с запасом! По итогу смета будет дешевле (до 100тыс грн), если сами будете частично прорабом. Да и кирпич я бы на шлакоблок заменил, при утепленной стене 200мм базальта, разници нет ни какой только марку брать 50 (чего тоже хватит с головой пртив 5-10 у ГБ.

 

Если принципиально -мокрый фасад - то смысла в вате нету (это делают только для сравнения производители ГБ) нужно брать 150мм ппс что в итоге тоже будет дешевле и лучше!

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наружная несущая стена в кирпич (250мм) с головой!

Стена в кирпич годится максимум для небольшого гаража... или сарая.

50куб кладки - 50 000грн

50м3 х 400кирпичей х 2,5грн. = 50000грн + цемент, песок, пластификатор, работа...

П.С. не рассуждайте о том, в чём не разбираетесь.

 

Добавлено через 1 минуту

Всієї суми на коробку (100-120м2) це оріентовно скільки?

25000 уе вполне должно хватить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стена в кирпич годится максимум для небольшого гаража... или сарая.
А Игореха-то и не знал...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стена в кирпич годится максимум для небольшого гаража... или сарая

Стены даже в ПОЛкирпича, хватит на три этажа с жб перекрытиями (запас прочности будет выше чем у ГБ 400мм. Она просто не пройдет по ветровым и вне осевым нагрузкам. Не говорите вы, в чем не понимаете, или вы даже нагрузок собирать не умете или диплом купили!

К примеру возьмем нагрузку в нулевом уровне 100 000кг,(100тонн) длина стен 5000см толщина 40см ГБ = 0.5кг/см.кв (запас прочности примерно в 10 раз)! - или 25см кирпич =1 кг/см.кв (запас прочности в 100! раз)

Переведу, кирпичная стена в 250мм в 10раз! прочнее стены из ГБ 400мм.

И если вы не побоялись строить из ГБ, то про гаражик в кирпич вы меня вобще рассмешили, по этой логике из ГБ вообще строить нельзя (с чем Я где-то согласен)!

 

Добавлено через 11 минут

50м3 х 400кирпичей х 2,5грн. = 50000грн + цемент, песок, пластификатор, работа...

П.С. не рассуждайте о том, в чём не разбираетесь.

50кубХ350шт (утолщенного силикатного)=17 500шт *стоимость силикатного кирпича - 2,5грн 44000 +6000(цемент песок)! Нужно признать я здесь забыл добавить ст-ть работ + 20000грн итого - 70 000грн. (что существено не влияет на мой "посыл"!

 

Добавлено через 59 секунд

25000 уе вполне должно хватить.

НЕ выдавайте желаемое за действительное!

 

Добавлено через 12 минут

Всієї суми на коробку (100-120м2) це оріентовно скільки?

Я думаю как минимум в два раза меньше чем написал маэстро!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З якою сумою ви починаєте будову? Я ніяк не відважусь почати

У мене трішки інакше рахуються ресурси на будову. Такщо суми немає. На запитання скільки на коробку в 100м2 один поверх. Відповідаю 100000грн фундамент. 150000 коробка, 150000 дах металочерепиця. Разом 400000грн. (+ - 50000грн) Тобто в 25000 баксів влізає.

 

200мм утепления базальтом - 15 000грн

Де ви таку вату дешеву знайшли, щей 200? Ну нехай можна використати пінопласт, і в 15000 вліземо. Див нижче.

 

Наружная несущая стена в кирпич (250мм) с головой! Грубо:

50куб кладки - 50 000грн

При умові що ви будете обліцовувати обліцовочною цеглою, яку теж треба порахувати.

50м3х400шт.=20000шт цегли х 2грн.\шт= 40000грн.

робота 50м3х450грн= 22500грн

Цемент 3875кг =6500грн

Пісок 16 т = 2600грн

Обліцовка нехай буде 50000грн.

Пінопласт 15000грн.

+ треба додати внутрішню штукатурку у мому розрахунку 26000грн. тут +- 18000 (якщо зробити відношення)

Разом = 154600грн.

Коробка із зовнішнім оздобленням, і штукатуркою і утепленням. У ГБ штукатурка не проводиться, тільки шпакльовка і фарбування.

 

Із ГБ будова більшої площі по кладці, у мене вийшла 130000грн, но там не врахована зовнішня шпакльовка.

Рахувати ГБ влом, так як не мої параметри, но думаю вийде всерівно дешевше на 10-15%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де ви таку вату дешеву знайшли, щей 200?

Да хоть в эпицентре, цены стартуют с 350грн куб и дальше в зависимости от плотности (50 кг) в стены будет достаточно. Точно цену не помню около 500грн/куб если класть толщину 200мм - получится 100грн/кв * 137 м.кв = 13700грн

Т.е. 15 000 - это уже с учетом работы вложить ее во время кладки)

Опять же, не нужно руководствоваться в расчетах сайтами ГБ, они всегда считают вату для мокрых фасадов - а она по цене уже космос!

 

Добавлено через 5 минут

Рахувати ГБ влом, так як не мої параметри, но думаю вийде всерівно дешевше на 10-15%

Да ни когда он не был, и не будет дешевле "по кругу", если считать правильно!

Учтите что это посчитано с наружной отделкой, а ГБ без (я сомневаюсь что вас удовлетворит внешний вид фасада из не отделаного ГБ!

Ну и повторюсь самое главное, что вы получаете за более меньшие затраты больше плюсов - теплее, прочнее, эстэтичней, практичней и т.д. и т.п.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да хоть в эпицентре, цены стартуют с 350грн куб и дальше в зависимости от плотности (50 кг) в стены будет достаточно. Точно цену не помню около 500грн/куб если класть толщину 200мм - получится 100грн/кв * 137 м.кв = 13700грн

В епіцетрі був, бачив ціни за 100мм 360грн\1,4м2

 

Да ни когда он не был, и не будет дешевле "по кругу", если считать правильно!

Так пора***те із розрахунку 50м3 + шпакльовка + фарба, для фасада. Але без внутрішньої штукатурки. Так як треба лише шпаклювати і фарбувати. Я вам порахував коробку із цегли вийшло 155000грн.

 

 

чтите что это посчитано с наружной отделкой, а ГБ без (я сомневаюсь что вас удовлетворит внешний вид фасада из не отделаного ГБ!

Ні мене не влаштує ГБ без зовнішньої обробки. В моїх розрахунках їх немає, так як мені обліцовка цеглою не подобається. І у двох варіантах я прорахував поверхню під фарбу. Тільки у цегли додається штукатурка середина\зовнішня. + шпакльовка + фарба. А у ГБ тільки +шпакльовка + фарба.

 

П.С. я ще не визначився із матерілом стін. Але до нового року планую закупити. Такщо для мене питання цегла\ГБ відкрите!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так пора***те із розрахунку 50м3

50 куб - это кирпич, ГБ - по кубатуре будет почти в два раза больше, соответственно и больше затрат на материалы и на работу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 куб - это кирпич, ГБ - по кубатуре будет почти в два раза больше, соответственно и больше затрат на материалы и на работу!

Ну так конкретніше :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так конкретніше

Я не знаю цен с доставкой ГБ в ваш регион!

Но уверен что для данного примера это будет от 150 000 грн ГБ с работой (без отделки наружной и внутренней) Да и армопояс, арматура, мостики холода - это геморой на фиг он надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре давайте по моїм розрахункам пройдемся. І порахуєм що виходить, там і ціни є на все (дивіться вище)

І так коробка із цегли 0,38м утеплена ватою 100мм заштукатурена всередині\ззовні виходить 156 000грн.

Із ГБ без зовнішньої і внутрішньої обробки виходить 130 000грн. (шпакльовку не рахував) так як по штукатурці також треба шпаклювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре давайте по моїм розрахункам пройдемся. І порахуєм що виходить, там і ціни є на все (дивіться вище)

І так коробка із цегли 0,38м утеплена ватою 100мм заштукатурена всередині\ззовні виходить 156 000грн.

Кирпич 0.25 а не 0.38 и вата НЕ ДЛЯ мокрого фасада а 50 плотность итого посчитано выше -90 000 (с утеплителем 200мм но без отделки)!

Наружную отделку можно не считать т.к. она будет одинакова для ГБ и камня, исключение только мокрый фасад, там будет дорогая вата, лучше пенопласт 150 где-то 300грн/кв(150мм) = примерно 45000грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живая тема, вопрос за засыпку.

 

А на кирпич нужен армопояс под плиты перекрытия вообще?

 

Строение двухэтажное, 17 на 13 пролеты по 6 метров.

 

Первый этаж сделать кирпич + плиты. Второй - газоблок + перекрытие из дерева, чердак и крыша.

 

Выглядит как не глупая идея. Что скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на кирпич нужен армопояс под плиты перекрытия вообще?

 

Строение двухэтажное, 17 на 13 пролеты по 6 метров.

По стандарту треба, в загальному багато хто не робить. Я б просто звязав бетоном із армуванням.

 

Первый этаж сделать кирпич + плиты. Второй - газоблок + перекрытие из дерева, чердак и крыша.

Выглядит как не глупая идея. Что скажете?

Під чердак і кришу треба також армування. Плюс треба придумати як піде утеплювач. Такщо вже краще цеглою вивести все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на кирпич нужен армопояс под плиты перекрытия вообще?

Если опирание по всей толщине стены, то достаточно на раствор с кладочной сеткой. Если просчитались с пролетом и переживаете можно дополнительно пару последних рядов положить с сеткой с "забеганием", цена вопроса "панты" около 5грн/м.

 

Добавлено через 1 минуту

По стандарту треба

Це по якому стандарту?

Шоб вы понимали "по стандарту, по госту и т.п"

Все госты разрабатывались под промышленное и гражданское стр-во!

Для частного стр-ва есть ряд частных трудов и разработки производителей материалов все!

Т.к. подразумевалось что каждый проект будет просчитыватся конструктором, ну а кто у нас этим заморачивается, платит же бабки - заказчик!

Поэтому нет ни одного конструкторского обоснования армопояса для кирпича и т.д. Марка кладки из кирпича при самых кривых руках будет выше 50кг/см.кв Т.е. если вы положите плиту даже на мин ширину опирания 120мм у вас давление под плитой будет до 5 кг/см.кв т.е. в 10 раз меньше!

 

Добавлено через 13 минут

Такщо вже краще цеглою вивести все.

Это 100%, делайте все из одного материала ГБ или кирпич выбирайте!

У каждого материала свой микроклимат, и не комфортно когда допустим сидиш на первом кирпичном этаже, а потом подымаешся в каркасную мансарду (это я на себе проверил)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот смотрел на расчеты по ГБ и никак не могу понять, как у Вас получилось 10 кубов бетона на пояс на дом 100 квадратов?

 

Это при периметре стен 40 метров сечение должно быть 0,25 квадрата, то есь 50 на 50 см. Нормально? Как вы считали вообще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да явно где-то ошибка, даже с учетом внутренних несущих стен дано длина 60м, если делать пояс 300х300 это около 5 кубов...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Периметр стін 60м2, но ви праві перерахував і вийшло всього 9м3 Це ще - 10000 від ціни газобетону.

І того разом ГБ 117500грн. Цегла 130400грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Економія не така й велика, будинок з гб має бути теплішим (менші тепловтрати ) чи ви рахували цеглу з утеплювачем?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...