Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Сейчас делаем дом в стиле шале (только одноэтажный). Действительно в такой местности подобное будет кстати.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

glirus, Маєте зацікавленість?Підйомники близько.

 

а есть варианты рядом? :) если да - можно в личку и порядок цен. пока конечно интерес "мимо проходил", но горы манят, подьёмники тоже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

loader,Справа і зліва по підйомнику ,а в Микуличині таке пивко продають.

474104674_DSC04067.JPG1024.thumb.JPG.aa358422f0b6330026f959be02521cb3.JPG

116015576_DSC04128.thumb.JPG.24b5f01904335fe9c6013936d1ff35fd.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Andrei constructor, Я другого варианта не вижу приемлемого для даного региона,и ландшафта.Традиции и культуру нужно учитывать..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

jake79, Пивоварня знаходиться в с.Микуличин на пересічені вулиць Грушевського і Шевченка..

56199926.thumb.jpg.3af88b6bbd394de9576679bc33245181.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На днях сделали дорогу (прогребли бульдозером) к участку.Документы пока в роботе.

usi_foda_012.thumb.jpg.2fccd733d4663c4f9c356e393c74250f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Музей, От предоставленых вами рисунков подходит мне архитектура фасада,терассы,выступ крыши,стекопакеты большие-это хорошо.Ниже мое фото прототип будущего фасада.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На днях сделали дорогу (прогребли бульдозером) к участку.Документы пока в роботе.

Господарі пасовища знають про дорогу ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пацифист, Вони самі на моє прохання створили цей "автобан".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пацифист, Проект сам робити буду.Навики є.Досвід роботи в будівнитстві не малий, але "Век живи-век учись".Буду всегда рад общению и поучениям.Пока занят землеустройством.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пацифист, Есть на что посмотреть, рустикальный стиль;
.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рустикальный стиль

ага , я навіть не уявляю , у скільки грошей така чудо-хатка вилізла :( . Недавно мій знайомий , лижник зі стажем , придбав землю біля Буковеля і попросив допомогти з прорахунком вартості проекта на будиночок дерев"яний мансардний 6х12 , з благоустроєм території , альтанкою і комунікаціями - все під ключ , кругом-бігом під сотку грошей американських получалось . Так я йому і кажу - скільки ти за цю сотку їздить в Буковель будеш ? А крім Букі є ще і Польща і Австрія... , а так будеш до своєї дачки прив"язаний . Ось так я і не заробив грошей :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пацифист, Треба монету згубити ,комусь віддати,на доргу викинути -щоб ваші заробітки збільшувалися .Першу частину ви зробили-чекайте відповіді.P.S Чим він керувався коли купував клаптик,,??
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
З Різдвом Христовим!Щоб ці відсвяткували і наступні дочекались!!!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Доброго времени суток!

Подруга хочет купить землю в Карпатах для строительства дома. Но, не знает к кому обратится за советом, где и как. Так как сама с Киева.

Поделитесь инфор.,пожалуйста, к кому обратится!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно поискать на сайтах по Ивано-Франковской области,что-бы изучить цены и предложения.Я брал через знакомых.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поэтому и обратилась на форум, так как выставляла объявление на строительных сайтах. Но, звонят только с Киева.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пряме призначення будівлі для життя ,чи здаватись туристам.Бо для тур-оренди будувати недалеко лижних трас,та маршрутів.Взагалі які райони Карпат до вподоби Вам.Я вам поціні зорієнтую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З моєї точки зору перспективніше Яремчанський район.Є такі ділянки в горах на продаж до яких нема дороги а саме головне вода ,можливість скважину до 60м пробурити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

бригада с большим опытом работы,строим коттеджи, бани из оцилиндрованного бруса от 50$.м2,

по Украине и Р.Б. Также отделка "под ключ"

(электрика,отопление, вода,сан.узлы и др.)

Качественно, быстро, цена по договоренности.

р-н Буковель,

Яремче, Ивано-Франковская область

(ссылка устарела)

 

так же могу помочь в приобретении земельных участков

 

мои контакты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Розглядаю варіанти подудови невеликого котеджу для нетривалого періодичного проживання у Микуличині або Ворохті.

Буду вдячний за будь-яку інформацію із цього приводу. Цікавить варіанти проектів, вартість матеріалів і інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Страшна бюрократія заселилася в канторах землеустрою,а "на ручку положити-100%".Чим лікувати - цю ситуацію навіть страшно сказати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Страшна бюрократія заселилася в канторах землеустрою,а "на ручку положити-100%".Чим лікувати - цю ситуацію навіть страшно сказати.

 

Наглостью, нежеланием платить взятку и готовностью обратиться в органы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...