Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

штукатурка

priymashuk

Рекомендовані повідомлення

какая штукатурка лучше и дешевле по газоблоку!!!!

 

Та, которая не отвалится. Спросите у Госпела, он гуру штукатурки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гипсова звичайно!!! і тут немає чого задумуватись. А ще краще виготовити цю гіпсову штукатурку одразу під фарбу чи шпалери без шпаклювання!!!!!!!!!!!! Так вийде економія на етапі шпаклювання.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще краще виготовити цю гіпсову штукатурку

Тобто, збудувати міні-завод? навпроти будинку... на місці дитячого майданчика:)

Лінія... думаю, десь три мільйони євро потягне.:sorry:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как внутри штукатурится термодом (пенопласт) Есть желание сделать машинную штукатурку, возможно ли?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как внутри штукатурится термодом (пенопласт) Есть желание сделать машинную штукатурку, возможно ли?

 

Не только возможно,но и желательно.Сейчас мой плиточник выполняет облицовку в оштукатуренном гипсом термодоме нашего форумчанина в Процеве.Качество работ-идеальное,штукатурил тоже кто то из форумчан.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. никаких дополнительных подготовительных работ перед машинной штукатуркой по пенопласту проводить не нужно?? Я интересовался ручной штукатуркой, так штукатур сказал, прежде чем штукатурить по пенопласту необходимо нанести клеевой состав с армирующей сеткой (как под короед) и только потом штукатурить. Так ли это? Спасибо. И ещё, потолок подшит гипсокартоном, хочу поверх обшить МДФ вагонкой, последовательность, можно ли это делать после штукатурки? Или до?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Меня тоже интересует вопрос штукатурки по газоблоку, ЦПИ возможно или только гипсовая? И интересует особенности под плитку, надо ли грунтовать, сетку и тд?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

никаких дополнительных подготовительных работ перед машинной штукатуркой по пенопласту проводить не нужно?

Если машинным способом то, согласно техкарты Кнауфа, термодома грунтуются Бетоконтактом и штукатурятся гипсовыми смесями с применением штукатурной сетки в толщине слоя.

 

Добавлено через 2 минуты

Меня тоже интересует вопрос штукатурки по газоблоку, ЦПИ возможно или только гипсовая? И интересует особенности под плитку, надо ли грунтовать, сетку и тд?

Можно и ЦПИ и гипсовой. Под плитку штукатурка просто не заглаживается.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, збудувати міні-завод? навпроти будинку... на місці дитячого майданчика:)

Лінія... думаю, десь три мільйони євро потягне.:sorry:

 

Якщо для Вас "виготовити штукатурку під фарбування" - озназає збудувати завод по виробництву штукатурки, то більше нічого думати тут не потрібно:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо для Вас "виготовити штукатурку під фарбування"

Якщо, покажете мені гіпсову штукатурку, в якої фактура основи , буде готова під фарбування... без шпаклювання фінішом. І без "бичин" при боковому освітлені....

То подарую Вам, один з моїх заводівЖ-)

Може хіба шо, в тому випадку, якщо для Вас фарбування макловіцею чи мітлою вважається - якісним.

То тут не поспориш... Можна для такого фарбування, й вилами штукатурити.:bad:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо, покажете мені гіпсову штукатурку, в якої фактура основи , буде готова під фарбування... :

 

Завтра роблю стелю

Через 2 дня приходите дивитись

 

Документік на заводік прихопіть, якщо є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завтра роблю стелю

Через 2 дня приходите дивитись

 

Документік на заводік прихопіть, якщо є

 

друже,одной мр75 под покраску не встречал на своей практике.

может и можно,но не в жилых помещениях.

в вашем случае наверное трудозатраты превышают прибыль.(+/- 400грн)

где заканчиваете потолок?

и просьба расскажите про весь потолочный пирог,есть желание вам пожать руку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Документік на заводік прихопіть, якщо є

Заводіка поки що немаю, але скоро придбаю...:D

Оскільки, дуже часто доводиться переробляти на обєктах після таких "віртуозів" як- ВИ. Ці переробляння, приносять репутацію... репутація збільшує- рекламу... Реклама - збільшує ціну . А там і завод придбаю. Ж-)

За послідній місяць, вже два таких обєкти просили переробити. Тому, поки що, могорич з задоволенням поставив би.;)

 

может и можно,но не в жилых помещениях

Підїзди і гаражі... це все що спало на думку:bad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. никаких дополнительных подготовительных работ перед машинной штукатуркой по пенопласту проводить не нужно?? Я интересовался ручной штукатуркой, так штукатур сказал, прежде чем штукатурить по пенопласту необходимо нанести клеевой состав с армирующей сеткой (как под короед) и только потом штукатурить. Так ли это? Спасибо. И ещё, потолок подшит гипсокартоном, хочу поверх обшить МДФ вагонкой, последовательность, можно ли это делать после штукатурки? Или до?

На практике, перед нанесением штукатурки, пенопласт перетягиваем клеем с армирующей сеткой. А уже после высыхания клея, наносится штукатурка(любая, но предельно-допустимый слой).

Как по мне, вагонку нужно шить после влажных работ, чтобы не покрутило. УДАЧИ...;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо, покажете мені гіпсову штукатурку, в якої фактура основи , буде готова під фарбування... без шпаклювання фінішом. І без "бичин" при боковому освітлені....

То подарую Вам, один з моїх заводівЖ-)

 

А Я на заводік то повівся, а тут на тобі....

 

Заводіка поки що немаю, але скоро придбаю...

Оскільки, дуже часто доводиться переробляти на обєктах після таких "віртуозів" як- ВИ. Ці переробляння, приносять репутацію...

 

Здається мені, хороша репутація ходить далеко від Вас, а от пустий базар Ваш близький друг!

 

Добавлено через 14 минут

в вашем случае наверное трудозатраты превышают прибыль.(+/- 400грн)

где заканчиваете потолок?

и просьба расскажите про весь потолочный пирог,есть желание вам пожать руку.

 

 

"Без труда - не витащиш рыбку из пруда"

 

По стелі тема закрита... 12 кв.м. не показник. Не хочу щоб потім написали, що я навмисно зробив, щоб похвастатись.

 

Трохи пізніше зустрінемось на моєму обєкті, де буде нормальна квадратура. Потиснемо руки і поділимось порадами з власного досвіду:good:.

 

Такий діалог я завжди підтримаю, а от на пусті провокації :mad:більше не клюну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а от пустий базар Ваш близький друг!

 

gochyk,

Раз пішла така каша... маю питання...

1. В якому регіоні знаходитеся Ви і Ваш обєкт? 12 квадратів цілком достатньо

2. Опишіть будь ласка- весь процес... чим працюєте, яка поетапність і т. д.?

Змінено користувачем Чуля
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...