Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Может проще связать показания инвертора с теплой зимой и очень ранней весной, а не вирусом?

Прошлой весной, в конце марта мело так ,ч

то снег девать некуда было!

Змінено користувачем rrrew6762
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может проще связать показания инвертора с теплой зимой и очень ранней весной, а не вирусом?

Прошлой весной, в конце марта мело так ,сто снег девать некуда было!

Шутки-шутками но сравнение генерации за четыре года с 2016. :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шутки-шутками но сравнение генерации за четыре года с 2016. :(

Потому что небыло такой весны! В прошлом году, в это время,

снег стоял на батареях!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4.1грн на карточку вместо 4.55 реальных по курсу для станций с 2016 по 2019.

 

Щось ви не так рахуєте,для СЕС 2016 р.-534.31 грн,для СЕС 2017-2019 р.р -508.58 грн,для СЕС 2020 р.-457.12 грн.....Це згідно нової постанови НКРЕ та мінус 19.5% податку.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це згідно нової постанови НКРЕ та мінус 19.5% податку.....

Что то не видно в представленных документах о том что вступает в силу после опубликования в "Урядовом кур'єрі". Я что то пропустил? Теперь публикация не обязательна? Кто в курсе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что то не видно в представленных документах о том что вступает в силу после опубликования в "Урядовом кур'єрі". Я что то пропустил? Теперь публикация не обязательна? Кто в курсе?

Якщо по простому, то рішення НКРЕКП не відносяться за своїм "рангом" до нормативно-правових актів, які обов'язково повинні публікуватися в "Урядовому кур'єрі" чи інших подібних офіційних джерелах, аби вступити в силу. У самій постанові зазначено, що вона вступає в силу з наступного дня після публікації на офіційному веб-сайті НКРЕКП. Даний порядок відповідає чинному Регламенту НКРЕКП.

Щоправда, до нещодавніх змін у Регламенті НКРЕКП(від 17.01.2020), постанови такого змісту, таки, потрібно було публікувати в "Урядовому кур'єрі", про що і зазначалося в попередніх постановах, а тепер можна просто на сайті - це напевне, одне із ряду тих покращень, після яких нам всім, дійсно, стане жити краще й легше.)

Доречі, вже з'явилася публікація самої постанови з новими тарифами на сайті: www.nerc.gov.ua/?id=50515 .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щойно помітив, що у прийнятій постанові і проекті постанови, який я викладував перед цим, різняться значення тарифів. Їх, таки, перерахували - трішки збільшили, а я вже грішив, що вони й правильно порахувати не можуть)

Вибачте, що попередньо трішки увів в оману і надав не підтвердженні данні, не дочекавшись офіційної публікації.:sorry:

4.thumb.PNG.903896770c447d249c1870b5f004a8ba.PNG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, вже з'явилася публікація самої постанови з новими тарифами на сайті: www.nerc.gov.ua/?id=50515 .

 

То це вже мабуть остаточні......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То це вже мабуть остаточні......

Так, остаточні... Хоча, я був би не проти, якби вони їх ще раз перерахували, але вже по теперішньому, більшому курсу.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, остаточні... Хоча, я був би не проти, якби вони їх ще раз перерахували, але вже по теперішньому, більшому курсу.)

 

не переживайте. далі буде по 35...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо у мене висота столу під сонячні панелі 5м труба 50*50*3мм.достатньо буде 1.5метра копати яму під залив бетону. стовби на відстані 3метри одне від одного. не повивертае?

Виглядає( навіть без розрахунку) дещо невідповідно до конструкції. Взяли б трубу 80х60х2, по ціні напевно навіть дешевше, але жорсткість конструкціїї набагато більше. Щодо глибини, то у мене сантиметрів десь біля 90 заглиблено і нічого не повивертало. на таку висоту для жорсткості, бажано, пару розкосів кинути( хоч по краях) у двох площинах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виглядає( навіть без розрахунку) дещо невідповідно до конструкції. Взяли б трубу 80х60х2, по ціні напевно навіть дешевше, але жорсткість конструкціїї набагато більше. Щодо глибини, то у мене сантиметрів десь біля 90 заглиблено і нічого не повивертало. на таку висоту для жорсткості, бажано, пару розкосів кинути( хоч по краях) у двох площинах.

 

у вас висота теж 5 метрів чи більше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виглядає( навіть без розрахунку) дещо невідповідно до конструкції. Взяли б трубу 80х60х2, по ціні напевно навіть дешевше, але жорсткість конструкціїї набагато більше. Щодо глибини, то у мене сантиметрів десь біля 90 заглиблено і нічого не повивертало. на таку висоту для жорсткості, бажано, пару розкосів кинути( хоч по краях) у двох площинах.

 

На стійки бажано не менше 3 мм,або хоча би залити стійки всередині бетоном,що би корозія не їла метал...А на рахунок глибини,то тут залежить ще й від розмірів ями,я наприклад бурив буром на 25 см,то заглибив на 1,1-1,2 метри....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут залежить ще й від розмірів ями
И от грунта. На слабом песке может и вылететь
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер форумчане! Имею станцию на панелях Risen RSM120-6-285P/5BB, half cell, 285 Вт. Есть место еще для 8 щтук. Не могу на рынке найти такие же. Все везет монокристаллы. Кто может подсказать где можно купить такие же или помочь в адекватной замене(что-бы не сделать хуже и работало все правильно). В полях 18 панелей добавлю до 22 штук.

И еще вопрос если над одной панелью будет висеть провод (1см тень, на углу одной половины панели халф сел). Мне эта тень просадит только одно поле или все МТТР(как говорил: 2 поля по 18(будет 22))?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас висота теж 5 метрів чи більше?

З вищої сторони біля 5 м.

 

Добавлено через 2 минуты

На стійки бажано не менше 3 мм,або хоча би залити стійки всередині бетоном,що би корозія не їла метал...А на рахунок глибини,то тут залежить ще й від розмірів ями,я наприклад бурив буром на 25 см,то заглибив на 1,1-1,2 метри....

Стійка герметична ( заварена з усіх боків), але для самозаспокоєння пролита відпрацьованим мастилом з добавкою парафіну.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И никакого коллапса энергетики не случилось, как нам ту вещали.

 

У березні відновлювальна енергетика забезпечувала майже 70% українського попиту

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И никакого коллапса энергетики не случилось, как нам ту вещали.

 

У березні відновлювальна енергетика забезпечувала майже 70% українського попиту

 

:flag1:

Ну таки да. Особо если не смотреть на график производства в статье, на которую ссылаются в сообщении. expro.com.ua/novini/generacya-z-vde-perevischila-potujnst-tes-u-14-razi-ta-dosyagla-34-gvt

 

Любят некоторые вырвать из контекста какой то бред и вставить как неоспоримый факт.

 

Особо понравилось

Заступник генерального директора з продажів на оптових ринках «Енергоатом-Трейдинг» Роман Сутченко на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив, що «зелена» генерація забезпечила левову частку попиту на 13-ту годину з поставкою на 27 березня.
на которой и построен бред сивого мерина.

 

Кстати, по стоимости покупки ВДЭ таки да. Порядка 70%. При выработке 20%.

Золотая ВДЭ однако.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну таки да. Особо если не смотреть на график производства в статье, на которую ссылаются в сообщении. expro.com.ua/novini/generacya-z-vde-perevischila-potujnst-tes-u-14-razi-ta-dosyagla-34-gvt

 

Любят некоторые вырвать из контекста какой то бред и вставить как неоспоримый факт.

 

Особо понравилось

на которой и построен бред сивого мерина.

 

Кстати, по стоимости покупки ВДЭ таки да. Порядка 70%. При выработке 20%.

Золотая ВДЭ однако.

"попит" переводится как спрос.

ГЕС и ГАЭС тоже возобновляемые источники.

Солнце и ветер превысило генерацию в 1,4 раза тепловиков и прогнозируемого коллапса на случилося :)

ГАЭС работали как аккумуляторы на закачку как я и писал раннее.

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"попит" переводится как спрос.

ГЕС и ГАЭС тоже возобновляемые источники.

Солнце и ветер превысило генерацию в 1,4 раза тепловиков и прогнозируемого коллапса на случилося :)

ГАЭС работали как аккумуляторы на закачку как я и писал раннее.

:flag1:

ГАЭС аж 0,1 ГВт? Вы реально считаете что 0,016% может балансировать рынок? Ну-ну. :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ГАЭС аж 0,1 ГВт? Вы реально считаете что 0,016% может балансировать рынок? Ну-ну. :fool:

Я вижу что коллапса не произошло :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер форумчане! Имею станцию на панелях Risen RSM120-6-285P/5BB, half cell, 285 Вт. Есть место еще для 8 щтук. Не могу на рынке найти такие же. Все везет монокристаллы. Кто может подсказать где можно купить такие же или помочь в адекватной замене(что-бы не сделать хуже и работало все правильно). В полях 18 панелей добавлю до 22 штук.

Якщо вже, зовсім, ніде знайти... потрібно просто підібрати панелі із такими самими, або хоча б подібними робочими параметрами, а саме по струму і напрузі. Робоча сила струму при номінальній потужності не повинна бути меншою, показників ваших панелей, щоб не створювати "вузьке місце" в стрінзі і не тягнути всю систему за собою, але й не повинна сильно відрізнятися. І не забувати, що у Вас half cell, хоча, якщо не має затінення на всій робочій площині, то вони, впринципі, працюють так само як і звичайні фотомодулі.

Найкраще знайти хоча б панелі того ж виробника й із тої самої серії, але більші по потужності на 5-10 Вт. Вони просто, будуть працювати по потужності на рівні із Вашими.

Якщо я не помиляюся, то в теорії це виглядає якось так. А взагалі, спробуйте глянути на промі чи олх, можливо, й не доведеться мудрувати)

Змінено користувачем Serg017
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...