Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

А що ти скажеш, коли ти виховання, а воно стало наркоманить?

Діти не яка не інвестиція, то маячня

Гарне виховання на виході то чисто ілюзія батьків, як тільки ця людина навчиться сама аналізувати, здобуде свій досвід, все

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що ти скажеш, коли ти виховання, а воно стало наркоманить?

 

буду вважати , що то моє недопрацювання

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду вважати , що то моє недопрацювання

 

Достатньо безбатченків, що стають іспішними в житті, або нам так вважається

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достатньо безбатченків, що стають іспішними в житті, або нам так вважається

 

в мене більшість однокласників чоловічої статі , які пішли після 8 класу , стали наркоманами та загинули до 25+/- рочків.

 

я не погано знаю - як то сталося .

то була , або відсутність батька , або повна неспроможність батка - сироти війни виховати сина .

Навіть знаю випадки , коли відсутність батька боляче вдарила "через покоління" - хлопець , який не отримав батьківські патерни , але вирулив , в свою чергу не передав батьківські патерни сину , і той пропав - став ігроманом .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є і такій досвід, але зауважу, це наслідки срср

 

хіба від того легше стало ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І так - діті - то дуууже дорогий та дууже тривалий проект .

Да ладно. Сложный, требующий сил, нервов и времени, но я видела успешные проекты при наличии ну совсем небольших сумм :)

Самому жити набагато дешевше та легше .

Это зависит от того, что Вам в кайф. Я вообще за то, чтоб люди, которым дети не в кайф, их не заводили. Есть масса народа, которые заводят себе собак, лошадей и так далее ... Это, как бы тоже ну совсем не дешево и создает трудности и проблемы, тем не менее ... А участок с грядками и цветами сколько сил и времени требует? Фактическая выгода равно 0. Там не менее ... И дети так - заводим, если не представляем жизни без них ... Иначе - ну зачем себя и их мучать? Вы, например, разве не получили тот опыт, который хотели? Или Вы рассчитывали на какую-то финансовую отдачу? Так с чего бы это?

Вони були більш розважливі , ніж я . Вони заощадили дуже багато грошей , часу та нервів , а в підсумку - життєвих сил .

Что случилось? Дете женилось? :shock:

 

Мне, например, понравилось :) Я еще надеюсь лет через 5 в бабушку поиграться :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тільки у випадку дітей , монетизовувати інвестиції вони будуть на свою користь

Да ладно :) Знаю массу примеров, когда перепадало и тем, кто инвестировал в проект ;) Правда, если учили, что "ты такой классный и тебе все должны, а ты никому ничего не должен", то как бы может и не перепасть чисто потому, что ребенок усвоил науку ... :grin:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ладно. Сложный, требующий сил, нервов и времени, но я видела успешные проекты при наличии ну совсем небольших сумм :)

 

Не обов'язково вкладати у дитину свої гроші - можна вкласти чужі гроші .

 

Бачив я таке , бачив .:lol::lol:

Таке можливо , якщо присмоктатися до "грантів" - коли умовна "ціна навчання

у Гарварді" оплачується не за рахунок кишені батьків , а за рахунок грантодвця - держави , або приватного ( на прикладі спорту - Оксана Баюл , Ганна Курнікова , Андре Агассі , сестри Вільямс , Маша Шарапова , Андрій Шевченко , Алекс Лень е.т.с. - перелік відомих успішних спортсменів грантоїдів майже не обмежений )

 

Так , іноді навіть трапляються випадки , коли грантоїди досягають не аби чого , а їхнім батькам то майже нічого не вартує.

 

 

Але , я дуже добре знаю, яка шалена гризня проміж батьками та накрученими їми дітлахами за ті "гранти" на прикладі спорту - плавання , фуболу , баскетболу е.т.с. - де б ми не були - навколо одні й ті самі морально скалічені люди б'ються за гранти , використовуючи дітей у якості аватарів.:lol::lol:

Немає такої найбруднішої підлості , на яку б потенційні грантоїди не пішли б заради отримання грантів . Коцання метрики на пару-трійцю років та підкуп тренерів та селекціонерів, доноси-поклепи "на гору" - то наймізерніше з того , на що вони йдуть .:lol:

 

У славетного футболіста Андрія Шевченка "чомусь" однокласники виявилися на два роки старші за нього :lol: А от ви замислювалися , що стало з його друзями дитинства , яким батьки не додумалися "коцнути метрику" , та вони "не сподобалися" дитячому тренеру-селекціонеру ?

goal.net.ua/transfer/128189.html

 

АНДРЕЙ ШЕВЧЕНКО: МОИ ДРУЗЬЯ ПОГИБЛИ. ОТ АЛКОГОЛЯ, НАРКОТИКОВ, ОРУЖИЯ

 

 

 

А ви знаєте що мама Ганни Курнікової поставила Ніку Боллетьєрі умову - або в тебе "за гранти" тренується моя донька , або Маша Шарапова , і Маша з татом змушені були йти просто неба , тому , що мама Ганни страшенно ревнувала до "ще однієї привабливої перспектиної білявки з Росії" ?:unknown:

 

 

Ось про те цікава книжка , якщо є час та цікавість

www.nauka.x-pdf.ru/17istoriya/442848-1-istoriya-odnogo-rebenka-tennisnogo-avtor-dmitriy-kulikov-posvyaschaetsya-vsem-kto-pil-pet-ili-tolko-sobiraetsya-is.php

Ну і далі екстраполюйте - у якому пеклі варятся діти:unknown:

 

А це ж діти - на відміну від морльно скалічених дорослих , з них ще можна було б гідних людей виховати :unknown:

 

Але , нікому те не треба . Нажаль. Світлину легко можна так само екстраполювати на будь яку сферу людської діяльності .

wIMTY9NpODc.jpg.328a4d7b5be6e65a849cc76da812b70d.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ладно :) Знаю массу примеров, когда перепадало и тем, кто инвестировал в проект ;) Правда, если учили, что "ты такой классный и тебе все должны, а ты никому ничего не должен", то как бы может и не перепасть чисто потому, что ребенок усвоил науку ... :grin:

 

 

Я не планую ( і ніколи не планував ) жити за рахунок дітей .

 

А ви розраховуєте на "пожити за рахунок дітей" ? Ну , в вас доньки - якщо війдуть заміж за умовного Білла Гейтса - то чому б ні ?

з.І.

Най так - аби не було так , як сталося як з Тайгером Вудсом , Анатолієи Тимощуком , Брюсом Віллісом та багатьма іншими

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отдачу? Так с чего бы это?

 

Что случилось? Дете женилось? :shock:

 

Дякую , він поки ще не захворів на голову .

 

 

Если в семье только одна баба , она может вырасти эгоисткой ...

- Турецкая мудрость

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Мне, например, понравилось :) Я еще надеюсь лет через 5 в бабушку поиграться :)

 

от в кого доньки - ті нехай "в бабушку" і граються:lol::lol::lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от в кого доньки - ті нехай "в бабушку" і граються:lol::lol::lol::lol::lol:

 

а если сын - то нельзя ?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если сын - то нельзя ?:rolleyes:

 

син каблук/бабораб - то вже не твій син , то раб тещі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

син каблук/бабораб - то вже не твій син , то раб тещі

 

Ну Игорь (с):evil:

Ну почему так мрачно все?

Если у тебя так в жизни сложилось - не значит, что у всех так

Слава сами знаете кому - у меня и сын, и дочка

Сын уже женат, тещиным баборабом не стал

Зато невесточка - моя лучшая подружка

Правда, я до сих пор вздрагиваю, когда она меня мамой называет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обов'язково вкладати у дитину свої гроші - можна вкласти чужі гроші .

Бачив я таке , бачив .:lol::lol:

Таке можливо , якщо присмоктатися до "грантів" - коли умовна "ціна навчання у Гарварді" оплачується не за рахунок кишені батьків , а за рахунок грантодвця - держави , або приватного ( на прикладі спорту - Оксана Баюл , Ганна Курнікова , Андре Агассі , сестри Вільямс , Маша Шарапова , Андрій Шевченко , Алекс Лень е.т.с. - перелік відомих успішних спортсменів грантоїдів майже не обмежений )

Да. Куча людей, достигших серьезного успеха, готова помочь другим детям, чьи родители не имеют кучу денег, достичь его тоже. Правило "мне в свое время помогли, а теперь я помогаю вам, а вы, если добьетесь, то тоже будете помогать следующему поколению" как бы в жизни реально работает. Более того, эти грантодатели реально ИЩУТ талантливых детей, чтоб поддержать их.

 

Так , іноді навіть трапляються випадки , коли грантоїди досягають не аби чого , а їхнім батькам то майже нічого не вартує.

Ага. Можно подумать, что деньги, то единственное. Чтоб ребенок попал на гранты, он для начала хоть что-то добиться должен. И от родителей это требует достаточно не мало времени и сил - крутые кроссовки тут второстепенно

 

Але , я дуже добре знаю, яка шалена гризня проміж батьками та накрученими їми дітлахами за ті "гранти" на прикладі спорту - плавання , фуболу , баскетболу е.т.с.

А что там грызться? На соревнованиях все видно - кто быстрее плывет, кто лучше бросает ... Тут как раз играют личные достижения ребенка ...

 

- де б ми не були - навколо одні й ті самі морально скалічені люди б'ються за гранти , використовуючи дітей у якості аватарів.:lol::lol:

Немає такої найбруднішої підлості , на яку б потенційні грантоїди не пішли б заради отримання грантів . Коцання метрики на пару-трійцю років та підкуп тренерів та селекціонерів, доноси-поклепи "на гору" - то наймізерніше з того , на що вони йдуть .:lol:

Это на Гарвардскую стипендию? Хи-хи :) Да и после 18 эта метрика ни на что не влияет

 

У славетного футболіста Андрія Шевченка "чомусь" однокласники виявилися на два роки старші за нього :lol: А от ви замислювалися , що стало з його друзями дитинства , яким батьки не додумалися "коцнути метрику" , та вони "не сподобалися" дитячому тренеру-селекціонеру ?

И что? Есть куча способов избежать столь грустной участи. Свет клином не сошелся на футболе. Но, могу поспорить, что там родителям явно было не до детей. Кстати, Вы думаете, что среди этих наркоманов были таланты уровня Шевченка? Хотя бы по трудолюбию и настойчивости в достижении цели?

 

А ви знаєте що мама Ганни Курнікової поставила Ніку Боллетьєрі умову - або в тебе "за гранти" тренується моя донька , або Маша Шарапова , і Маша з татом змушені були йти просто неба , тому , що мама Ганни страшенно ревнувала до "ще однієї привабливої перспектиної білявки з Росії" ?:unknown:

Ну и что? Нік Боллетьєр единственный тренер в этом мире? И что, никто не подобрал бедную талантливую девочку Машу?

 

Але , нікому те не треба . Нажаль. Світлину легко можна так само екстраполювати на будь яку сферу людської діяльності .

Мы с вами живем в разных мирах :) Мой опыт показывает, что дети при желании и помощи родителей могут при определенных усилиях реализовать свои таланты в этом мире. Некоторым удается это сделать даже без помощи родителей ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не планую ( і ніколи не планував ) жити за рахунок дітей .

Так чего же такое переживание за то, что монетаризация Ваших усилий будет не на Ваш счет? :unknown:

А ви розраховуєте на "пожити за рахунок дітей" ? Ну , в вас доньки - якщо війдуть заміж за умовного Білла Гейтса - то чому б ні ?

Не надо мне таких зятей. :) Счастья женам они не принесли :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от в кого доньки - ті нехай "в бабушку" і граються:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Есно. С Вашими взглядами на жизнь поиграться в дедушку не получится :grin:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крутые кроссовки тут второстепенно

...

 

ну то дивлячись в якій парафії ви сподіваєтеся досягти успіхів :lol:

 

А что там грызться? На соревнованиях все видно - кто быстрее плывет, кто лучше бросает ... Тут как раз играют личные достижения ребенка ...

...

 

тільки не очевидно - хто на два-три рочки старший ( бо метрика коцана ) , хто на два-три рочки більше займаеється фахом , в кого перші тренери більш фахові

 

Ну и что? Нік Боллетьєр единственный тренер в этом мире? И что, никто не подобрал бедную талантливую девочку Машу?

 

та Машу так "підібрали" , що вони з татом ледь у пожиттєвому рабстві не опинилися :grin:

 

после 18 эта метрика ни на что не влияет

 

ну , в спорті , зазвичай - хто до 18 "гранти" не отримав - той , вважай , і не полетів .

 

 

в спорті найзапекліша гризня за "гранти" саме на самому початку "кар'єри"

 

 

 

Добавлено через 59 секунд

Есно. С Вашими взглядами на жизнь поиграться в дедушку не получится :grin:

 

та й начхати :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну Игорь (с):evil:

Ну почему так мрачно все?

Если у тебя так в жизни сложилось - не значит, что у всех так

Слава сами знаете кому - у меня и сын, и дочка

Сын уже женат, тещиным баборабом не стал

Зато невесточка - моя лучшая подружка

Правда, я до сих пор вздрагиваю, когда она меня мамой называет

 

Ну ми ж не ваш випадок розглядаємо , а ситуацію вкрай обмежних ресурсів у якій перебуває понад 90 % мешканців України.:lol::lol::lol::lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну то дивлячись в якій парафії ви сподіваєтеся досягти успіхів :lol:

Естественно. Если хотите достичь успехов там, где такие правила игры, то готовьтесь стать сволочью и растопырить локти. Я в такие места не лезу и детям не советую. :pozor: Слава Богу, у моих другой хист. Без таких зашкваров. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Естественно. Если хотите достичь успехов там, где такие правила игры, то готовьтесь стать сволочью и растопырить локти.

 

а можна просто не рвати дупу заради грантів , а займатися улюбленною справою в своє задоволення , просто - на власні кошти , тихо посміюючися з гіпермотивованих , накручених батьками грантоїдів

 

Я в такие места не лезу и детям не советую. :pozor:

 

тобто зі спортом в вашіх дівчат взагалі не склалися стосунки ? :unknown:

 

а як же ви їм тіло загартовували ?:unknown:

 

 

вважаю 4 інтенсивні "уроки" фізкультури щодня = необхідною умовою для розквіту молодого організму .

 

Слава Богу, у моих другой хист.

 

Не всім вдається знайти себе так швидко , як вашим дівчатам .

Особливо це стосується хлопців . На відміну від "швидкостиглих" дівчат , яким треба якомога швидше народжувати лічінуса , щоб не пролетіти повз дітей , як фанера над Парижем .

 

Багато хто з хлопців по справжньому розквітає ~+/- к 30 рокам - їм квапитися нема куди.

На відміну від бабів , яким будь-що треба народити , для більшості чоловіків , діти , то взагали - тягар .

І це - не так погано , як ви тут розповідаєте.

Це - Природа Людства.

 

Без таких зашкваров. :)

 

ви точно зараз правильно використали слово "зашквар" ?:fool:

 

З яких пір прокачувати душу й тіло дитини завдяки спорту стало зашкваром ? :fool:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На відміну від бабів , яким будь-що треба народити , для більшості чоловіків , діти , то взагали - тягар .

І це - не так погано , як ви тут розповідаєте.

Це - Природа Людства.

 

природа человечества- как раз рожать детей и продлять свой род, а не вымереть холостяками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...