Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ворота проём 6м

rmick

Рекомендовані повідомлення

це до кого запитання було?

До Вас! Не дуже ще вмію цитувати првідомлення. Я бачу, Ви там рекомендевали людині ворота без противаги з направляючим рельсом, але я не зміг знайти в Гуглі ні фото ні відео таких. Може у Вас є? Ви б дуже мені допомогли. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До Вас! Не дуже ще вмію цитувати првідомлення. Я бачу, Ви там рекомендевали людині ворота без противаги з направляючим рельсом, але я не зміг знайти в Гуглі ні фото ні відео таких. Може у Вас є? Ви б дуже мені допомогли. Дякую!

У вас гугл не правильный

https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%BF%D0%BE+%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D1%83+%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%83&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что Ваш гугл нашел по этой ссылке? Есть пример ворот без противовеса? Видео там тоже наглядного нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что Ваш гугл нашел по этой ссылке? Есть пример ворот без противовеса? Видео там тоже наглядного нет.

Попробуйте может другим поисковиком, или может более усерднее

kak-sdelat-otkatnyie-vorota-sovetyi-spetsialista-01.jpg.66fa8ce7fedc87495c23c78fd3bfdd70.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что Ваш гугл нашел по этой ссылке? Есть пример ворот без противовеса? Видео там тоже наглядного нет.

 

Не отримали файл з фото? Наче ж відправляв на пошту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не отримали файл з фото? Наче ж відправляв на пошту
Отримав, дякую!

 

Шановні форумчани, хто мав справу з такими воротами - що скажете?

 

 

Можуть зробить половину 3.5м в відкивать можна кажну половину окремою кнопкю. Тобто в гараж - відкриваю одну половину, в двір іншу. І скадання гармошкою дасть можливість вмістити їх в моєму дворі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...