Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Залишилось в мене одне питання щодо подання повідомлення про початок будівельних робіт. Якщо це повідомлення як і будівельний паспорт діє безстроково, то краще його подати відразу після отримання будівельного паспорту, чи вже потім коли саме почнуться будівельні роботи? Які тут є нюанси? Ось тут Юрій пише, що повідомлення можуть взагалі не зареєструвати, якщо в базі даних були допущені помилки при реєстрації будівельного паспорту. Тоді краще подати повідомлення раніше, щоб встигнути вирішити можливі негаразди?

 

Помилку можуть зробити в будь-який момент.

Напевне краще подавати відразу - я чекаю на реєстрацію майже місяць, хтось писав, що чекає ще більше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швидкість роботи "Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області" просто неймовірна: за 01.03.2021 в реєстр було внесено 37 документів: повідомлень про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність до експлуатації об’єкта!!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де їх подивитись? Може там серед них і моя є...

 

e-construction.gov.ua/permits_doc_new

Найкраще шукати за кадастровим номером.

Якщо ж ввести назву органу, що видає/реєструє - то можна побачити які документи були оформлені

 

Добавлено через 2 минуты

Варто звернути увагу, що там є два розділи : від 06.07.2020 та до 06.07.2020

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

e-construction.gov.ua/permits_doc_new

Найкраще шукати за кадастровим номером.

Якщо ж ввести назву органу, що видає/реєструє - то можна побачити які документи були оформлені

 

Добавлено через 2 минуты

Варто звернути увагу, що там є два розділи : від 06.07.2020 та до 06.07.2020

 

Шукати можна, але результати пошуку не гарантовані.

Мій будівельний паспорт не знаходить ніяким чином, хоча він є і за посиланням відкривається. Пробував шукати і за номером, і за номером ділянки і по своїм ідентифікаційним даним. Результатів - 0.

 

ПС. Перевірив тільки що ще один раз. За реєстраційним номером почав знаходити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швидкість роботи "Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області" просто неймовірна: за 01.03.2021 в реєстр було внесено 37 документів: повідомлень про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність до експлуатації об’єкта!!!!

 

Цифра начебто не велика, але з урахуванням, що реєстрацію проводить одна людина -це трошки меньше 13 хвилин на один документ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПС. Перевірив тільки що ще один раз. За реєстраційним номером почав знаходити.

Який саме реєстраційний номер, вхідний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за 01.03.2021 в реєстр було внесено 37 документів: повідомлень про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність до експлуатації об’єкта

 

Це ще були не повні дані. Синхронізація внутрішніх баз даних ДАБІ та реєстру вібувається з деякою періодичністю. Всього за вчора 120 документів, з них Повідомлень про початок виконання буівельних робіт - 101. І я вам скажу, що за останній місяць, який я спостерігаю за реєстром, це рекорд! В середньому за день вноситься 50-60 документів. Вчора трапився прорив в роботі))) Але, на жаль, мені особисто від цього не легше, так як до мого Повідомлення черга так і не дійшла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який саме реєстраційний номер, вхідний?

 

То я писав за будівельний паспорт. Його чомусь знаходить тільки за реєстраційним номером паспорту.

 

Сьогодні знайшов своє повідомлення про початок будівельних робіт, яке сьогодні ж подавав через Дію. Повідомлення знайшлось за вхідним номером документу який видала Дія. Статус: на розгляді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це ще були не повні дані. Синхронізація внутрішніх баз даних ДАБІ та реєстру вібувається з деякою періодичністю. Всього за вчора 120 документів, з них Повідомлень про початок виконання буівельних робіт - 101. І я вам скажу, що за останній місяць, який я спостерігаю за реєстром, це рекорд! В середньому за день вноситься 50-60 документів. Вчора трапився прорив в роботі))) Але, на жаль, мені особисто від цього не легше, так як до мого Повідомлення черга так і не дійшла.

БАЗАобновляется как правило один раз в день, где то ночью, вчера был понедельник, перед этим было 2 выходных, почему то (мне это тоже непонятно) в понедельник (во многих реестрах, судебных, в кадастре...) идет всплеск, по сравнению с остальными будними днями, такое впечатление что они в выходные работают ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Мое уведомление (через дію) висело на расмотрении ровно 3 месяца, сегодня пришел отказ с формулировкой - - не в повному обсязі внесено відомості про заявника.

Хотя там в секции про заявителя только фио, номер паспорта и код.

Хз что поменять в заявлении.

 

Мой будпаспорт на будпортале тоже находился так себе - половина секций пустые, заявление находилось только через маркер на карте и т.д. Так что есть опасение что его внесли коряво в базу в местной архитектуре. Хотя по куаркоду вроде уже все ок.

Змінено користувачем Shlromv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из новых приколов - подать повідомлення через дію не могу с 24го числа - ошибку проверки реестра выдает на шаге 3 (после того как подтянул данные о стройпаспорте). В поддержке написали что такая проблема у многих и... все
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто подавал на стройпаспорт в Киеве. Были ли случаи когда от соседского дома до вашего дома было меньше 6 метров(например 5) или от соседского дома до вашего гаража. Проходило такое или сразу отказ давали ? И вообще если все по нормам делать, то реально получить стройпаспорт? Я в плане того, что стоит обращаться к помощникам, они реально помогают, или только соберут мои документы в стопочку и дадут их мне, чтобы я отнес в ЦНАП ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто подавал на стройпаспорт в Киеве. Были ли случаи когда от соседского дома до вашего дома было меньше 6 метров(например 5) или от соседского дома до вашего гаража. Проходило такое или сразу отказ давали ? И вообще если все по нормам делать, то реально получить стройпаспорт? Я в плане того, что стоит обращаться к помощникам, они реально помогают, или только соберут мои документы в стопочку и дадут их мне, чтобы я отнес в ЦНАП ?

 

1. Воспользоваться помощниками Вы всегда успеете. Сначала пробуйте сами

2. Могу ошибаться, но если у Вас уже есть построенные соседи, то это считается "застроенный район" и там метраж может сокращаться.

Вот у меня, так как по бокам "строения отсутствуют", пришлось соблюдать все нормы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в плане того, что стоит обращаться к помощникам, они реально помогают, или только соберут мои документы в стопочку и дадут их мне, чтобы я отнес в ЦНАП ?
посмотрите образцы e-construction.gov.ua/bud_passports/filter=107_2344976156802942514,105_1

паспортов в своем районе, поймете что они могут ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто подавал на стройпаспорт в Киеве. Были ли случаи когда от соседского дома до вашего дома было меньше 6 метров(например 5) или от соседского дома до вашего гаража. Проходило такое или сразу отказ давали ? И вообще если все по нормам делать, то реально получить стройпаспорт? Я в плане того, что стоит обращаться к помощникам, они реально помогают, или только соберут мои документы в стопочку и дадут их мне, чтобы я отнес в ЦНАП ?

 

Я подавал стройпаспорт, получил со второй попытки, всё бесплатно.

Говорю сразу, без 500 Вы его не получите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я подавал стройпаспорт, получил со второй попытки, всё бесплатно.

Говорю сразу, без 500 Вы его не получите.

 

Из-за чего отказали первый раз? У меня стройка запланирована на следующий год, поэтому время есть самому попробовать повозиться. Но суть дела состоит в нарушении расстояния между зданиями, оно у меня 4,5м.

Если мне не дадут бесплатно, то могут ли дать с помощниками? Я уже с тремя разговаривал, то никто не берется.

А один который готов сделать как мне нужно, заломил цену огого. Вот думаю или платить это огого, или двигать дом от соседа на 6 метров и не спеша подавать самому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гривень или долларов? из любопытства ..

 

M 1:500, топографическая съемка!:pozor:

 

Добавлено через 1 минуту

А за 500 платили?

 

И за 500 платил, и за проект дома платил, и за геологию платил.

 

Вот за стройпаспорт не платил :)

 

Добавлено через 2 минуты

Из-за чего отказали первый раз? У меня стройка запланирована на следующий год, поэтому время есть самому попробовать повозиться. Но суть дела состоит в нарушении расстояния между зданиями, оно у меня 4,5м.

Если мне не дадут бесплатно, то могут ли дать с помощниками? Я уже с тремя разговаривал, то никто не берется.

А один который готов сделать как мне нужно, заломил цену огого. Вот думаю или платить это огого, или двигать дом от соседа на 6 метров и не спеша подавать самому.

 

Первый раз отказали из-за того, что не указаны были расстояния до домов на соседних участках. Переделали и подал ещё раз, на второй раз приняли, сегодня уже даже зарегистрировал уведомление о начале строительства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

M 1:500, топографическая съемка!:pozor:

 

:lol:

 

Добавлено через 4 минуты

Первый раз отказали из-за того, что не указаны были расстояния до домов на соседних участках. Переделали и подал ещё раз, на второй раз приняли, сегодня уже даже зарегистрировал уведомление о начале строительства.

молодец!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И за 500 платил, и за проект дома платил, и за геологию платил.

 

Вот за стройпаспорт не платил :)

Если учесть, что для получения стройпаспорта "500" не нужна, то в итоге все равно что-то заплатили. Они её и требуют незаконно, чтобы к ним посредники в итоге пришли)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если учесть, что для получения стройпаспорта "500" не нужна, то в итоге все равно что-то заплатили. Они её и требуют незаконно, чтобы к ним посредники в итоге пришли)

 

Ну попробуйте получить без 500 :)

 

Вы потеряете кучу времени, будете с ними судиться и тратить своё время и силы. Как мне кажется рациональней сделать 500.

 

Тем более она мне нужна была, для проекта чтобы правильно посадить дом на участок, для геологов которые бурили пробы, ещё она пригодится Вам для подключения разных коммуникаций (свет, газ, вода).

 

Получается не такая она и бесполезная :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...