Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Camry продам.

serg179

Рекомендовані повідомлення

Продам Toyota Camry 19 р.в.

21 т.км пробіг.На авторіа ще немає.

Салон "як у лєхуса":) а магнітола ще краща (900$).

Камери зад-перед ,сабвуфер, відкриття багажника ногою:).Дороге гбо.Гума як нова, в такому ж стані і комплект зимової.Якісне тонування ,там де потрібно заклеєно бронеплівкою і т.д.Ціну бачу мабуть 25$.

20201029_175426.thumb.jpg.bdd7146d002ebe94205d0757357ff131.jpg

20201029_175345.thumb.jpg.63b90b0f0db5f5e6923964dc820de5b0.jpg

20201029_175314.thumb.jpg.bfac9e8d8f49a92a132a711ddad1fa51.jpg

20201029_175138.thumb.jpg.eaa024167044d39d633c41d2643d1988.jpg

20201012_172842.thumb.jpg.48eb6dff452205c74eb727c60fb4926a.jpg

20201012_170253.thumb.jpg.0553ee7d6c2e7a8b08d8475136711ab9.jpg

20201012_170230.thumb.jpg.2c88236ee59ad05ab5a8e819469138a5.jpg

20201012_165957.thumb.jpg.13a348c3e24238c73d4b959f5935fc91.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где винкод??? как бита была или же утоплена? почему не 30?

Зразу видно спеціаліста.Якщо самі не здогадаєтесь то завтра дам відповіді на всі Ваші питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зразу видно спеціаліста.Якщо самі не здогадаєтесь то завтра дам відповіді на всі Ваші питання.

специалист? зачем догадывается, если вин скажет, где и куда тулили китайские запчасти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

специалист? зачем догадывается, если вин скажет, где и куда тулили китайские запчасти.

 

Такі припущення може робити тільки великий спеціаліст.Лишилось здогадатись чому vіn впринципі не потрібен.Ще варіанти?А по фото видно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви думаете бронепленка или тонировка, кому то нужна, если нет винкода... мда высшая ступень маркетинга:pozor:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви думаете бронепленка или тонировка, кому то нужна, если нет винкода... мда высшая ступень маркетинга:pozor:

 

Той хто дійсно хоче купити таке авто -все розуміє і без вінкоду.Але це не Ви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивая ракета :good:

Но почему сидухи на механическом приводе? :pozor:

 

Згоден , зашквар:pozor:.Коли купував не було іншого вибору.Зате як вона їде! За якість їзди погодився її купити -не думав чесно кажучи що японцям таке вдасця в цьому сегменті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивая ракета :good:

Но почему сидухи на механическом приводе? :pozor:

 

Цікаво, як часто ви користуєтесь регуляторами сидінь, клавішами памяті?

Звісно якщо на авто їздите лише ви...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки на форумі купа неадекватів у яких знань в авто темі нуль а побалаболити типу : биток,топленик,китайські запчастини і т.д:pozor: вони тут як тут .То для таких спеціалістів лікбез : авто офіційне,куплено рік назад в автосалоні, напаковане по саму зав'язку допами, не бите і не фарбоване.Коштувала новою 28700$.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки на форумі купа неадекватів у яких знань в авто темі нуль а побалаболити типу : биток,топленик,китайські запчастини і т.д:pozor: вони тут як тут .То для таких спеціалістів лікбез : авто офіційне,куплено рік назад в автосалоні, напаковане по саму зав'язку допами, не бите і не фарбоване.Коштувала новою 28700$.

А що за двигун? 3.5?

 

Ps Коли пишеш пост про продаж авто на форумі треба бути готовим, що будуть кидати какахи, задавати тупі питання, робити якісь висновки і взагалі розводити філософію..на автофорумі вже б сторінок 10 налили....

І звісно половина повідомлень має бути за класикою: "дораха"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що за двигун? 3.5?

 

Ps Коли пишеш пост про продаж авто на форумі треба бути готовим, що будуть кидати какахи, задавати тупі питання, робити якісь висновки і взагалі розводити філософію..на автофорумі вже б сторінок 10 налили....

І звісно половина повідомлень має бути за класикою: "дораха"

 

Двигун 2.5 .Офіційні тільки такі.Що саме смішне: що це авто ,що недавно товариша Сонату виклав саме спочатку на форум з ціллю щоб дійсно непогане авто ,з непоганою ціною купила собі нормальна людина а не якийсь перекуп .З Сонатою так і вийшло : за 1 день купила якась контора практично без торгу.Отаке...

 

Добавлено через 2 минуты

Короче пепельница полная, пора продавать

Ну не знаю .Сподобалось інше авто.

 

Добавлено через 8 минут

Цікаво, як часто ви користуєтесь регуляторами сидінь, клавішами памяті?

Звісно якщо на авто їздите лише ви...

 

Відповім і я - навіть коли користуюсь сам -в пам'яті 2 положення які міняю туди-сюди через пару годин в довгій дорозі .Дуже зручно для проблемної спини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю .Сподобалось інше авто.

яке,якщо не секрет?

 

Відповім і я - навіть коли користуюсь сам -в пам'яті 2 положення які міняю туди-сюди через пару годин в довгій дорозі .Дуже зручно для проблемної спини.

 

Мені дійсно цікава думка інших водіїв, бо я для себе перед купівлею намагався зрозуміти чи авто з електрорегулюванням чи з ручним. Товариші казали, чо ручка-то фігня, не солідно, незручно, а я все намагався згадати скільки разів в житті я регулював сидіння і все ніяк не міг зрозуміти нахіба воно мені.

Один був аргумент: коли дружина з гулянки, на яку ми поїхали на моєму авто, буде мене везти додому , то зручно буде просто натиснути кнопку памяті під неї, а на наступний день мені натиснути другу, щоб повернути все назад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яке,якщо не секрет?

 

 

 

Мені дійсно цікава думка інших водіїв, бо я для себе перед купівлею намагався зрозуміти чи авто з електрорегулюванням чи з ручним. Товариші казали, чо ручка-то фігня, не солідно, незручно, а я все намагався згадати скільки разів в житті я регулював сидіння і все ніяк не міг зрозуміти нахіба воно мені.

Один був аргумент: коли дружина з гулянки, на яку ми поїхали на моєму авто, буде мене везти додому , то зручно буде просто натиснути кнопку памяті під неї, а на наступний день мені натиснути другу, щоб повернути все назад.

 

Неочікувано сдобалась Мазда СХ9.Реально топ за свої гроші, причому по всіх позиціях.Я до цього вибору підійшов дуже відповідально так як кожну свою автівку я люблю:), і повинен отримувати тільки задоволення.Тим більше що до цього були тільки седани.

По сидінням є ще один момент :у багатьох виробників електросидіння зроблені значно комфортнішими ніж механічні на одній і тій же моделі.В 25 це не так суттєво ,а от після 40 вже є моменти:(.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені дійсно цікава думка інших водіїв.

У меня с эл.приводом и памятью. Пользуюсь часто: после моек и просто уборок, в дальней дороге, и нравится, что боковые зеркала тоже в память подвязаны.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня с эл.приводом и памятью. Пользуюсь часто: после моек и просто уборок, в дальней дороге, и нравится, что боковые зеркала тоже в память подвязаны.

 

Точно.А ще багато виробників в пам'ять підв'язують і настройки музики ,клімату , проекції .А ще може бути що положення пам'яті 1 і 2 прописуються під кожен ключ , що також зручно в багатьох випадках.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки на форумі купа неадекватів .

 

не звертайте уваги, деякі:pozor:, як вип'ють:beer:, сують:fool: хобота в усі теми:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жополизы подтянулись)))

по теме, не досмотрел приборку, видно на фото, что она в км, а не в милях... удачной продажи, сорри за агрессию:(

 

Та нормально.Там і по протитуманках видно, і гбо на американку не ставиться впринципі і у фарах відсутні оранжеві вставки як у американок .

А по темі продажі.То більш на форум нічого не виставлятиму.На авторіа фактично продалась за 10хв.Ще й черга з бажаючих на завтра сформувалась :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нормально.Там і по протитуманках видно, і гбо на американку не ставиться впринципі і у фарах відсутні оранжеві вставки як у американок .

А по темі продажі.То більш на форум нічого не виставлятиму.На авторіа фактично продалась за 10хв.Ще й черга з бажаючих на завтра сформувалась :).

 

цікаво за скільки?

бо щось мені здається за 25 її не візьмуть....чи помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво за скільки?

бо щось мені здається за 25 її не візьмуть....чи помиляюсь?

На щастя помиляєтесь.Домовились з першим зателефонувавшим без торгу за 25250( стільки поставив на авторіа).Потім було купа дзінків -пропонували і 25500 :).Але якось не по людськи задкувати.Сам баран:) не підготувавсь як потрібно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по темі продажі.То більш на форум нічого не виставлятиму.На авторіа фактично продалась за 10хв.Ще й черга з бажаючих на завтра сформувалась :).

Это ожидаемо.

На риа приходит целевая аудитория в поисках машины. Здесь же строительный форум, тут люди стройкой занимаются, ну а некоторые просто потрындеть :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На щастя помиляєтесь.Домовились з першим зателефонувавшим без торгу за 25250( стільки поставив на авторіа).Потім було купа дзінків -пропонували і 25500 :).Але якось не по людськи задкувати.Сам баран:) не підготувавсь як потрібно.

 

Круто!!, таки тойота рулить ліквідністю....

По суті за рік нова Кемрі втратила менше 15%

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круто!!, таки тойота рулить ліквідністю....

По суті за рік нова Кемрі втратила менше 15%

А то! От ти колись бачив на узбіччі трас, щоб хтось колупався у моторному відсіку Тойоти? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...