Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Объем бетона. Прораб обманывает?

Саша555

Рекомендовані повідомлення

Заливають плиту на фундамент, площа заливки 83,52 кв.м толщина заливки 8 с.м, а прораб рахує 150,33 мотивуючи це тим , що 83,52 *0,8(товщина заливки)=66.81 і плюсує сюда ті 83,52, чи правильно це? Змінено користувачем #roofinspector
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заливають плиту на фундамент, площа заливки 83,52 кв.м толщина заливки 8 с.м, а прораб рахує 150,33 мотивуючи це тим , що 83,52 *0,8(товщина заливки)=66.81 і плюсує сюда ті 83,52, чи правильно це?

 

Що саме Ви рахуэте?

М3 бетону для заливки плити?

В такому разі, площу помножте на висоту плити.

Змінено користувачем #roofinspector
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для переведення сантиметрів в метри скористатися гуглем. Середня школа, на жаль, не впоралась ні з ТС ні з прорабом.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Що саме Ви рахуэте?

М3 бетону для заливки плити?

В такому разі, площу помножте на висоту плити.

 

 

 

Тодіяк рахує прраб це правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тодіяк рахує прраб це правильно?

Ну як може бути правильним додавання метрів кубічних до квадратних. Але у вас з математикою все ж краще ніж у прораба, якщо ви піддали сумніву його розрахунок. Поміняйте прораба, бо у вас не вистачить коштів закінчити будову.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тодіяк рахує прраб це правильно?

 

Саша555, про це ліпше спитати у прораба, як це він рахує.

Може він домножає на коефіцієнт "проканає"?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заливають плиту на фундамент, площа заливки 83,52 кв.м толщина заливки 8 с.м, а прораб рахує 150,33 мотивуючи це тим , що 83,52 *0,8(товщина заливки)=66.81 і плюсує сюда ті 83,52, чи правильно це?

 

А можете ви розшифрувати ваше повідомлення. Що таке 150,33? Кількість метрів кубічних бетону, який треба залити на думку прораба? І далі, якщо площу 83,52 перемножити на 0,8, то ми отримаємо кількість бетону для заливки плити товщиною 80 см, а якщо до неї додати площу 83,52 ( в метрах квадратних) то взагалі отримаємо "сферичного коня в вакуумі"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то взагалі отримаємо "сферичного коня в вакуумі"

Ні, отримаємо "дуже гроші треба".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был как-то у меня случай. В 2015 году решил купить брус 100х100 Б/У с разборки здания. Цену мне озвучили в 1000 грн за куб. В общем отбираю себе 0.7 куба приглашаю прораба, при нем делаю замер и отдаю 700 грн. Прораб начинает кипишевать и говорит, что там значительно больше. Спрашиваю, ты в школу ходил? У тебя геометрия была? На что он мне заявляет: Я когда работал в лесхозе, то еще и на коэффициенты умножал, а ты нет. Этим он меня ввел в шоковое состояние. Смотрю на него и понимаю, что это толстолобик еще тот.

Короче говорю ему без тени смущения: Ты осел разницу вообще видиш между дровами измеряемыми в складометрах у себя в лесхозе и обрезным пиломатериалом?

По его лицу было видно, что его ровная мозга в этот момент дала крен на 10 градусов и в голове зародилась мысль, а может действительно есть разница?! Тогда он с умным видом произнес: Короче, меньше чем за 1000 не отдам!

В итоге: Отдал я ему эту 1000 грн. до бросал еще бруса и уехал. от такие прорабы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я считаю что неправильно делать фундаментную плиту 8 см

 

Но это не по сути.

 

А по сути такое дело: представьте, что вам в магазине взвесили гречки 3 кг по 30 грн и потом ко всему прочему, продавец измерил площадь пакета и умножил это на цену гречки. Логично?

 

Вот так и вам фундамент "щетают"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

Тодіяк рахує прраб це правильно?

 

Прораб або геть неграмотний, або Вас обдурює.

Краще поясніть, що Ви будуєте. Тому що фундаментна плита товщиною 8 см. відразу викликає підозру. Якщо це плита над стрічкою фундаменту , вірогідно по грунту, то 8 см ще можна припустити. Якщо плитний фундамент для будови 150 м2, то краще порадьтеся, хоча б тут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прораб або геть неграмотний

Прораб дуже грамотний. І гарно рахує на користь своєї кишені.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
По ходу Вас там не только один прораб обманывает. Пересмотрите конструктив "фундамента" и меняйте прораба...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...