Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проблема з межами ділянки: як правильно загородити?

anatol33

Рекомендовані повідомлення

Вирішив нарешті загородити будинок, раніше всі кошти йшли на ремонт, тому не сильно переймався цим питанням. Приіхали геодезисти з земельного відділу, відбили точки і тут зявилась проблема: по кадастровому номеру межі не співпадають з генеральним планом. І все б нічого, але я розмістив гараж на відстані 1.6 м від лівої межі, зробив тротуар 0.9м. А тепер якраз межа проходить по краю тротуара.

 

Що робити в такому разі? Прошу поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что геодезисты говорят по этому поводу?

 

 

Вони виконують свою роботу, відбили точки по кадастровому номеру і пішли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що робити в такому разі? Прошу поради.

Вносити зміни в технічну документацію.

Спершу порадьтесь з землевпорядниками. Потім звертатись у раду за дозволом на встановлення (відновлення) меж, з цим дозволом назад до землевпорядника, він вносить зміни у кадастр по розміщенню або конфігурації ділянки в просторі, коли це зроблять назад у раду щоб затвердила ці зміни, потім до держреєстратора для фіксації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут ругают дизайнеров, то же самое можно сказать про геодезистов!

Как, ..............., можно на один и тот же участок в течении пару лет с помощью приборов трижды наносить разные точки?

и если бы только здесь, везде так!

... по кадастровому номеру межі не співпадають з генеральним планом. І все б нічого, але я розмістив гараж на відстані 1.6 м від лівої межі, зробив тротуар 0.9м. А тепер якраз межа проходить по краю тротуара...

То все решаемо если только дело не касается красных линий

вы на них не залезли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вносити зміни в технічну документацію.

Спершу порадьтесь з землевпорядниками. Потім звертатись у раду за дозволом на встановлення (відновлення) меж, з цим дозволом назад до землевпорядника, він вносить зміни у кадастр по розміщенню або конфігурації ділянки в просторі, коли це зроблять назад у раду щоб затвердила ці зміни, потім до держреєстратора для фіксації

 

 

Ну, у мене справа та зліва теж ділянки з кажастровими номерами,як з ними бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та як, як є.

Вам до того справи не повинно бути, Вам аби свою ділянку до ладу привести, а з тими хай власники розбираються.

 

Звертайтесь до землевпорядника, він розповість предметно конкретно по Вашій справі, процедуру вище описав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, по плану получается, что вы залезли к соседу?

а он как на это смотрит?

 

 

Поки що не знайшов його, ділянка його пустує.

 

Землевпорядники взагалі пропонують купити в сусіда кусок землі, для цього треба щоб він розділив свою ділянку на 2 кадастрові номери і одну продав. Але навряд комусь потрібен цей гіморрой і тратити лишні гроші.

 

Вже думаю, як зробити паркан по тротуару. Є 90см тротуару біля гаража якраз по самому краю межі. Може просто кусок паркану збудувати прямо по тротуару?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви добряче залізли до нього, 70 см це чималий шматок.

я б спочатку знайшов та обговорив питання з власником, якщо це можливо

гімор є, але можно домовитись із брокерами, вони вам все зроблять як треба і розділять його ділянку, при умові що він згоден.

Гроші? так, без них нікуди, але що зараз є задарма?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що не знайшов його, ділянка його пустує.

 

Землевпорядники взагалі пропонують купити в сусіда кусок землі, для цього треба щоб він розділив свою ділянку на 2 кадастрові номери і одну продав. Але навряд комусь потрібен цей гіморрой і тратити лишні гроші.

 

Вже думаю, як зробити паркан по тротуару. Є 90см тротуару біля гаража якраз по самому краю межі. Може просто кусок паркану збудувати прямо по тротуару?

 

Землевпорядника вигідніше ділити, оформляти - це ж їх хліб)

 

А по суті якщо будівлі не вилазять за межі то ставте паркан як виходить, хоч по тротуару - це простіше ніж вносити зміни у кадастр

 

Добавлено через 4 минуты

ви добряче залізли до нього, 70 см це чималий шматок.

Де Ви берете ці см, з того що вказав тс не зрозуміло хто куди заліз і наскільки, зрозуміло тільки що є невідповідність і все

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де Ви берете ці см, з того що вказав тс не зрозуміло хто куди заліз і наскільки, зрозуміло тільки що є невідповідність і все

 

...я розмістив гараж на відстані 1.6 м від лівої межі, зробив тротуар 0.9м. А тепер якраз межа проходить по краю тротуара. .

1,6 - 0,9 = 0,7

Якщо я правильно зрозумів тс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив нарешті загородити будинок, раніше всі кошти йшли на ремонт, тому не сильно переймався цим питанням. Приіхали геодезисти з земельного відділу, відбили точки і тут зявилась проблема: по кадастровому номеру межі не співпадають з генеральним планом. І все б нічого, але я розмістив гараж на відстані 1.6 м від лівої межі, зробив тротуар 0.9м. А тепер якраз межа проходить по краю тротуара.

 

Що робити в такому разі? Прошу поради.

 

была такая же ситуация, смещение на 70см за 15 лет, соседи двигать забор отказались, в итоге приняли 15летней давности границы участков

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

была такая же ситуация, смещение на 70см за 15 лет, соседи двигать забор отказались, в итоге приняли 15летней давности границы участков

 

 

Тобто кадастрові номери вже були, чи відбили точки вже по факту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Вносити зміни в технічну документацію.

Спершу порадьтесь з землевпорядниками. Потім звертатись у раду за дозволом на встановлення (відновлення) меж, з цим дозволом назад до землевпорядника, він вносить зміни у кадастр по розміщенню або конфігурації ділянки в просторі, коли це зроблять назад у раду щоб затвердила ці зміни, потім до держреєстратора для фіксації

Если земля в частной собственности, то техничка делается без участия сельсовета.

Зачастую нужна кадастровая сьемка всего квартала, чтобы понимать кого куда и как двигать в кадастре.

 

Добавлено через 2 минуты

по кадастровому номеру межі не співпадають з генеральним планом.

Ген план делают по съемке масштаба 1:2000. Там ваши 70 см. в практически пределах допуска.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...