Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скільки води з гідроакумулятора?

Олександр Степаненко

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім!

Не знайшов подібної теми, тому створив цю.

 

З повного ГА 200 л витікає 27 л води. Ну це нормально!? :)

 

За таблицею ось тут _http://aquabur.ru/stati/skolko-vody-otdaet-nakaplivaet-gidroakkumuljator/ має виходити 64 л.

- Тиск в порожньому баку = 1,8 бар

- Тиск включення = 2 бар

- Тиск відключення = 3,5 бар

- Об"єм ГА = 200 л

Мембрані вже років 5, автоматика нова ItalMechanica.

 

Цо то може бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня усім!

Не знайшов подібної теми, тому створив цю.

 

З повного ГА 200 л витікає 27 л води. Ну це нормально!? :)

 

За таблицею ось тут _http://aquabur.ru/stati/skolko-vody-otdaet-nakaplivaet-gidroakkumuljator/ має виходити 64 л.

- Тиск в порожньому баку = 1,8 бар

- Тиск включення = 2 бар

- Тиск відключення = 3,5 бар

- Об"єм ГА = 200 л

Мембрані вже років 5, автоматика нова ItalMechanica.

 

Цо то може бути?

 

Ну должно точно больше! Или груша не накачана, или вообще порвана:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цо то може бути?

 

Давление в баке нужно мерять без воды, т.е. со стороны воды давление = 0. Я думаю что перекачено по воздуху.

 

Добавлено через 1 минуту

Ну должно точно больше! Или груша не накачана, или вообще порвана:rolleyes:

 

"груша не накачана, или вообще порвана" - тогда вытекло бы весь объем ГА - 200 литров. ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда вытекло бы весь объем ГА - 200 литров. ИМХО

Каким образом без давления оно бы вытекало в систему?

Отключеный от системы, самотеком может быть половина потихоньку и вытекла бы.

 

Добавлено через 1 минуту

Я думаю что перекачено по воздуху.

Тут согласен, может и такое быть, но как по мне маловероятно, кто бы такую пакость юзеру сделал?:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді! :)

 

Ну должно точно больше! Или груша не накачана, или вообще порвана:rolleyes:

От у мене теж підозра що груша пірвана - тобто, частину об"єму повітря займає вода, що витікла з пірваної груші => мЕнший обїем повітня стискається водою, швидше досягає тиску відключення насосу => менший об"єм води заходить в грушу.

 

Давление в баке нужно мерять без воды, т.е. со стороны воды давление = 0. Я думаю что перекачено по воздуху.

Як я писав на старті

- тиск включення насосу = 2 бар

- тиск повітря в порожньому баку (тобто, при відкритому крані на споживачі) = 1,8 бар, тобто на 10% менше за тиск включення.

Це вірно налаштовано?

 

 

"груша не накачана, или вообще порвана" - тогда вытекло бы весь объем ГА - 200 литров. ИМХО

Думаю, це помилкове твердження. Якщо груша пірвана і бак повністю залит водою, то що буде її виштовхувати? Насос для експеримента відключений з розетки після повного набору води в бак.

 

Каким образом без давления оно бы вытекало в систему?

:good:

 

Норма 30% от ГА. Подкачивайте давление в баке, у Вас мало.

Дивіться вище - зараз тиск в порожньому баку на 10% нижче за тиск включення насосу.

Якщо ще накачати повітря, в грушу буде заходити ще менше води.

 

При відключеному насосі вода на споживачі витікає під гарним тиском, а в кінці різко перестає текти. Я роблю висновок, що з груши вичавлюється вся вода.

Змінено користувачем Олександр Степаненко
Доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивіться вище - зараз тиск в порожньому баку на 10% нижче за тиск включення насосу.

Якщо ще накачати повітря, в грушу буде заходити ще менше води.

 

При відключеному насосі вода на споживачі витікає під гарним тиском, а в кінці різко перестає текти. Я роблю висновок, що з груши вичавлюється вся вода.

 

Если порвана груша то вода бежит через нипплель. А в остальном, меняйте ниппель на новый и качайте бак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При відключеному насосі вода на споживачі витікає під гарним тиском, а в кінці різко перестає текти. Я роблю висновок, що з груши вичавлюється вся вода.

це так. І, може бути, груша ціла. І тиск повітря вище значення включення насосу.

Тут є ще один момент важливий.

Краще все міряти одним манометром, або встановити різницю між манометром на станції та манометром, яким міряєте у ГА.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще все міряти одним манометром,

Не поможет. Одно время я задался целью четко выставлять давление и даже купил не дешевый манометр. Все в пустую, реле давления прибор очень примерный. Точную настройку ведром спуская воду делать надежней всего.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не поможет.

Поможет. Не будет разницы (и ошибки в настройках) по причине разности показаний манометра на ГА (ниппель) и станции.

 

Все в пустую, реле давления прибор очень примерный.

для этого делается запас в 10% до давления включения.

мое реле (механическое) срабатывает нормально и +- по стабильным значениям давления

Точную настройку ведром спуская воду делать надежней всего.

это как? Или шутка такая?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще все міряти одним манометром, або встановити різницю між манометром на станції та манометром, яким міряєте у ГА.

 

Взяв два норм манометри - не користований автокомпресор від Хонди Акорд і електронний Хюндай. Повірив на колесі - міряють однаково. Той дешманський, яким міряв бреше на атмосферу (точніше, його час від часу / майже постійно клинить) ггг :)

 

Все знову чітко виставив: тиск порожнього ГА = 1,8, тиск вимкнення = 3,6, тиск включення = 2,0.

На виході = 24 л води :(

 

Помітив на ГА чітку межу конденсату - дивись фото.

До того ж на вимкненому насосі і відкритому крані на споживачі ("порожньому" баку) є дуже багато води в ГА. Ледве його хитаю і підняти не можу.

 

Висновок - точкова дірка в мембрані, відбувається заповнення водою обїєму між мембраною і баком?

 

Фото бака

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Думаю, це помилкове твердження. Якщо груша пірвана і бак повністю залит водою, то що буде її виштовхувати?

 

Та даже самотеком. Я не знаю где Вы сливаете с крана. У Вас он установлен вертикально (это видно на фото). И думаю подключен снизу к системе, а не сверху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До того ж на вимкненому насосі і відкритому крані на споживачі ("порожньому" баку) є дуже багато води в ГА. Ледве його хитаю і підняти не можу.

треба поміряти тиск повітря в ГА у цьому стані. Якщо 0 - дірка ГА.

 

але вище було

При відключеному насосі вода на споживачі витікає під гарним тиском, а в кінці різко перестає текти. Я роблю висновок, що з груши вичавлюється вся вода.

хоча може дірка є у груші, але при смиканні груши дірка блокується і вода не може вийти. Тоді і тиск буде, і дірка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та даже самотеком. Я не знаю где Вы сливаете с крана. У Вас он установлен вертикально (это видно на фото). И думаю подключен снизу к системе, а не сверху.

Усі крани вище бака, оскільки він стоїть у приямку. Самотьоком не вийде :)

 

треба поміряти тиск повітря в ГА у цьому стані. Якщо 0 - дірка ГА.

але вище було

хоча може дірка є у груші, але при смиканні груши дірка блокується і вода не може вийти. Тоді і тиск буде, і дірка

Саме так. Тиск є, вода не виходить.

 

Вирішив робити вскриття. Зпустив воду з груші, відкрутив знизу фланець, злив воду з простору між баком і грушею, дістав грушу.

Бачу товстий шар іржавих осадів. І риска води на баку - під верхом (див. фото).

 

Тепер маю 2 питання:

1) Схоже на те що вода між баком і грушею стояла досить довго. Таке може бути, якщо в груші є мікродірка?

2) Чи може вода якось іншим чином потрапити в цей простір, ніж через мікродірку в груші?

IMG_20180919_182832.thumb.jpg.121a1207f3e91b4df15ba34ccad4a9a8.jpg

IMG_20180919_182837.thumb.jpg.d7da937a91d9c9e2cca9209e17f8375d.jpg

IMG_20180919_182855.thumb.jpg.0cdf1f23b1872ad09b99b7ed86f8698a.jpg

IMG_20180919_182913.thumb.jpg.a9aa3eb456ac2215878bd11058e8a51a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апдейт.

Всередині бака є корозія - вище сварного шва (середини по вертикалі).

Нижче - відносно гладкий метал без слідів корозії.

IMG_20180919_194607.thumb.jpg.04242525d82cf24cff8748bce751d9a9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В приямке - это хорошо, насоса не слышно. А как там конденсирует или нет ГА - не понятно. Или дыра в мембране. Если мембрана целая - ставить ГА с нерж. или переносить внутрь дома. Если мембрана - заменить, чистить, шкурить бак изнутри и красить
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В приямке - это хорошо, насоса не слышно. А как там конденсирует или нет ГА - не понятно. Или дыра в мембране. Если мембрана целая - ставить ГА с нерж. или переносить внутрь дома. Если мембрана - заменить, чистить, шкурить бак изнутри и красить

Так от не зрозуміло, чи є дірка в мембрані - міняти її чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня усім!

 

Завершив операцію "Груша".

 

Придбав нову 150-200 л Aquasystem. Вимив і почистив бак дротяним диском на болгарці. Видув порох компресором. Покрив перетворювачем іржи Тамак. За порадою сервісменів покрив шаром вазелінової олії. Місця корозії в районі кріплення закрив антікором RustStop B. Поставив грушу. Виставив тиск включення 2 Бар, відключення 3,5 Бар. Бак видає 67 л, або 33%.

 

Чи є в старій груші дірка - залишається загадкою.. )

 

ПС. В баку на зварному шві зсередини знайшов гострий завусень розміром 25х8 мм, див. фото.

 

Усім дякую за участь! )

IMG_20180920_190838.thumb.jpg.e88b7b4c9d94fff7e280ba399e20943a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...