Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План 1 поверху -що не так??

виктор177

Рекомендовані повідомлення

Покритикуйте план 1 поверху будинку. Не маю досвіду проживання в будинку. Чи буде зручно. Для себе вирішив замість бокового вікна в столовій зробити двері з виходом на терасу. На більше поки що фантазіі не хватає. Дякую

IMG_20200910_170424.thumb.jpg.8810ac70914fb840cf16d7d88308d2e5.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте план 1 поверху будинку

Добрый дпнь.

Дом большой = дорогой в строительстве и эксплуатации.

Очень большой.

Проемы 600 мм эркера - какой световой проем останется после остекления?

Какую входную дверь в 900 мм проем поставите?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте план 1 поверху будинку.

Так це не робиться. Давайте спочатку як мінімум ще план 2го поверху, потім вихідні данні: склад сім'ї, що буде у ньому жити, схему ділянки, сторони світу, ваші особливі побажання (у рамках ваших можливостей їх реалізувати).

 

Розширте наш погляд на ваш проект хоч трохи. Бо так і будемо двері туди сюди смикати у контексті одного плану.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сім'я із 4 осіб. Земельна ділянка 10 соток. 25 на 40.Для постійного проживання.

 

Добавлено через 13 минут

Сім'я із 4 осіб. Земельна ділянка 10 соток. 25 на 40.Для постійного проживання.

 

Цікавить думка про 1.вихід в гараж з будинку(практично чи ні). 2.в плані вхід до кухні через вітальню (як на практиці?) чи зробити ще вхід з коридора при вході до будинку. ? 3.трохи незрозуміло з туалетом на 1 поверсі(малий як на мене) 4.чи потрібна кімната на 1 поверсі(планували як гостьову) . Поки так. Підскажіть. Дякую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додаю план 2 го поверху.
1. Центральна несуча стіна, яка була на перщому поверсі, раптом зникла на другому.

2. Замість неї на другому поверсі поряд з балконом з'явилися якість простінки, яких не було на першому.

3. Забіжні сходи, в кутку. Великий простір 4120х4310, яке неможливо буде використовувати в якості жилого приміщення.

4. Закруглена стіна на другому поверсі, яка не дозволить нормально поставити шафу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Центральна несуча стіна, яка була на перщому поверсі, раптом зникла на другому.

2. Замість неї на другому поверсі поряд з балконом з'явилися якість простінки, яких не було на першому.

3. Забіжні сходи, в кутку. Великий простір 4120х4310, яке неможливо буде використовувати в якості жилого приміщення.

4. Закруглена стіна на другому поверсі, яка не дозволить нормально поставити шафу.

Вибачте не написав 2 й этаж мансандра

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плани поверхів справляють враження несучасності. Навіть не знаю, яким словом то охарактеризувати.

Мені особисто не подобається все.

Багато приміщень, все поділено дверями, маленькі вікна...

Навіщо тамбур у такому великому будинку.? Немає просторого передпокою.

Сходи можуть бути окрасою інтерєру, а тут вони десь у кутку.

Немає критої тераси. Це квартира на землі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 й этаж мансандра
То зрозуміло, незрозуміло лише, чому маючи несучу центральну стіну на першому поверсі, не продовжити її на другий мансардний поверх і не зробити так, щоб на неї спиралися стропила даху? По-перше, це дуже спростить конструкцію даху, а по-друге зробить планування більш раціональним, без отих закруглень. Нащо вам зайві проблеми за ваші ж гроші?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сім'я із 4 осіб. Земельна ділянка 10 соток. 25 на 40.Для постійного проживання.

 

Добавлено через 13 минут

 

 

Цікавить думка про 1.вихід в гараж з будинку(практично чи ні). 2.в плані вхід до кухні через вітальню (як на практиці?) чи зробити ще вхід з коридора при вході до будинку. ? 3.трохи незрозуміло з туалетом на 1 поверсі(малий як на мене) 4.чи потрібна кімната на 1 поверсі(планували як гостьову) . Поки так. Підскажіть. Дякую

 

1. В мене схожий будинок. Дуже зручно виходити до машини.

2. Треба окремий вхід з коридору у кухню, буде не зручно.

3. На першому поверсі обовязково повноцінний санвузол з ванною та пральною машинкою.

4. Обовязково потрібно, потім буде спальня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить думка про 1.вихід в гараж з будинку(практично чи ні). 2.в плані вхід до кухні через вітальню (як на практиці?) чи зробити ще вхід з коридора при вході до будинку. ? 3.трохи незрозуміло з туалетом на 1 поверсі(малий як на мене) 4.чи потрібна кімната на 1 поверсі(планували як гостьову) . Поки так. Підскажіть. Дякую

1. Практично.

2. додати з коридору вхід у кухню - краще. Взагалі чим ближче вхід у кухню до входу у дім тим краще.

3. Капець як замалий, там навіть раковину важко втулити.

4. Житлове приміщення на першому поверсі то козирне місце, робіть там собі спальню. Гості приїхали та поїхали, а вам там жити. Ви кому будуєте, собі чи гостям?

 

Допоміжних приміщень замало. інженерка у котельні, комора біля кухні, повноцінний санвузол, як це все втулити туди? Гадаю це важко буде зробити не змінивши проект кардинально. Проте там є біля кухні величезна столова (16.5м2) з еркером та ще зала (23м2). Тобто у вас диспропорція головних приміщень і допоміжних.

 

Еркер з невеличким балкончиком потягне купу грошей, які того не варті. Принаймні у такому будинку. Та взагалі він на дві кімнати, це якось по-санаторному чи як у гуртожитку. Але до всього цього ще й маленький. Загальний ще й маленький, це значить що не функціональний для мешканців обох суміжних кімнат.

 

Дивно що автор не додав вікно у фронтонній стіні на другому поверсі (вісь "2") біля сходів. Там дах гаражу мабуть якийсь високий. Від низу підвіконня на другому поверсі до підлоги гаражу 4,5 метри. Хіба важко було вмістити у цей габарит якесь низеньке горище над ним?

Вхід у дім маненький. Тамбурок, коридорчик, туалетик, це як горлишко в пляшці, а потім бац, зала і столова на 40+ м2.

 

Долучаюсь до зауважень попередників. Основні контури можна залишити, але переробляти багато чого доведеться щоб реалізувати усі зауваження.

 

Добавлено через 1 минуту

4. Закруглена стіна на другому поверсі, яка не дозволить нормально поставити шафу.

То не така проблема якщо замовляти шафу окремо під цю нішу, з огляду на усе інше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...