Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

dewalt d27902 варто купувати?

VVkSoft

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

хочу запитати чи варто купувати пилосос dewalt d27902. Потрібно різати стіни шліф-машинкою.

Річ професійна - і кошторисна, мене цікавить чи реально буде він витягати всі порохи під час різання стіни.

Можливо хто такий має? чи дорогий в обслузі (як часто міняти мішки)

 

Дякую всім!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

користуємося приблизно пів року багато штрабували з нимі висновок слідуючий:

Для штрабування від категорично не підходить - в загальному він для стружки (з дереві і т д) має пресостат на стряхування фільтра і якщо фільтр більше забитий то стряхує він сильніше...

А по суті: Рве мішок після різання штраби приблизно 5-7-10 метрів, иішок просто лопає і вся камера в мілких порохах від штраборіза. Далі чому рве мішки?.Спочатку думали що через те шо він очищає вільтр (стряхування) виключили очистку фільтра і робили без неї (там фільтр майже не був в порохах :-) без очистки) но за деякий проміжок часумішок знову тріс... він тріс сам по собі при чому пилосос не робив на повну потужність. Як виявляється він тріскає від того що дрібні (самі вредні) порохи налипають на стінках мішка і так би мовити гойо забивають... Він зовсім не для таких порохів.

Висновок: для штрабування пелосос абсолютно не підходить... наскільки мені відомо Dewalt не тестувала його напевне на такі порохи а на менш лекші задачі (стружка сміття вода масло і т. д.) пелосос був на сервісі провіряли і все добре... Не береть його на штрабування а в цілому пелосос як пелосос ... тягне добре... хоча в каталозі написано що його можна використовувати для втягування "Вредгой пилы"

Якість хороша...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...