Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

немає ЗАЗЕМЛЕННЯ (PE) в квартирі - що робити???

Ноф-Ноф

Що робити?  

2 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Австрійський будинок у Львові.

 

Фото ВРП (ввідно-розподільчого пристрою) докладаю.

 

 

Я так розумію, що це щось таке:

тільки 3 фази по 110В і при цьому 1 фаза заземлена.

і споживачі у таких будинках підключені тільки між 2 фазами, тобто фаза А(псевдо 0 заземлений),B, C. Тобто між A-B, A-C, а між B-C електрики не підключають споживачів!

 

Пояснення для спеціалістів: у центральній частині Львова, щоб розвантажити електрокабельну мережу замість "зірки" (три фази по 220 В з нулем) використано схему "трикутник" (три фази по 127В без нуля, одна з фаз — приземлена). Дві фази по 127В в сумі дають лінійну напругу 220В.

 

 

В квартиру зараз заходить 2-жильний кабель. Нуля взагалі немає - обидва провода "фазні" (це я розумію), і одна з фаз "приземлена" (це я не розумію, як так взагалі може бути).

 

 

Роблю капітальний ремонт, повністю міняю всю проводку в квартирі.

 

 

В квартирі будуть потужні і небезпечні електроприлади: бойлер, електроплита, пральна машина. Всі вони потребують заземлення.

 

 

 

Електрик запропонував зробити заземлення самостійно для своєї квартири у внутрішньому дворі будинка ("забити залізяку в землю"), і звідти протягнути провод в квартирний щиток.

 

 

Але я турбуюсь, що так не можна робити. Що, можливо, шкоди від такого заземлення буде більше, ніж користі. Крім того, з юридичної точки зору, можлива кримінальна відповідальність, якщо щось "наколхозив" з електропроводкою всупереч правилам - і це призвело до пожежі чи враження струмом.

 

 

То що ж мені робити?

 

Заземлення в ВРП - здається, немає. (Чи воно там є???)

Нуля теж немає насправді.

Проте електроприлади обов'язково вимагають і нуль, і землю.

 

 

Чи можна від обленерго вимагати, щоб вони зробили "землю" в ВРП?

 

Чи десь прописано, що обленерго зобов'язане надавати "землю"(PE) на точці приєднання?

57392260_-.thumb.jpg.e6d1c91876d549f9a13da08294261c8f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...